Szkolenie BHP Katowice

przeszkol swoich pracowników w zakresie Zarządzania Bezpieczeństwem i Ochroną,  BHP i Ochrony Środowiska.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia BHP w Katowicach zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie BHP Katowice realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia BHP Katowice dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kup dostęp do szkolenia

Szkolenie bhp Katowice

Należy pamiętać, że szkolenia BHP Katowice są obowiązkowe. Nie jest to tematyka łatwa, bo bardzo obszerna. Dotyczy każdego – zarówno pracownika, który rozpoczyna swoją przygodę z nową firmą, ale także dla pozostałych, niezależnie od tego, ilu pracowników zatrudnia pracodawca. Każdy musi odbyć szkolenie bhp, a później je regularnie odświeżać.

 

szkolenie BHP Katowice – dla kogo?

 

Jeśli pracujesz w firmie w Katowicach, lub masz firmę, która prosperuje dobrze i zatrudnia pracowników, musisz raz na jakiś czas organizować szkolenia BHP Katowice dla swoich pracowników. Pracownik odbywa najczęściej dwa rodzaje szkoleń. Pierwszym z nich są szkolenia BHP Katowice wstępne, które związane są z instruktażem dotyczącym zasad pracy w firmie i swojego stanowiska pracy. Jest to rodzaj szkolenia, które przeznaczone jest dla nowego pracownika. Kolejnym rodzajem jest szkolenia BHP Katowice okresowe, które dotyczy każdego pracownika. Jeśli pracownik nie posiada aktualnego szkolenia bhp nie może zacząć pracy.
Co ważne, pracodawca nie tylko musi zorganizować szkolenie BHP Katowice dla swoich pracowników, ale też ma obowiązek brać w nich udział. W takiej sytuacji jednak program szkolenia obejmuje kwestie związane z organizacją stanowisk pracy dla pracowników zgodnie z zasadami bhp.
Szkolenia bhp w Katowicach i w innych miastach najczęściej odbywają się w godzinach pracy. Jeśli chodzi o szkolenie wstępne, które związane jest ze specyfiką pracy na konkretnym stanowisku, składa się ono z dwóch etapów. Można je określić – od ogółu do szczegółu. Podczas instruktażu stanowiskowego pracownik poznaje z zagrożenia, które występują na tym stanowisku, a także sposoby ochrony przed tymi zagrożeniami.
Szkolenia BHP Katowice najczęściej rozpoczynają się od rozmowy wstępnej z przełożonym, a potem następuje objaśnienie przez instruktora wszystkich czynności, które pracownik będzie wykonywał na stanowisku pracy. Kolejnym elementem jest wykonanie tych czynności pod okiem instruktora, a potem już samodzielna praca. Jest to niezbędny instruktaż, bez którego pracodawca nie może wymagać od pracownika dobrze wykonanej pracy. Bardzo często na koniec instruktażu stanowiskowego przeprowadzany jest test z uzyskanych wiadomości. Jeśli pracownik wykonuje pracę na kilku stanowiskach pracy, to musi odbyć instruktaż stanowiskowy związany z każdym stanowiskiem.
Zadaniem naszej firmy jest przedstawienie niezbędnych informacji, jakie związane są z zagadnieniem instruktażu ogólnego, a także ze szkolenia BHP Katowice okresowego.

 

Szkolenia okresowe bhp Katowice

 

Nasza firma ma za zadanie dopasować zagadnienia z zakresu bhp do potrzeb firmy w Katowicach. Jesteśmy zespołem, który bardzo kreatywnie podchodzi do tego zadania. Chcemy mieć satysfakcję z tego, że każdy z naszych klientów jest faktycznie przeszkolony z zakresu informacji, które są dla niego interesujące.
Bardzo często, jeśli pracownik zmienia miejsce pracy nie musi przechodzić szkolenia BHP Katowice okresowego, jeśli ostatnie, które odbył jest jeszcze ważne. Dzieje się tak, gdy pracownik przedstawi aktualne zaświadczenie, które potwierdza odbycie przez niego wymaganego szkolenia okresowego w danym okresie u innego pracodawcy Nowy pracownik w takim wypadku może być zwolniony z pierwszego szkolenia wstępnego. Takie szkolenie może obejmować inną grupę stanowisk, jednak jego program musi uwzględniać zakres, który jest konieczny do dopuszczenia do pracy na nowym stanowisku.

 

szkolenia BHP Katowice

 

Szkolenie bhp w Katowicach, a także w innych dużych miastach wygląda podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia BHP Katowice nawiązywały do sytuacji, które miały miejsce w tym mieście. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenia BHP Katowice.
Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.

 

Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane przede wszystkim z instruktażem stanowiskowym. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo przykre.
Na wszystkie pytania bardzo chętnie odpowiemy. Jeśli zastanawiasz się, czy warto, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Z pewnością pomożemy zorganizować pracę w każdym biurze.

 

Nasze dane:

 

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

 

szkolenia BHP Katowice odbywają się tutaj!

 

 

Zaufali nam:

 

szkolenia BHP Katowice

 

 

Nasz formularz kontaktowy

 

  Dla pracowników służby medycznej

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników farmacji

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowców

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla instruktorów i trenerów fitness

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników inżynieryjno-technicznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla przedstawicieli handlowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla sprzedawców i kasjerów

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracodawców i kierujących pracownikami

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla nauczycieli i pracowników oświaty

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowników wizytujących place budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Szkolenie wstępne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników