Szkolenie BHP Wrocław - Medyk szkolenia Skip to main content

Szkolenie BHP Wrocław

Miasto ma czwartą co do wielkości liczbę mostów w Europie i jest tuż za Wenecją, Amsterdamem i Sankt Petersburgiem. Miasto Wrocław ma także możliwość wykonania swoich szkoleń BHP Wrocław online z MedykSzkolenia!

Szkolenie BHP Wrocław

MedykSzkolenia to firma która zawodowo zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu BHP online – bezpieczeństwa i higieny pracy, a także pierwszej pomocy stacjonarnie ale i online. Nasze doświadczenie, które rozwijaliśmy przez lata, które opieramy na praktyce i na pozyskanej wiedzy, pozwoliło na stworzenie kursu BHP Online Wrocław, które jest dopasowane do potrzeb naszego wymagającego klienta, pracodawcy czy osoby prywatnej która ma życzenie uaktualnić swoją wiedzę. 

Szkolenie BHP Wrocław spełnia wszelkie normy 

(Szkolenia BHP prowadzone są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy [Dz.U. nr 180, poz. 1860 z późn.zm.]),

Jest skrojone na wymagającego Klienta który szanuje swój czas. 

Każdy biorący udział w przedsięwzięciu zwanym praca powinien pamiętać, że pracodawcy, jak i pracownicy mają wobec siebie liczne obowiązki. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy swoim pracownikom. Dotyczy to także dostarczenie środków ochrony do zakładu, zapewniających pracownikom ochronę ich życia i zdrowia w środowisku pracy, oraz komfortu pracy. MedykSzkolenia dostarcza natomiast wiedzę w pigułce – szkolenie BHP Online Wrocław. 

Chyba wszyscy znamy tajemnicze miejsce na drugiej półkuli, zwane Trójkątem Bermudzkim. Wrocławianie dobrze znają także ten Wrocławski Trójkąt Bermudzki. To potoczna, miejscowa nazwa Przedmieścia Oławskiego, dzielnicy wschodniej części Wrocławia – gdzie także docieramy z naszym szkoleniem BHP Wrocław Online! W związku z tym, że w mieście Wrocław jest co zwiedzać, stworzyliśmy szkolenie BHP online Wrocław, które możesz odsłuchać nawet na słuchawkach, krążąc alejkami tego miasta. Szkolenie BHP Wrocław – dla tych, którzy cenią swój czas i chcą pozyskać odpowiednią dawkę wiedzy z zakresu szkoleń BHP Wrocław w jak najkrótszym czasie i na jak najwyższym poziomie. 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie BHP Wrocław?

Wykonujemy szkolenia zarówno w siedzibie klienta jak i w formie e-learningu – szkolenie BHP Online Wrocław. 

Oferta szkoleniowa obejmuje szkolenia wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych.

• Pracodawców i osób kierujących pracownikami

• Pracowników administracyjno-biurowych

• Pracowników inżynieryjno-technicznych

• Pracowników służby BHP

• Nauczycieli i pracowników oświaty

• Pracowników służby zdrowia

• Sprzedawców i przedstawicieli handlowych

• Pracowników farmacji

• Pracowników IT

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób rozpoczynających pracę w danej firmie we Wrocławiu.  MedykSzkolenia zapewnia szkolenia wstępne dla każdego nowo zatrudnionego pracownika. Przypominamy, że jest to obowiązkiem każdego PRACODAWCY. Obowiązek odbycia szkoleń BHP Wrocław, został nałożony przez ustawodawcę. Oprócz oczywistego zwiększenia świadomości pracownika wobec zagrożeń w miejscu pracy, jest to po prostu wymóg prawny, którego nie spełnienie, wiążę się z konsekwencjami prawnymi.  

Jak wyglądają szkolenia BHP Wrocław?

Szkolenie wstępne Wrocław, czyli pierwsze szkolenie BHP w myśl Kodeksu pracy art.2373§ 1 jest organizowane jeszcze przed pierwszym dopuszczeniem pracownika do pracy. Ma on na celu zapoznanie go z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w całej firmie oraz na wykonywanym stanowisku.  Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad BHP. Dlatego MedykSzkolenia stworzył takie szkolenia BHP Wrocław. Na szkoleniu online BHP Wrocław, staramy się przekazać naszym klientom schematy działań, by nie musieli gdzieindziej doszukiwać się informacji dotyczących tego, jak powinien wyglądać POPRAWNY schemat szkolenia BHP Wrocław. Wierzymy w to, że dzięki naszym szkoleniom, Klient zapozna się z normami BHP. 

Szkolenie BHP Online Wrocław, jest przede wszystkim oparte na naszych doświadczeniach, na prawie jakie obowiązuje, zakresie obowiązków pracodawcy oraz pracownika. Kodeks pracy nakłada na pracodawcę obowiązek m.in. zapewnienia pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz prowadzenie systematycznych szkoleń pracowników w zakresie BHP Wrocław. Szczegółowo kwestia szkolenia BHP Wrocław została unormowana w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie BHP Wrocław.  Powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników!

Naszą misją jest przekazać tę wiedzę za pomocą naszych szkoleń BHP Online w sposób wygodny dla odbiorcy i nietuzinkowy. 

Z czym zostanie zaznajomiony uczestnik szkolenia BHP – okresowego Wrocław?

• z regulacjami prawnymi z zakresu BHP związanymi z wykonywaną pracą

• z zagrożeniami występującymi w procesach pracy

• z zasadami postępowania w razie wypadku przy pracy i w sytuacjach zagrożeń

• z okolicznościami i przyczynami charakterystycznych dla wykonywanej pracy wypadków

Cel szkoleń BHP Wrocław

Wstępne szkolenia BHP Wrocław – mają na celu zapoznanie pracownika z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie Pracy i obowiązującymi w danym zakładzie. Każdy nowo zatrudniony pracownik przed dopuszczeniem do pracy musi odbyć instruktaż ogólny, który dotyczy bez wyjątku każdego pracownika który rozpoczyna pracę, a także studenta zatrudnionego w ramach praktycznej nauki zawodu oraz praktykanci, kierownika, pracodawcy i innych grup zawodowych. 

Okresowe szkolenia BHP Wrocław – mają na celu uaktualnienie i umocnienie posiadanej wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, mają na celu zapoznanie pracownika z podstawowymi zasadami BHP pracy zawartymi w Kodeksie Pracy i obowiązującymi w danym zakładzie. 

Mają także na celu dostarczenia wiedzy z zakresu nowych rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa. 

Szkolenie BHP  – Wrocław

Szkolenie BHP Kraków, czyli szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy, to nic innego jak zbiór zasad i przepisów, których trzeba przestrzegać w miejscu pracy. Szkolenie okresowe BHP Kraków trzeba odświeżać w zależności od stanowiska. Poprzez szkolenie BHP Kraków pracodawca zapewnia pracownikowi zaznajomienie z zagrożeniami środowiska pracy oraz uzyskanie wiedzy na temat przepisów i zasad BHP, jak również umiejętności wykonywania pracy w sposób bezpieczny – wyrok Sądu Najwyższego z dnia 6 września 2012 r. (sygn. II PK 31/12).

Przepisy te określają  również warunki jakie powinny panować w firmie lub zakładzie pracy, aby pracownicy mieli higieniczne środowisko pracy. Powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online we Wrocławiu dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników! Tak więc nasze szkolenie BHP Wrocław ma zapobiegać wypadkom, dbać o higienę pracy oraz przeciwdziałać chorobom zawodowym.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia bhp we Wrocławiu