Szkolenie BHP Gdańsk - Medyk szkolenia Skip to main content

Szkolenie BHP Gdańsk

Każdego roku Gdańsk odwiedza około 2 mln turystów. Najczęściej urlopowicze przyjeżdżają do Gdańska ze względu na piękne, piaszczyste plaże, ulicę Długi Targ czy okolice stoczni. Wielu z nich nie wie jednak, że to nie wszystko, co ma do zaoferowania ten nadbałtycki kurort. Powodów, dla których warto przyjechać do Gdańska jest znacznie więcej! Czy wiesz, że Gdańsk ma własną krzywą wieżę? Słyszałeś o ulubionych ogrodzie zoologicznym? A czy słyszałeś o szkoleniach BHP Online Gdańsk z MedykSzkolenia? Powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników!

Szkolenie BHP Gdańsk

MedykSzkolenia zawodowo zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu pierwszej pomocy online orz stacjonarnie a także szkoleń BHP online – bezpieczeństwa i higieny pracy. Z pasją tworzymy nowe instruktaże które spełniają wszelkie normy 

(Szkolenia BHP prowadzone są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy [Dz.U. nr 180, poz. 1860 z późn.zm.]),

A także są miłe dla oka, szybko się je robi, po każdym szkoleniu następuje wygenerowanie zaświadczenia o ukończeniu, a przede wszystkim szkolenia są pełne informacji!

Leżący nad Morzem Bałtyckim Gdańsk jest miastem z 1000-letnią historią łączącą tradycję kultur wielu narodów. Jest miastem Heweliusza, bursztynu i Neptuna, symbolicznym miejscem wybuchu II wojny światowej, a także miejscem gdzie MedykSzkolenia ma swoje szkolenia BHP Gdańsk!

Naszymi szkoleniami idealnie wpasowujemy się w schemat życia ludzi którym przyszedł zaszczyt zamieszkania w tym tętniącym życiem nadbałtyckim mieście. Szkolenie BHP Gdańsk, dla osób które cenią swój czas i chcą pozyskać odpowiednią dawkę wiedzy z zakresu szkoleń BHP Online. 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie BHP Gdańsk?

Wykonujemy szkolenia zarówno w siedzibie klienta jak i w formie e-learningu – szkolenie BHP Online Gdańsk. 

Oferta szkoleniowa obejmuje szkolenia wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych.

• Pracodawców i osób kierujących pracownikami

• Pracowników administracyjno-biurowych

• Pracowników inżynieryjno-technicznych

• Pracowników służby BHP

• Nauczycieli i pracowników oświaty

• Pracowników służby zdrowia

• Sprzedawców i przedstawicieli handlowych

• Pracowników farmacji

• Pracowników IT

Szkolenie BHP Gdańsk Online przeznaczone dla wszystkich osób rozpoczynających pracę w danej firmie. PRACODAWCO! Zapewnienie szkolenia wstępnego dla każdego nowo zatrudnionego pracownika jest obowiązkiem! Bez względu na charakter pracy w danym zakładzie, szkolenie wstępne BHP Gdańsk, jest przeprowadzane w formie instruktażu według programów opracowanych dla poszczególnych grup stanowisk i obejmuje:

  • szkolenie wstępne ogólne, zwane dalej instruktażem ogólnym;
  • szkolenie wstępne na stanowisku pracy, zwane dalej instruktażem stanowiskowym.

Instruktaż ogólny powinien zapewnić uczestnikom szkolenia BHP online Gdańsk na zapoznanie się z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie pracy. Powinno być też zgodne z regulaminem pracy, z przepisami oraz zasadami BHP obowiązującymi w danym zakładzie pracy, a także z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku.

Jak wyglądają szkolenia BHP Gdańsk?

Szkolenia stworzone z myślą o Kliencie z miasta Gdańsk z zakresu BHP, oparte są przede wszystkim na treści, która ma duże zastosowanie w praktyce. Na proponowanych przez nas szkoleniu online BHP Gdańsk, staramy się przekazać naszym Klientom wiedzę, aby w pełni ich usatysfakcjonować, nie zanudzić, oraz nauczyć!

Naszą misją w MedykSzkolenia jest przekazać tę wiedzę za pomocą naszych szkoleń BHP Online Gdańsk w sposób wygodny dla odbiorcy. Nasze szkolenia BHP Gdańsk są nietuzinkowe, oparte na doświadczeniu które pogłębialiśmy przez lata. Dotarło do nas, że mamy niezbędne kompetencje do tego aby stworzyć takie szkolenie BHP Gdańsk i zaproponować je Twojej firmie i Twoim pracownikom. 

Z czym zostanie zaznajomiony uczestnik szkolenia BHP – okresowego Gdańsk?

• z regulacjami prawnymi z zakresu BHP związanymi z wykonywaną pracą

• z zagrożeniami występującymi w procesach pracy

• z zasadami postępowania w razie wypadku przy pracy i w sytuacjach zagrożeń

• z okolicznościami i przyczynami charakterystycznych dla wykonywanej pracy wypadków

Cel: szkolenie BHP Gdańsk

Wstępne szkolenia BHP Gdańsk – mają na celu zapoznanie pracownika z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Te są zawarte w Kodeksie Pracy są obligatoryjne. Każdy nowo zatrudniony pracownik w firmie w Gdańsku, przed dopuszczeniem do pracy musi odbyć szkolenie wstępne BHP online Gdańsk z MedykSzkolenia! Jest to rozwiązanie które zaoszczędzi Twój drogocenny czas i uaktualni umocnieni posiadaną przez Ciebie wiedzę na temat BHP w miejscu pracy. Mają także na celu poznanie nowych rozwiązań podnoszących poziom tego bezpieczeństwa w miejscu Twojego zatrudnienia czy w Twojej firmie. Częstotliwość i czas trwania tych szkoleń jest uzależniona od rodzaju wykonywanej pracy na danym stanowisku i warunków tam panujących, MedykSzkolenia przypomina – szkolenia okresowe BHP Gdańsk – trzeba na bieżąco aktualizować, szkolenia nie są na zawsze!

Szkolenie BHP  – Gdańsk

Szkolenie BHP Gdańsk, czyli szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy, to nic innego jak szkolenie które ma w sobie zbiór zasad i przepisów, których trzeba przestrzegać w miejscu wykonywania swojego zawodu. Ważnym aspektem naszych szkoleń BHP Gdańsk jest to, że tworzący go ludzie są doświadczeni, pracujący w zawodzie – ratownicy medyczni. To oni najtrafniej potrafią dopasować dobór tematyki do potrzeb Klientów. Dzięki ich wiedzy, żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.   Przepisy opisane w naszym szkoleniu określają  również warunki jakie powinny panować w firmie aby pracownicy mieli higieniczne, a przede wszystkim bezpieczne środowisko pracy. Gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze. Tak więc nasze szkolenie BHP Gdańsk ma zapobiegać wypadkom, dbać o higienę pracy oraz przeciwdziałać chorobom zawodowym i niebezpieczeństwom które mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu pracownika w zakładzie pracy i poza nim. Powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników!

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam: