Szkolenia bhp Kraków

Szkolenia bhp w Krakowie są wyjątkowo ważne. Wydawać mogłoby się, że ta wiedza jest banalna, ale w czasie, gdy musimy z niej skorzystać staje się niemal abstrakcyjna. Stres powoduje, że najczęściej działamy schematycznie, dlatego tak ważne jest przyswojenie schematów ratowania ludzi, ratowania siebie, działania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu, każda praca staje się bardzo przyjemna, zaś ewentualne trudności można szybko usunąć.

Szkolenia bhp Kraków – niezbędna wiedza

Nasze szkolenia, które organizujemy w Krakowie zawierają niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa – uczą jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych, przypominają zasady pierwszej pomocy, ale także mają na celu uświadomić każdemu pracownikowi, jak powinna wyglądać wzorcowa codzienność na stanowisku pracy. Warto o to zadbać, by wypracować prawidłową rutynę podczas szkoleń bhp w Krakowie.
Zajmujemy się głównie przekazywaniem wiedzy dotyczącej zasad, jakie powinny panować w pracy, a także zasad związanych z użytkowaniem różnych sprzętów, w zależności od tego, jaką grupę pracowniczą mamy przeszkolić. Przybliżamy wiadomości ogólne dotyczące prawa pracy, a także skupiamy się na wiedzy, która powinna być charakterystyczna dla danego stanowiska. Chcemy, by w trakcie naszych szkoleń każdy uzyskał taki zakres informacji, by sprawnie funkcjonował na swoim stanowisku, a także orientował się w podstawach związanych z zatrudnieniem i obowiązkami pracodawcy.
Naszym założeniem jest przekazywanie zaledwie wyrywka wiedzy. Nie chcemy wykładać całości teorii. Nie mamy takich aspiracji. Naszym celem jest pragmatyczne podejście do tematu.
Medyk Szkolenia to firma, która stara się niezbędną wiedzę przekazać w formie przyjemnej w odbiorze, takiej, która dotrze i trafi do każdego odbiorcy. Chcemy wiedzę traktować wybiórczo i uzyskać zrozumienie uczestników naszych kursów. Najważniejsze dla nas jest przeprowadzenie przez szkolenie w taki sposób, by nie obciążało czasowo, ale również by było dostosowane do potrzeb i umiejętności każdego, kto zechce z nich skorzystać.

Szkolenia bhp w Krakowie dla pracowników i pracodawców

Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do kursanta spodoba się każdemu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów. Jesteśmy specjalistami i z pewnością szkolenia bhp w Krakowie przeprowadzimy w sposób profesjonalny i przemyślany. Naszą mocną stroną jest dopasowanie materiału do potrzeb klienta i uczestników. Każde ze szkoleń, jakie prowadzimy ma na celu przekazać wymagane informacje, które zainteresują uczestników szkolenia. To od nas zależy w jaki sposób to zrobimy. Mamy pełną dowolność z której korzystamy.
Szkolenia bhp w Krakowie dopasowujemy do odbiorcy, bardzo chętnie zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń bezpośrednio w siedzibie firmy, dzięki czemu mamy zaplecze, które bywa niezbędne, by omówić specyfikę pracy.
Prowadzący szkolenia bhp w Krakowie to zazwyczaj eksperci i dydaktycy, którzy cenią sobie pracę z ludźmi i bardzo chętnie nawiązują relację z grupą, którą szkolą. Chętnie odpowiadają na pytania, są doświadczeni i wiedzą doskonale, co jest istotne podczas szkoleń bhp w Krakowie. W trakcie szkolenia prowadzący pozwala sobie na dialog z kursantem, ponieważ bardzo często na jego podstawie omawia się sytuacje, które są dla danej grupy pracowników ciekawe. Doświadczony dydaktyk wie, na co warto zwrócić uwagę. Potrafi wiedzę przekazać tak, by została w pamięci na dłużej. Szanuje swoich odbiorców i ich cenny czas.

Szkolenie bhp Kraków

Szkolenie bhp w Krakowie, a także w innych dużych miastach wygląda podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia bhp w Krakowie nawiązywały do sytuacji z tego miasta. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie. Osadzenie przykładów w interesującej dla kursantów przestrzeni jest bardzo ważne.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenie dla odbiorców z Krakowa.

Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się niekoniecznie pozytywne.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia bhp w Krakowie

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników służby medycznej

Dla pracowników służby medycznej

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników farmacji

Dla pracowników farmacji

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowców

Dla kierowców

 

Szkolenia okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness

Dla instruktorów
i trenerów fitness

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i kierujących pracownikami

Dla pracodawców
i kierujących pracownikami

 

Szkolenia okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Dla nauczycieli
i pracowników oświaty

 

Szkolenia okresowe bhp dla przedstawicieli handlowych

Dla przedstawicieli
handlowych

 

Szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów

Dla sprzedawców
i kasjerów

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Dla pracowników
inżynieryjno-technicznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Dla pracowników
salonów fryzjerskich
i kosmetycznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowników wizytujących place budowy

Dla kierowników
wizytujących
place budowy

 

Szkolenia okresowe bhp dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

Dla osób wykonujących prace
szkodliwe dla zdrowia,
uciążliwe i niebezpieczne

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

Dla pracowników administracyjno-biurowych,
których zakres pracy obejmuje
wizyty na placach budowy

 

Nasz formularz kontaktowy