Szkolenia bhp Wrocław

Organizacja szkoleń bhp we Wrocławiu jest niezwykle trudna. Jest to bowiem jedno z większych miast w Polsce, w którym miejsc pracy jest bardzo dużo. Podobnie dużo jest stanowisk i wymagań pracodawców co do szkoleń bhp. Nasza firma jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Chętnie przeprowadzimy szkolenie bhp we Wrocławiu.

Na czym polega szkolenie bhp we Wrocławiu?

Warto wspomnieć o tym, że szkolenie z zakresu bhp jest tym kluczowym dla pracownika. Bez niego nie może rozpocząć pracy, dlatego pracodawca, zatrudniając pracownika ma obowiązek, by wywiązać się z tego zadania. To pracodawca zapewnia fachowca, który zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń w godzinach pracy, to on jest z tego rozliczany i to pracodawcę kontrolują.
Nasza firma jest w stanie pomóc każdemu, kto musi takie szkolenie odbyć. Jesteśmy przygotowanie do tego, by zorganizować szkolenie bhp we Wrocławiu szybko i rzetelnie. Zajmujemy się tym zawodowo już wiele lat i wiemy doskonale, co jest ważne, by takie szkolenia się podobały. Przede wszystkim liczy się zawartość merytoryczna. Ważne, by była dostosowana do potrzeb klienta. Chcemy sprawić naszym klientom przyjemność, nie czujemy satysfakcji, gdy na naszym szkoleniu klienci się nudzą lub czują obowiązek, a poza nim obojętność.
Nasz zespół stara się przekazywać wiedzę przefiltrowaną, niezbędną, potrzebną dla danej grupy odbiorców. Staramy się zrobić wszystko, by nasi klienci zapamiętali ze szkoleń okresowych bhp jak najwięcej.

Merytoryka szkoleń bhp we Wrocławiu

Każde szkolenie ma na celu przekazać wiedzę merytoryczną. Zagadnienia wokół których staramy się poruszać to w całej rozciągłości kwestie związane z bezpieczeństwem pracownika. Poruszamy tematy pierwszej pomocy, omawiamy sytuacje, jakie mogą się wydarzyć i reakcje, jakie powinny być następstwem tych sytuacji. Kolejna kwestia to higiena pracy. Jest to temat niezwykle obszerny, ponieważ dotyczy wielu aspektów związanych z pracą. Począwszy od kwestii finansowo-prawnych, przez sprawy organizacyjne, a skończywszy na czysto technicznych ustaleniach, które warto wdrożyć, by czuć się bezpiecznie.
Naszym zadaniem jest przedstawienie informacji w taki sposób, by każdy, kto potrzebuje konkretnej wiedzy, otrzymał ją, lub potrafił ją znaleźć. Nie mamy aspiracji, które podpowiadałyby nam, że nauczymy naszych klientów wszystkich podstaw. Nie naszym celem jest zasypanie informacjami, z których to kursant ma wybierać to, co potrzebne. My chcemy przekazywać to, co najważniejsze. Jeśli są to stanowiska związane z używaniem samochodów służbowych – właśnie pod tym kontem szkolimy naszych kursantów. Jeśli w grę wchodzi praca przy urządzeniu – nasze szkolenie skupia się właśnie na tematyce związanej z bezpieczeństwem podczas pracy przy różnego rodzaju maszynach. Każde szkolenie bhp staramy się dopasować do indywidualnych preferencji pracodawcy i jego firmy, dlatego tak ważne jest określenie tego, na co mamy zwrócić uwagę podczas naszego szkolenia bhp we Wrocławiu.
Żeby prawidłowo przeprowadzić szkolenie nastawieni jesteśmy na przekaz i na dydaktyczne umiejętności naszych prowadzących. Są to ludzie z pasją i powołaniem. Wiedzą jak skutecznie dotrzeć do grupy odbiorców, co jest niezwykle ważne, gdy w grę wchodzi przekazanie taki istotnej, ale pejoratywnie kojarzonej wiedzy.

Szkolenie bhp Wrocław

Szkolenie bhp we Wrocławiu, a także w innych dużych miastach wyglądają podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący dla odbiorcy, tym bardziej, jeśli jest to wiedza, która bezpośrednio dotyczy pracownika. Staramy się, by szkolenia bhp we Wrocławiu nawiązywały do sytuacji z tego miasta. Wiemy, że dygresje, które zainteresują kursantów, zostaną w głowie na dłużej. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenie dla odbiorców z Wrocławia.

Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo nieprzyjemne.
Naszą misją jest tworzenie świadomości pracowników. Chcemy, by szkolenia okresowe bhp były formalnością, by wiedza, jaka zostanie przekazana podczas pierwszego kursu została na dłużej w głowie pracownika i by w codziennej pracy miał możliwość z tej wiedzy korzystać.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia bhp we Wrocławiu

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników służby medycznej

Dla pracowników służby medycznej

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników farmacji

Dla pracowników farmacji

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowców

Dla kierowców

 

Szkolenia okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness

Dla instruktorów
i trenerów fitness

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i kierujących pracownikami

Dla pracodawców
i kierujących pracownikami

 

Szkolenia okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Dla nauczycieli
i pracowników oświaty

 

Szkolenia okresowe bhp dla przedstawicieli handlowych

Dla przedstawicieli
handlowych

 

Szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów

Dla sprzedawców
i kasjerów

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Dla pracowników
inżynieryjno-technicznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Dla pracowników
salonów fryzjerskich
i kosmetycznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowników wizytujących place budowy

Dla kierowników
wizytujących
place budowy

 

Szkolenia okresowe bhp dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

Dla osób wykonujących prace
szkodliwe dla zdrowia,
uciążliwe i niebezpieczne

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

Dla pracowników administracyjno-biurowych,
których zakres pracy obejmuje
wizyty na placach budowy

 

Nasz formularz kontaktowy