Kochasz zwierzęta, a twoim najlepszym przyjacielem jest pies? Traktujesz swojego czworonoga jak członka rodziny i nie interesuje ciebie opinia innych, którzy tego nie akceptują? Jesteś idealnym kandydatem, by odbyć nasze szkolenie.

Nasza firma od pewnego czasu wdraża coś, co można nazwać reakcją na podszepty naszych klientów. Jesteśmy młodym zespołem, który czuje potrzebę edukowania ludzi w dziedzinie związanej z pierwszą pomocą. Organizujemy kursy tematyczne, które cieszą się sporym zainteresowaniem i bardzo często decydujemy się na szkolenia, o które pytają nasi użytkownicy. Śmiało decydujemy o poszerzaniu zasięgów o osoby z różnymi potrzebami, staramy się wychodzić naprzeciw ich pomysłom i realizować te praktyki jak najlepiej potrafimy. Wiemy, że standardowe kursy nie są na tyle atrakcyjne, by zachęcać większe grono odbiorców. Nasi klienci to osoby świadome tego, czego chcą się dowiedzieć. My im to zapewniamy.

Kurs pierwszej pomocy dla zwierząt

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Mogłoby się wydawać, że to temat, który nie ma przyszłości. Tak naprawdę każdy, kto decyduje się na zwierzaka w domu ma świadomość, jak wiele musi wiedzieć na temat jego pielęgnacji. Podobnie jest z opieką, gdy zwierzak zachoruje. Warto mieć również wiedzę z zakresu profilaktyki, by zapobiegać chorobom i sytuacjom niebezpiecznym dla zwierzaków.

Jesteśmy w stanie w trakcie ośmiogodzinnego szkolenia przekazać niezbędne informacje miłośnikom czworonogów.

Nasza firma organizuje spotkania w grupach maksymalnie 10-osobowych z psami. Liczba ta podyktowana jest doświadczeniem naszego szkoleniowca – weterynarza, który ma ogromne doświadczenie w pracy ze zwierzętami.

Warto wcześniej zastanowić się, jak zachowuje się nasz pupil w kontakcie z innymi czworonogami, by wykluczyć sytuację, gdy psy zdominują spotkanie. To niezwykle ważne dla komfortu wszystkich uczestników kursu.

Działamy głównie na terenie miast wojewódzkich, ale jesteśmy otwarci na propozycje szkoleń w innych miejscowościach. Gdy zbierze się grupka chętnych osób, prosimy o kontakt. Terminy szkoleń i miejsc zostaną rozpisane w kalendarzu.

Informacje podstawowe – o czym mówimy?

Kurs pierwszej pomocy dla zwierząt to specyficzna tematyka. Z pewnością, nawet jeśli każdy z nas miał już kontakt ze szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy, o zwierzętach nie wie wiele, bo to nie jest temat poruszany na standardowych szkoleniach.

Na naszym kursie dowiesz się głównie:

  • jak wygląda resuscytacja krążeniowo-oddechowa u psa,
  • jakie leki z domowej apteczki są w stanie pomóc psu w walce z bólem,
  • jakie leki są toksyczne oraz poznasz objawy zatrucia,
  • co robić, gdy mamy do czynienia z udarem cieplnym u zwierzaka,
  • jak działać, gdy pies uległ wypadkowi, na czym polega badanie fizykalne, jak go prawidłowo przetransportować do lecznicy,
  • jak zachować się, gdy mamy do czynie ze złamaniami i innymi urazami mechanicznymi,
  • jak zachować się, gdy pies ma atak padaczki, co robić w razie innych zaburzeń,
  • jak działać w sytuacjach związanych z ukąszeniami, usuwaniem kleszczy, pasożytów, a także innych charakterystycznych chorób.
  • Poza wiedzą ogólną, o której warto mówić, skupiamy się podczas kursów na prostych reakcjach, które należy wypracować, bo są najbardziej prawdopodobne. Chodzi o szybką reakcję, gdy
  • pies się zakrztusi, o kwestie pielęgnacyjne i inne aspekty codziennej opieki.

Radzimy co robić w sytuacji, gdy pies jest chory. Mówimy dużo o profilaktyce, ponieważ jest ona niezbędna. Omawiamy różne zdarzenia losowe, które mogą przytrafić się podczas spaceru. Tak naprawdę wszystkie z tych zagadnień są niezwykle szerokie, zatem w trakcie kursu nasz specjalista nastawiony jest również na interakcję. Pytania rozwiną i pozwolą więcej zapamiętać uczestnikom kursu.

Pierwsza pomoc dla wybranych

Niezwykle ważne jest to, że do naszej pracy podchodzimy z poczuciem misji. To szkolenie ma uwrażliwić ludzi na ból zwierząt. One same nie poradzą sobie, gdy cierpią. Nasze szkolenie ma otworzyć oczy na potrzeby czworonoga i uzmysłowić, że to człowiek jest odpowiedzialny za komfort życia zwierzęcia.

Chcemy dotrzeć do każdego, kto poczuje potrzebę odbycia takiego kursu, dlatego też proponujemy różne jego formy. Nasza firma wierzy w odpowiedzialność jaka drzemie w każdym człowieku. Chcemy zachęcić do działania, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Szkolenia z czworonogami to niezwykle trudne organizacyjnie, ale z pewnością najskuteczniejsze ze szkoleń. Jesteśmy w stanie omówić szczegółowo warunki danej rasy, podpowiemy na co zwracać uwagę.

Szkolenia dla właścicieli zwierzaków pozwolą wiedzę teoretyczną przekuć na praktyczną, co jest niezwykle ważne w trakcie naszych kursów. Taka sytuacja sprawia, że nasi kursanci nauczą się podejmować działanie, będą odważni i poradzą sobie ze stresem, bo już ćwiczyli podobne działania. Doświadczenie jest najlepszą nauką, a obecność weterynarza sprawi, że część praktyczna, która będzie przeprowadzona pod czujnym okiem eksperta będzie bezpieczna dla zwierzaka.

Wiemy doskonale, że właściciele również czują się pewniej, gdy weterynarz jest obok i kontroluje sytuację. Właściciel ma poczucie, że zwierze podczas kursu będzie czuło się komfortowo, a kursant dowie się znacznie więcej niż z innego szkolenia, w którym musiałby brać udział sam.

Jeśli jesteś zainteresowany takim szkoleniem, ale masz jakiekolwiek pytania, zarówno te związane z merytorycznym aspektem, jak i te techniczne, to zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy i poradzimy.