Szkolenia okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Nauczyciele to grupa społeczna, która prawdopodobnie najczęściej korzysta z różnego rodzaju kursów i szkoleń dokształcających – również w wersji online. Jest to idealne rozwiązane, gdy w okolicy nie ma żadnej firmy szkoleniowej, a pracownicy oświaty mają wręcz obowiązek by być na bieżąco z różnymi nowinkami i kursami.

Zamów dostęp do szkolenia

Dla 1 osobyDla Grupy
Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cele szkolenia okresowego bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Jeśli chodzi o zasadność przeprowadzenia szkolenia z zakresu wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa i higieny pracy to warto nadmienić, że praca w szkole jest obarczona ryzykiem, które należy poznać.

Szkolenie, jakie jest w naszej ofercie ma charakter kompleksowy. Pozawala zapoznać się ze wszystkimi prawnymi i praktycznymi aspektami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku nauczyciela. Przekazujemy niezbędne ogólne kwestie, związane z prawem pracy. Są one aktualizowane na bieżąco, więc nasze szkolenia to też źródło wiedzy z zakresu prawa pracy, ale nie tylko. Szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty, adresowane do określonej grupy zawodowej. Pozwala to na zapoznanie się z zasadami związanymi z ergonomią miejsca pracy, z bezpieczeństwem jakie należy zachować w pracy, a także z metodami związanymi z tym, w jaki sposób przestrzegać wszystkich przepisów.

Uczestnicy szkolenia okresowego bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty poznają czynniki ryzyka i zagrożenia związane z wykonywaniem powierzonych im obowiązków, uczą się przewidywać i minimalizować ryzyko, a dzięki dostępnym w cenie szkolenia materiałom dydaktycznym i testom bhp online, znacznie szybciej i łatwiej przyswajają niezbędny do opanowania materiał.

Nasze szkolenia są ideale zarówno dla osób, które zaczynają pracę w zawodzie, jak i dla tych, którzy przepracowali w nim wiele lat.

Szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Nasza firma skupiła się na szkoleniu okresowym dla nauczycieli i pracowników oświaty, a zatem dla wychowawców, pracowników, którzy posługują się w swojej pracy komputerem, a także dla nauczycieli wszystkich przedmiotów.

Czas pracy z wykupionym szkoleniem jest nieograniczony. Starajmy się jednak zakończyć rozpoczęty kurs. Warto motywować się do tego działania i finalnie pozyskać certyfikat, który świadczyć będzie, że całość szkolenia została zrealizowana pomyślnie. Dostęp do materiałów i poszczególnych modułów nie jest ograniczony. Można z niego korzystać bez ograniczeń. Kurs dostarcza wiedzy związanej z odpowiedzialnym zachowaniem w zakresie bhp i odpowiednim przygotowaniu swojego stanowiska do pracy.

Podstawa prawna szkolenia okresowego bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty to:


  • Rozporządzenie MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów bhp, (Dz.U.1997 nr 129 poz. 844 z późn. zm.),
  • Rozporządzenie MGiP z dnia 27.07.2004r.w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp, (Dz.U. 2007 r. poz. 1420 z późn. zm.),
  • Ustawa Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).

Dlaczego warto odbyć szkolenia okresowe BHP dla pracowników oświaty z firmą Medyk Szkolenia?

Nasza firma jest jedną z większych, działających na terenie całej Polski firm, której zaufały ogromne ilości kursantów. Tworzymy szkolenia indywidualne, szkolimy firmy, grupy społeczne np. szkolenia dla rodziców, czy ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach.

Nasze podejście do zagadnień związanych pierwszą pomocą realizowaną podczas kursów online i szkoleń okresowych bhp online jest nastawione głównie na odbiorcę. Chcemy, by nasz przekaz merytoryczny był przyjemny w odbiorze, a szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty okazało się jednym z lepiej przygotowanych i profesjonalnie przemyślanych kursów.