Szkolenia bhp Zielona Góra

Szkolenie bhp w Zielonej Górze to przykład tego, co znajduje się w ofercie naszej firmy i cieszy klientów. Statystyki wyraźnie mówią, że rośnie nam komfort życia, że jesteśmy generalnie szczęśliwsi. Miło posłuchać takich wiadomości. Warto jednak znać też te mniej optymistyczne statystyki – te, z których wynika, że w miejscu pracy mamy do czynienia z wypadkami, że nie czujemy satysfakcji z wykonywanej pracy, że praca bardzo często kojarzy się nam z wyzyskiem przez pracodawcę. Jak to zmienić? Jak skupić się na tych pozytywnych statystykach i przenieść te dane do sfery zawodowej? Jednym z rozwiązań z pewnością jest dobrze poprowadzone szkolenie bhp.

Szkolenie bhp w Zielonej Górze – to ważne!

Wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy ma dla wielu z nas charakter podręcznikowych czytanek, bo też w ten sposób jest najczęściej przekazywana – w sposób ogólny i nic nie wnoszący do naszej zawodowej codzienności. Rzeczywistość nie chce z jakiegoś powodu dopasować się do ogólnych instrukcji. Potrafi zaskoczyć każdego, a wtedy okazuje się, że cała teoretyczna mądrość nie wystarcza nawet do tego, żeby sprawnie wezwać odpowiednie służby, zareagować w sposób właściwy.
Wielokrotnie dowiadujemy się, że ogólne informacje nijak sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych i trudnych, ale firmy szkoleniowe cały czas właśnie w taki sposób starają się przekazywać wiedzę.
Nasze podejście do tematu szkoleń jest zupełnie inne. Nie powielamy tych schematów, które sprawiają, że szkolenia bhp są nacechowane pejoratywnie. My działamy w sposób nowatorski. Wykluczamy szum informacyjny, który nas zalewa, rezygnujemy z nadmiaru informacji, które są po prostu zbędne i nie pozwalają się skupić na ważnych kwestiach. Filtrujemy wiedzę, jaką chcemy przekazać i zmieniamy sposób jej przekazu. Rezygnujemy z nudnych monologów na rzecz konstruktywnego dialogu. Chcemy skupić się na tym, co nasi kursanci mają do powiedzenia, bo często wiedzą wiele.

Szkolenia bhp w Zielonej Górze z firmą Medyk Szkolenia

Zadaniem naszej firmy jest oddziaływanie na świadomość mieszkańców miast. Mamy poczucie, że warto inwestować w szkolenia bhp w Zielonej Górze, ponieważ one mentalnie przygotowują ludzi do empatycznego reagowania na potrzeby drugiego człowieka, ale również uczą zdrowego egoizmu, czyli dbania o własne prawa, co bardzo często w różnych zakładach pracy jest pomijane.
Nasz kadra jest gronem fachowców, którzy poprzez dydaktykę realizują własne potrzeby dzielenia się niezbędną wiedzą, którą każdy człowiek powinien znać. Poczucie misji, jakie towarzyszy naszej pracy sprawdza się w trakcie szkoleń bhp w Zielonej Górze. Rola naszego eksperta jest niezwykle ważna, bo to on tworzy całe szkolenie od podstaw, daje szansę kursantom na dialogi i ćwiczenia, co bardzo ważne, by wiedzę lepiej przyswoić. Ważne jest to, by w najtrudniejszych życiowych sytuacjach każdy mógł poczuć choć odrobinę komfortu, by mógł zareagować świadomie, by był przekonany, że działa dobrze, zgodnie z zasadami, których nauczył się na szkoleniu bhp w Zielonej Górze.
Wierzymy, że nasza wiedza zostanie przychylnie przyjęta również przez pracodawców. Chcemy, by każdy pracownik mógł wykonywać swój zawód godnie, by wiedział, jak prawidłowo dbać o siebie i swoje miejsce pracy.

Szkolenie bhp Zielona Góra

Szkolenie bhp w Zielonej Górze, a także w innych dużych miastach wygląda podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia bhp w Zielonej Górze nawiązywały do sytuacji bezpośrednio z tego miasta. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenie dla odbiorców z Zielonej Góry.
Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo nieprzyjemne.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia bhp w Zielonej Górze

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników służby medycznej

Dla pracowników służby medycznej

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników farmacji

Dla pracowników farmacji

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowców

Dla kierowców

 

Szkolenia okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness

Dla instruktorów
i trenerów fitness

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i kierujących pracownikami

Dla pracodawców
i kierujących pracownikami

 

Szkolenia okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Dla nauczycieli
i pracowników oświaty

 

Szkolenia okresowe bhp dla przedstawicieli handlowych

Dla przedstawicieli
handlowych

 

Szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów

Dla sprzedawców
i kasjerów

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Dla pracowników
inżynieryjno-technicznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Dla pracowników
salonów fryzjerskich
i kosmetycznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowników wizytujących place budowy

Dla kierowników
wizytujących
place budowy

 

Szkolenia okresowe bhp dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

Dla osób wykonujących prace
szkodliwe dla zdrowia,
uciążliwe i niebezpieczne

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

Dla pracowników administracyjno-biurowych,
których zakres pracy obejmuje
wizyty na placach budowy

 

Nasz formularz kontaktowy