Szkolenia okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness

Szkolenie bhp dla osób pracujących w klubach fitness i siłowniach jest niezwykle ważne, ponieważ zawiera wiedzę skierowaną wyłącznie do określonej grupy odbiorców. Nasze starania mają na celu przefiltrowanie wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy i wydobycie tych, które są niezbędne dla pracowników siłowni i klubów fitness zatrudnionych w charakterze trenera personalnego, instruktora fitness czy instruktora w siłowni. Powyższe szkolenie zostało stworzone na potrzeby naszych kursantów.

Zamów dostęp do szkolenia

Dla 1 osobyDla Grupy
Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cele szkolenia okresowe bhp trenerzy fitness

Przede wszystkim szkolenie okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness ma na celu zapoznanie kursantów z podstawową wiedzą ogólną z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także z dziedziny prawa pracy. W tym zakresie oferujemy profesjonalne materiały dydaktyczne, dzięki którym nasi kursanci będą mogli poszerzyć wiedzę zawartą w szkoleniu online. Gwarantujemy nieograniczony czas na zapoznanie się z prezentacjami szkoleniowymi i ukończenie egzaminu. Po zakończeniu kursant otrzymuje certyfikat o ukończeniu szkolenia bhp, który jest ważny przez okres pięciu lat. Certyfikat, jaki wystawiamy jest respektowany przez wszystkie instytucje i urzędy.

Szkolenie okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness dostosowaliśmy do warunków pracy w siłowniach i klubach fitness.

Szkolenia okresowe bhp trenerzy fitness

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu szkoleń tematycznych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Staramy się zrobić wszystko, by wiedza, która zostaje zawarta w filmie instruktażowym była adekwatna do potrzeb odbiorców.

Nie sztuką jest stworzyć szkolenie w oparciu o ogrom materiału, uniwersalne, dla każdego. Sztuką jest dokonać selekcji i wybrać tylko te informacje, które przeznaczone są dla określonej grupy zawodowej. Właśnie taki typ szkoleń preferujemy.

Dzięki temu, że jest to szkolenie online, każdy uczestnik ma prawo zapoznać się z nim w wybranym przez siebie czasie. Może podzielić całość na moduły i odsłuchiwać je każdego dnia po jednym, może wszystkie odsłuchać jednego dnia. Daje to szansę ukończyć obowiązkowe okresowe szkolenie bhp bez wychodzenia z domu.

Podstawa prawna szkolenia okresowego bhp dla instruktorów i trenerów fitness to:


  • Rozporządzenie MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów bhp, (Dz.U.1997 nr 129 poz. 844 z późn. zm.),
  • Rozporządzenie MGiP z dnia 27.07.2004r.w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp, (Dz.U. 2007 r. poz. 1420 z późn. zm.),
  • Ustawa Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).

Dlaczego warto odbyć szkolenia okresowe bhp trenerzy fitness?

Nasza firma jest jedną z większych, działających na terenie całej Polski firm, której zaufały ogromne ilości kursantów. Tworzymy szkolenia indywidualne, szkolimy firmy, grupy społeczne np. szkolenia dla rodziców, czy ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach.

Nasze podejście do zagadnień związanych pierwszą pomocą realizowaną podczas kursów online i szkoleń okresowych bhp online jest nastawione głównie na odbiorcę. Chcemy, by nasz przekaz merytoryczny był przyjemny w odbiorze, a szkolenie okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness zawierało wiedzę potrzebną podczas wykonywania tego zawodu.