Szkolenia BHP Sosnowiec - Medyk szkolenia Skip to main content

Szkolenia BHP Sosnowiec

Posiadając wieloletnie doświadczenie i stopnie naukowe w tej dziedzinie oferujemy szkolenia BHP w Sosnowcu.

Z dumą zapewniamy uznane na całym świecie kursy, które zostały opracowane, aby zapewnić wszystkim pracownikom wiedzę niezbędną do bezpiecznej pracy i swoich miejscach pracy. We współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej opracowaliśmy szkolenia dotyczące najważniejszych aspektów bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia naszych pracowników, a ostatecznie całego społeczeństwa.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia BHP zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenia BHP realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia BHP dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Jako wiodący dostawca szkoleń BHP w rejonie Sosnowca oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że spełniamy Twoje potrzeby i dostarczamy najlepszy możliwy kurs.

Oferujemy szereg usług, które mogą pomóc firmom w ich potrzebach szkoleniowych w zakresie BHP. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możemy Ci zaoferować. lub uzyskać więcej informacji o naszych aktualnych kampaniach bezpieczeństwa.

Szkolenie BHP w Sosnowcu – dla bezpieczniejszych i zdrowszych miejsc pracy. Oferujemy kursy dla wszystkich ról i poziomów, od warsztatów ogólnych po specjalistyczne.

Business Safety Management – szkolenie przygotowujące do audytu biznesowego oraz zapewniające przestrzeganie przepisów BHP w sosnowcu. Emergency First Aid – szkolenie mające na celu naukę radzenia sobie w sytuacjach nagłych, od zawału serca i ataków astmy, po zadławienie. . Zarządzanie BHP – szkolenie dla kierowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ludzi w pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP Sosnowiec

Kursy BHP w Sosnowcu- szkolenie NOWEGO PRACOWNIKA

Oferujemy szeroką gamę szkoleń i kursów dla specjalistów BHP w Sosnowcu, m.in. Pierwsza Pomoc w Pracy, BHP, Zarządzanie Zmianą, Zarządzanie Stresem, Rozwiązywanie Konfliktów. itp. Nasze programy szkoleniowe są zorientowane na klienta i składają się z dostosowanych do potrzeb szkoleń dla wszystkich poziomów edukacji.

 

Szkolenie BHP w Sosnowcu. Kurs zapewnia kompleksowe wprowadzenie do bezpiecznej pracy na wysokości oraz wiedzę i umiejętności potrzebne do zdania egzaminu na kwalifikację BHP do pracy na wysokości. Kurs obejmuje prezentacje w klasie i sesje praktyczne oraz egzamin końcowy. Kurs oferowany jest w języku rosyjskimi angielskim.

Oferujemy szeroką gamę kursów, od szkoleń BHP po uświadamianie narkotyków, szkolenia przeciwpożarowe i pierwszej pomocy.