Kurs pierwszej pomocy w języku rosyjskim online

Kurs pierwszej pomocy w języku rosyjskim online Pierwsza pomoc przedmedyczna jest istotną sprawą, z która każdy powinien być obeznany. Nie znamy dnia ani godziny, w której będziemy świadkiem krytycznych sytuacji. W takich przypadkach nasza wiedza z zakresu pierwszej pomocy może być niezastąpiona, a bez niej będziemy bezradni. Niestety, często spotykamy się z tym, że ludzie nie wiedzą, jak odpowiednio zareagować. Trzeba pamiętać, że los poszkodowanych jest w naszych rękach. Do takich sytuacji dochodzi ogromny stres, nad którym ciężko jest zapanować. Na naszym szkoleniu online z kursu pierwszej pomocy w języku rosyjskim, nauczymy Cię jak postępować oraz jak ograniczyć stres do minimum.

pierwsza pomoc przedmedyczna Lublin
Rozpoznanie zatrzymania krążenia, wezwanie służb ratunkowych, zapewnienie wysokiej jakości RKO, użycie AED
Zastosowanie ręcznego ucisku bezpośredniego w celu kontroli zagrażającego krwawienia ma ograniczone i pośrednie znaczenie.
Niekontrolowane krwawienie jest główną przyczyną zgonów u 35% ofiar urazów.
Wykazano, iż opaski zaciskowe zatrzymują zagrażające życiu krwawienie z ran na kończynach, a ich stosowanie poprawia przeżywalność pacjentów.
W przypadku oparzenia termicznego należy usunąć poszkodowanego ze źródła wysokiej temperatury i natychmiast rozpocząć chłodzenie oparzenia w chłodnej lub zimnej wodzie przez 20 minut. Oparzenie należy luźno okryć czystym, jałowym opatrunkiem lub folią spożywczą.

Jak wygląda kurs pierwszej pomocy w języku rosyjskim?

Po opłaceniu naszego kursu z pierwszej pomocy w języku rosyjskim, dostaniesz dostęp do prywatnego konta. Na nim znajdziesz niezbędne materiały oraz filmiki do nauki. W nich zawarte są informacje praktyczne, jak i teoretyczne. Natomiast, naszym zdaniem sama teoria na nic się nie zda przy podbramkowych sytuacjach. Później jest możliwe podejście do egzaminu, który da się wykonywać aż do uzyskania pozytywnego wyniku. Po zdaniu testu, wysyłamy na mail podany przy rejestracji, imienny certyfikat, który jest akceptowany w każdych placówkach.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na kurs pierwszej pomocy w języku rosyjskim?

Szkolenia z kursu pierwszej pomocy w języku rosyjskim prowadzone są przez młody oraz ambitny zespół. Nasi kursanci są absolwentami Uniwersytetu Medycznego. Na ten moment, czynnie pracują w Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Z entuzjazmem podzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu przekaz wiedzy przechodzi bardzo płynnie i łatwo. Nasze szkolenia nie są nudne i monotonne. Przede wszystkim stawiamy na praktykę, a nie teorię. Każdy kursant dostaje po jednym z naszych fantomów do nauki pierwszej pomocy. Do całości kursu jest dodana dawka czarnego humoru, aby kursanci jak najlepiej spędzili swój czas. Nasze działania są nastawione na odbiorcę, a pracę traktujemy jak misję. 

 

Najpopularniejsze kursy na naszej stornie: 

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw 
Kursy online 
Kursy stacjonarne w dużych miastach I zakładach pracy 
Warsztaty medyczne dla rodziców 
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej  
Kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt 
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły 

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Zaufali nam:

język rosyjski

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Jak już wspominaliśmy, kurs pierwszej pomocy w języku rosyjskim online organizujemy z wielkim naciskiem na praktykę. Dokładamy wszelkich starań, aby przekazywać informację oraz edukować w bardzo przystępny i przyswajalny sposób. Chcemy, aby każdy kursant wyniósł z naszych zajęć jak najwięcej. Wydawać by się mogło, że każdy potrafi sobie poradzić w trudnej sytuacji. Niestety, w krytycznych momentach dochodzą stres i nerwy. Człowiek może zapomnieć podstawowych rzeczy z zakresu pierwszej pomocy, a nawet odrzucić z pamięci jak poprawnie zareagować. Pierwsza pomoc to odpowiedzialność za innych i dbałość o ludzkie życie, dlatego nauczymy Cię, abyś przy największym zdenerwowaniu sobie poradził. 

Co możemy zaoferować?

  • Kurs pierwszej pomocy w języku rosyjskim online 
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy. 
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach. 

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs