Resuscytacja krążeniowo-oddechowa - Medyk szkolenia Skip to main content

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa

Każdego roku tysiące ludzi na całym świecie doznaje nagłego zatrzymania akcji serca i traci przytomność. Ten atak serca może spowodować śmierć, jeśli nie zostaną natychmiast podjęte działania ratownicze. Nauczymy Cię podejmować natychmiastową resuscytację krążeniowo-oddechową – uciśnięcia klatki piersiowej i oddechy ratownicze. Na naszych kursach również nauczysz się użytkowania defibrylatora. Jeśli połączymy resuscytację krążeniowo-oddechową z automatyczną defibrylacją zewnętrzną (AED) przed przybyciem karetki, szanse na przeżycie drastycznie wzrosną.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenia realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

OTRZYMASZ OD NAS:

WIEDZĘ – aby zareagować w każdej sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia

UMIEJĘTNOŚCI – aby prawidłowo podejmować działania ratunkowe

PEWNOŚĆ – aby podejmować kluczowe decyzję

ODWAGĘ – aby działać

Wykorzystujemy autorski program, który przygotowuje kursantów do radzenia sobie w sytuacjach, które mogą wydarzyć się nawet w najbliższym otoczeniu. Stale szukamy nowych rozwiązań, aby nasze szkolenia były jeszcze ciekawsze i efektywniejsze

Nasze działania opieramy na najnowszych standardach oraz czerpiemy z tego co sprawdzone i skuteczne

Szkolenie dopasowane zostaje do indywidualnych potrzeb kursantów oraz środowiska w jakim się znajdują

Zakres tematyczny szkolenia opracowany jest w sposób aby odpowiadał specyfice pracy oraz przygotowywał do skutecznego działania w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia

Szkolenia cieszą się swobodną atmosferą oraz dobrą zabawą dzięki czemu udział w nich to przyjemność a wiedza łatwiej się przyswaja

Każdy z uczestników na zakończenie szkolenia otrzyma certyfikat poświadczający odbyty kurs oraz zdobyte  umiejętności

Szkolenia są maksymalnie praktyczne i angażujące – odgrywamy scenki, pozorujemy sytuacje

Każdemu z uczestników szkolenia poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebuje – odpowiadamy na każde pytanie a naszych kursantów zachęcamy do dyskusji

Ćwiczenia powtarzamy do skutku. To najskuteczniejsza droga do oswojenia się z sytuacją, w której to od nas zależy ludzkie życie

 

SZKOLENIOWCY:

Ratownicy medyczni, certyfikowani instruktorzy. Czynnie pracujący w pogotowiu ratunkowym. Połączyła nas wspólna pasja niesienia pomocy.

Tylko najlepsi w swoich specjalizacjach. W tej branży nie ma miejsca na  kompromisy.

Kontakt z ludźmi sprawia nam niezwykłą radość, a szkolenia pozwalają łączyć oraz rozwijać nasze pasje.

szkolenie pierwszej pomocy certyfikat

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa

Celem resuscytacji krążeniowo-oddechowej jest dotlenienie organizmu i utrzymanie krążenia krwi poprzez zastosowanie uciśnięć klatki piersiowej, oddechów ratowniczych.

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa to zabieg ratujący życie, który może wykonać każdy i wszędzie. Ważne jest, aby każdy wiedział, jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową w nagłych przypadkach.

Zalecamy wzięcie udziału w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej, ponieważ nauczymy Cię właściwych działań i sposobów radzenia sobie z różnymi rodzajami nagłych wypadków. Dowiesz się również, jak korzystać z automatycznego zewnętrznego defibrylatora (AED).

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich bez wyjątku. Zapewnia uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoznawania i odpowiedniego reagowania na sytuacje zagrażające życiu, zanim nadejdzie profesjonalna pomoc.

Kurs pierwszej pomocy certyfikat2

Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, w tym resuscytację krążeniowo-oddechową, zadławienia, złamania kości, oparzenia i wiele innych. Dowiesz się, jak dbać o siebie lub innych, dopóki nie nadejdzie profesjonalna pomoc. Jest wiele powodów, dla których ludzie biorą udział w tym kursie, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę – chcą być przygotowani na każdą sytuację, która może pojawić się przy codziennym funkcjonowaniu.

Jesteśmy firmą o wielkim sercu. Nasze kursy pierwszej pomocy są zarówno informacyjne, jak i zabawne. Nasi instruktorzy poświęcają czas, aby upewnić się, że każdy kurs jest dostosowany do Twoich potrzeb.

Wszystkie nasze kursy pierwszej pomocy są prowadzone zgodnie z aktualnymi standardami i wymogami. Oferujemy kursy z certyfikatami.

 

DOŁĄCZ DO NAS!