Szkolenie BHP Poznań - Medyk szkolenia Skip to main content

Szkolenie BHP Poznań

Stolica Wielkopolski Poznań od kilku lat jest uznawana za jedno z najszybciej rozwijających się miast Polski. Gospodarność jego mieszkańców i dynamika życia sprawiają, że Poznań rozkwita, a turystów przyciągają liczne atrakcje znajdujące się w tym mieście. Poznań – rozwój – praca – zakład pracy – szkolenie BHP Poznań z MedykSzkolenia!

Szkolenie BHP Poznań

MedykSzkolenia zawodowo zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu BHP online – bezpieczeństwa i higieny pracy. Z pasją tworzymy nowe instruktaże które spełniają wszelkie normy 

(Szkolenia BHP prowadzone są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy [Dz.U. nr 180, poz. 1860 z późn.zm.]),

Są przejrzyste, merytoryczne, obligatoryjne i ekspresowo szybkie oraz proste w użyciu!

Poznańska gwara należy do najbardziej charakterystycznych w Polsce. Mnóstwo w niej zapożyczeń z języka niemieckiego włączonych w okresie panującego tutaj zaboru pruskiego. Tylko w Poznaniu można więc przejechać się bimbą – tramwajem lub założyć laczki – pantofle. Ale szkolenie BHP online Poznań w każdej gwarze brzmi tak samo! Powierz nam zatem obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników!

Miasto takie jak Poznań posiadają w swoim kulturalnym wachlarzu wiele, a w związku z tak licznymi atrakcjami na terenie miasta, szkolenie BHP Poznań, idealnie wpasowuje się w schemat życia ludzi którym przyszedł zaszczyt zamieszkania w tym tętniącym życiem mieście. Szkolenie BHP Poznań, dla osób które cenią swój czas i chcą pozyskać odpowiednią dawkę wiedzy z zakresu szkoleń BHP w jak najkrótszym czasie i w jak najprzyjemniejszy sposób, chcą zdobyć uprawnienia do nowej pracy, czy odświeżyć te aktualne. 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie BHP Poznań?

Nasza firma chce mieć wpływ na świadomość mieszkańców miast. Mamy poczucie, że warto inwestować w szkolenia bhp w Poznaniu, ponieważ one mentalnie przygotowują ludzi do empatycznego reagowania na potrzeby drugiego człowieka, ale również uczą zdrowego egoizmu, czyli dbania o własne prawa, co bardzo często w różnych zakładach pracy jest pomijane. Nasz kadra jest gronem fachowców, którzy poprzez dydaktykę realizują własne potrzeby dzielenia się niezbędną wiedzą, którą każdy człowiek powinien znać. Poczucie misji, jakie towarzyszy naszej pracy sprawdza się w trakcie szkoleń bhp w Poznaniu. Nie są to monologi, a bardzo często dialogi i ćwiczenia, co bardzo ważne dla naszych kursantów. Chcemy, by w najtrudniejszych życiowych sytuacjach każdy mógł poczuć choć odrobinę komfortu, by mógł zareagować świadomie, by był przekonany, że działa dobrze, zgodnie z zasadami, których nauczył się na szkoleniu bhp w Poznaniu. Wierzymy, że nasza wiedza zostanie przychylnie przyjęta również przez pracodawców. Chcemy, by każdy pracownik mógł wykonywać swój zawód godnie, by wiedział, jak prawidłowo dbać o siebie i swoje miejsce pracy.

Wykonujemy szkolenia zarówno w siedzibie klienta jak i w formie e-learningu – szkolenie BHP Online Poznań. 

Oferta szkoleniowa obejmuje szkolenia wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych.

• Pracodawców i osób kierujących pracownikami

• Pracowników administracyjno-biurowych

• Pracowników inżynieryjno-technicznych

• Pracowników służby BHP

• Nauczycieli i pracowników oświaty

• Pracowników służby zdrowia

• Sprzedawców i przedstawicieli handlowych

• Pracowników farmacji

• Pracowników IT

Szkolenie BHP Poznań Online przeznaczone dla wszystkich osób rozpoczynających pracę w danej firmie. Zapewnienie szkolenia wstępnego dla każdego nowo zatrudnionego pracownika jest obowiązkiem każdego PRACODAWCY, bez względu na charakter pracy w danym zakładzie. Szkolenie wstępne jest przeprowadzane w formie instruktażu według programów opracowanych dla poszczególnych grup stanowisk i obejmuje:

  • szkolenie wstępne ogólne, zwane dalej instruktażem ogólnym;
  • szkolenie wstępne na stanowisku pracy, zwane dalej instruktażem stanowiskowym.

