Pierwsza pomoc online - Medyk szkolenia Skip to main content

Pierwsza pomoc online

Pierwsza pomoc powinna zostać udzielana w ciągu kilku minut bezpośrednio po wystąpieniu urazu,  lub stanu zagrażającemu życiu lub zdrowiu. Obejmuje to między innymi zatrzymanie krążenia, utraty krwi, wspomaganie oddychania i postępowanie przy wstrząsie.

Czynności zawarte w Pierwsza pomoc online należy wykonywać do czasu przybycia wykwalifikowanej kadry ratowniczej Myślę, że szczególnie ważne jest uratowanie kogoś, kto padł ofiarą niepożądanego wydarzenia na wczesnym etapie, ponieważ często jest to krytyczne okno szansy. Przykładem może być atak serca lub wypadek samochodowy. Po mimo obowiązku, wiele osób nie chce tego zrobić, mimo że może to dosłownie zadecydować o życiu lub śmierci ofiary

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia online zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenia BHP realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia online dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

kurs Pierwsza pomoc online

Każda firma powinna zapoznać nowo zatrudnionych pracowników z podstawowymi kursami Pierwsza pomoc online.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kursami online. Uczestnicy dowiedzą się o podstawowych czynnościach, które należy wykonać, aby pomóc w przypadku pożaru, porażenia prądem czy zatrzymania akcji serca.

Dzięki naszemu nieograniczonemu dostępowi możesz zacząć w dowolnym momencie i zatrzymać się, kiedy tylko chcesz. Możesz decydować o długości swoich sesji z ekspertem od przepływu w zależności od Twoich potrzeb. Możesz łatwo spersonalizować internetowy kurs pierwszej pomocy, aby dopasować go do konkretnych potrzeb w miejscu pracy.

 1. Pierwsza pomoc online – Kup Teraz!

  Zakup i płatność online – masz natychmiastowy dostęp do szkolenia po zakupie

  Nieograniczony czas – Możesz ustawić czas trwania szkolenia w zależności od Twoich potrzeb

  Egzamin – bez limitu czasowego i nieograniczonych podejść

  Zaświadczenie – dostępne niezwłocznie, po zdanym egzaminu.

  Pierwsza pomoc online jest dla:

Pierwsza pomoc online

 

Najczęstszym powodem lęku przed próbą jest strach przed popełnieniem błędów lub brak wiary we własne możliwości. Istnieje jednak wiele sposobów na wyeliminowanie tego problemu; jednym jest uświadomienie sobie podstawowych zasad Pierwsza pomoc online.

Cały kurs będzie dotyczył oceny stanu poszkodowanego, umiejętności wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz używania defibrylatorów lub ich kładzenia. Podczas szkolenia z pierwszej pomocy dowiesz się więcej niż tylko, co zrobić w sytuacji awaryjnej. Dla tych, którzy są zbyt zajęci, aby wziąć udział w kursie stacjonarnym, możesz zapisać się na Pierwsza pomoc online.

Jeśli Twoim celem jest wzięcie udziału w kursie pierwszej pomocy, ukończenie zapewni Ci certyfikat i ważną umiejętność. Możesz wybrać naukę w dogodnym dla siebie czasie, co oznacza również, że masz większe szanse na ukończenie kursu. A w sytuacjach awaryjnych ważne jest, aby zachować zimną krew, aby prawidłowo przeprowadzić akcję ratunkową. Odnosi się to również do ratowania kogoś — popełniasz przestępstwo, jeśli nie pomagasz! Art. 162 Kodeksu Karnego jasno mówi, że kto nie udziela pomocy osobie, która znajduje się w bezpośrednim niebezpieczeństwie utraty zdrowia lub życia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Jeśli jednak poszkodowany otrzyma pomoc medyczną (np. otrzyma niezbędną pomoc) od instytucji lub osoby do tego wykwalifikowanej, nie będzie można jej ponownie obciążyć. Ważne jest, aby każdy przeszedł szkolenie z pierwszej pomocy on-line, ponieważ może być potrzebne w każdym czasie i miejscu.

Dlatego zawsze dobrze jest zdobyć wiedzę z zakresu Pierwsza pomoc online. Pewnego dnia może ci się to przydarzyć, więc umiejętność udzielenia pomocy może być kluczowa.