Szkolenia bhp Poznań

Szkolenia bhp w Poznaniu jest organizowane dla wszystkich, którzy mają ochotę poznać niezbędną wiedzę z tego zakresu. Szkolimy głównie grupy pracowników, prowadzimy szkolenia w instytucjach i firmach. Przekazywane przez nas informacje z pewnością zadowolą każdego klienta, który zapragnie odbyć szkolenie bhp w Poznaniu.

Co oferujemy w trakcie szkoleń bhp w Poznaniu?

Warto pamiętać jak pięknym miastem jest Poznań. Przyjeżdżają do niego tłumy, by studiować, zaś po studiach bardzo wiele osób właśnie tam zostaje, rozpoczyna pracę, zakłada rodzinę, rozwija się zawodowo. Poznań to miasto pełne atrakcji, które przyciągają całe rzesze zwiedzających, w ten sposób przyciąga też pracowników. Być może dlatego jest to tak ciekawe miasto. Naszym zadaniem jest przedstawienie pracującym w Poznaniu miłośnikom tego miasta kurs, który będzie związany z bezpieczeństwem i higieną pracy.
Warto skupić się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem w pracy, ponieważ jest to ciągle temat traktowany pobieżnie. Nasz firma chce uświadamiać pracowników z Poznania, że szkolenie bhp, organizowane profesjonalnie, przez ludzi posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie jest niezbędnym elementem ich codzienności i wiedzy, jaką powinni posiadać.
Naszymi mocnymi stronami są zajęcia na terenie Poznania i okolic, program dostosowany do oczekiwań kursantów, ich potrzeb i charakteru wykonywanej pracy, szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy, przy nagłych stanach, urazach. Oferujemy również ćwiczenia praktyczne, które mogą polegać na różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp. Wszystko robimy po to, by przekonać do siebie tych, niedowiarków, którzy do szkoleń okresowych bhp podchodzą negatywnie. Tak naprawdę można do tematu podejść tradycyjnie, ale to nie jest nasz pomysł. Nasze szkolenia w Poznaniu mają być wyjątkowe, by zostały zapamiętane na długo.

Medyk szkolenia – szkolenia bhp w Poznaniu

Nasza firma chce mieć wpływ na świadomość mieszkańców miast. Mamy poczucie, że warto inwestować w szkolenia bhp w Poznaniu, ponieważ one mentalnie przygotowują ludzi do empatycznego reagowania na potrzeby drugiego człowieka, ale również uczą zdrowego egoizmu, czyli dbania o własne prawa, co bardzo często w różnych zakładach pracy jest pomijane.
Nasz kadra jest gronem fachowców, którzy poprzez dydaktykę realizują własne potrzeby dzielenia się niezbędną wiedzą, którą każdy człowiek powinien znać. Poczucie misji, jakie towarzyszy naszej pracy sprawdza się w trakcie szkoleń bhp w Poznaniu. Nie są to monologi, a bardzo często dialogi i ćwiczenia, co bardzo ważne dla naszych kursantów. Chcemy, by w najtrudniejszych życiowych sytuacjach każdy mógł poczuć choć odrobinę komfortu, by mógł zareagować świadomie, by był przekonany, że działa dobrze, zgodnie z zasadami, których nauczył się na szkoleniu bhp w Poznaniu.
Wierzymy, że nasza wiedza zostanie przychylnie przyjęta również przez pracodawców. Chcemy, by każdy pracownik mógł wykonywać swój zawód godnie, by wiedział, jak prawidłowo dbać o siebie i swoje miejsce pracy.

Szkolenie bhp Poznań

Szkolenie bhp w Poznaniu, a także w innych dużych miastach wygląda podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia bhp w Poznaniu nawiązywały do sytuacji ze stolicy Wielkopolski. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenie dla odbiorców z Poznania. To niezwykle ważny element naszej pracy, ponieważ bez niego nie jesteśmy w stanie przygotować indywidualnego zlecenia na szkolenie tematyczne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach. Nasza firma jest w stanie podjąć się każdego wyzwania.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo przykre.
Szkolenia bhp wydają się być cały czas traktowane w sposób niewłaściwy przez grupę odbiorców, która powinna z nich korzystać. To właśnie pracownicy traktują je jak coś negatywnego, choć tak naprawdę jest to czas poświęcony na naukę praw pracownika. Warto o tym pamiętać.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia bhp w Poznaniu

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników służby medycznej

Dla pracowników służby medycznej

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników farmacji

Dla pracowników farmacji

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowców

Dla kierowców

 

Szkolenia okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness

Dla instruktorów
i trenerów fitness

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i kierujących pracownikami

Dla pracodawców
i kierujących pracownikami

 

Szkolenia okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Dla nauczycieli
i pracowników oświaty

 

Szkolenia okresowe bhp dla przedstawicieli handlowych

Dla przedstawicieli
handlowych

 

Szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów

Dla sprzedawców
i kasjerów

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Dla pracowników
inżynieryjno-technicznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Dla pracowników
salonów fryzjerskich
i kosmetycznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowników wizytujących place budowy

Dla kierowników
wizytujących
place budowy

 

Szkolenia okresowe bhp dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

Dla osób wykonujących prace
szkodliwe dla zdrowia,
uciążliwe i niebezpieczne

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

Dla pracowników administracyjno-biurowych,
których zakres pracy obejmuje
wizyty na placach budowy

 

Nasz formularz kontaktowy