Instruktaż ogólny powinien zapewnić uczestnikom szkolenia BHP online Poznań na zapoznanie się z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie pracy, w układach zbiorowych pracy lub w regulaminach pracy, z przepisami oraz zasadami bhp obowiązującymi w danym zakładzie pracy, a także z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku. Zatem powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników!

Instruktaż stanowiskowy powinien zapewnić uczestnikom szkolenia zapoznanie się z czynnikami środowiska pracy występującymi na stanowiskach pracy które zajmują i z ryzykiem zawodowym związanym z wykonywaną pracą na danym stanowisku, a także sposobami ochrony przed zagrożeniami, jakie mogą powodować te czynniki, a także z metodami bezpiecznego wykonywania pracy na w/w stanowiskach. 

Jak wyglądają szkolenia BHP Poznań?

Szkolenia stworzone z myślą o Kliencie z zakresu BHP, opiera się głównie na treści, która ma duże zastosowanie w praktyce. Na szkoleniu online BHP Poznań, staramy się przekazać naszym Klientom wiedzę, aby w pełni ich usatysfakcjonować i aby tej wiedzy z tego zakresu nie musieli szukać już nigdy gdzieindziej!  

Naszą misją jest przekazać tę wiedzę za pomocą naszych szkoleń BHP Online Poznań w sposób wygodny dla odbiorcy i nietuzinkowy. Szkolenie BHP Online Poznań, jest przede wszystkim oparte na naszych doświadczeniach, mamy niezbędne kompetencje do tego aby stworzyć takie szkolenie BHP Poznań i zaproponować je Twojej firmie i Twoim pracownikom. 

Z czym zostanie zaznajomiony uczestnik szkolenia BHP – okresowego Poznań?

• z regulacjami prawnymi z zakresu BHP związanymi z wykonywaną pracą

• z zagrożeniami występującymi w procesach pracy

• z zasadami postępowania w razie wypadku przy pracy i w sytuacjach zagrożeń

• z okolicznościami i przyczynami charakterystycznych dla wykonywanej pracy wypadków

Cel: szkolenie BHP Poznań

Wstępne szkolenia BHP Poznań – mają na celu zapoznanie pracownika z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Te są zawarte w Kodeksie Pracy są obligatoryjne. Każdy nowo zatrudniony pracownik w firmie w Poznaniu, przed dopuszczeniem do pracy musi odbyć szkolenie wstępne BHP online Poznań.

Okresowe szkolenia BHP Poznań – mają na celu uaktualnienie i umocnienie posiadanej wiedzy na temat BHP w miejscu pracy. Mają także na celu poznanie nowych rozwiązań podnoszących poziom tego bezpieczeństwa. Częstotliwość i czas trwania tych szkoleń jest uzależniona od rodzaju wykonywanej pracy na danym stanowisku i warunków tam panujących, MedykSzkolenia przypomina – szkolenia okresowe BHP Poznań – trzeba na bieżąco aktualizować i sprawdzać ich termin przydatności!

Szkolenie BHP  – Poznań

Szkolenie BHP Poznań, czyli szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy, to nic innego jak szkolenie które ma w sobie zbiór zasad i przepisów, których trzeba przestrzegać w miejscu wykonywania swojego zawodu. Przepisy opisane w naszym szkoleniu określają  również warunki jakie powinny panować w firmie aby pracownicy mieli higieniczne, a przede wszystkim bezpieczne środowisko pracy. Gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze. Tak więc nasze szkolenie BHP Poznań ma zapobiegać wypadkom, dbać o higienę pracy oraz przeciwdziałać chorobom zawodowym i niebezpieczeństwom które mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu pracownika w zakładzie pracy i poza nim.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

   

Szkolenia bhp w Poznaniu