Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cele szkolenia okresowego bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
pracujących również na placach budowy

Każda praca, niezależnie od tego, w jakim miejscu jest wykonywana musi być bezpieczna. Najważniejsze jest poczucie odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka, które każdy musi wypracować. Pewne kwestie związane z bezpieczeństwem poznajemy bezpośrednio w pracy – podczas kontaktu z innymi, bardziej doświadczonymi pracownikami, inne właśnie w trakcie szkoleń bhp.

Medyk Szkolenia to firma, która ma spore doświadczenie na rynku szkoleń online. Doskonale wiemy, w jaki sposób przygotować kurs, by osoba, która właśnie w nasz produkt zainwestuje, była zadowolona. Wiedza merytoryczna, jaką przekazujemy zazwyczaj jest podzielona na moduły. Każdy z nich kończy się krótkim egzaminem, który pozwala przejść
do następnego zagadnienia.

Chcemy wiedzę podzielić na moduły, by nasz kursant mógł sobie ją dawkować w zależności od tego, ile ma czasu.

Wszystkie kursy, jakie organizujemy dla naszych klientów są dostępne online. Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy są dla nas gałęzią wiedzy, w jaką warto inwestować.

Chcemy edukować ludzi, by mogli poczuć większy komfort z pracy, wynikający z wiedzy, jaką pozyskali w trakcie naszego kursu. Nasza firma przekazuje aktualne informacje, by każdy pracownik mógł je odnieść do swojego stanowiska pracy. W trakcie szkolenia przekazujemy wiadomości dotyczące metod ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.


Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy

Chcemy uświadomić każdego w jaki sposób należy postępować w sytuacjach awaryjnych, które zdarzają się nawet w najbezpieczniejszych zakładach pracy.

Dbamy o to, by każdy, kto ukończy nasz kurs był świadomy, jakie zagrożenia mogą wystąpić na jego stanowisku w trakcie wykonywania obowiązków. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo na placach budowy, ponieważ tam pracownik jest szczególnie narażony na niebezpieczeństwo.

Bardzo ważne jest, by szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy odnawiać przynajmniej co 6 lat. Wynika to z utrwalenia wiedzy, a także z wdrożenia ewentualnych nowych informacji, które weszły w życie.

Podstawa prawna szkolenia okresowego bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy to:

  • Rozporządzenie MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów bhp, (Dz.U.1997 nr 129 poz. 844 z późn. zm.),
  • Rozporządzenie MGiP z dnia 27.07.2004r.w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp, (Dz.U. 2007 r. poz. 1420 z późn. zm.),
  • Ustawa Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).

Dlaczego warto odbyć szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych z firmą Medyk Szkolenia?

Nasza firma jest jedną z większych, działających na terenie całej Polski firm, której zaufały ogromne ilości kursantów. Tworzymy szkolenia indywidualne, szkolimy firmy, grupy społeczne np. szkolenia dla rodziców, czy ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach.

Nasze podejście do zagadnień związanych pierwszą pomocą realizowaną podczas kursów online i szkoleń okresowych bhp online jest nastawione głównie na odbiorcę. Chcemy, by nasz przekaz merytoryczny był przyjemny w odbiorze, a szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych pracujących również na placach budowy posłużyło każdemu, kto zechce z niego skorzystać.