Szkolenie BHP Zielona góra

przeszkol swoich pracowników w zakresie Zarządzania Bezpieczeństwem i Ochroną,  BHP i Ochrony Środowiska.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia BHP Zielona góra zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie BHP Zielona góra realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia BHP Zielona góra dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kup dostęp do szkolenia

Szkolenia bhp Zielona Góra

Szkolenia bhp Zielona Góra to przykład tego, co znajduje się w ofercie naszej firmy i cieszy klientów. Statystyki wyraźnie mówią, że rośnie nam komfort życia, że jesteśmy generalnie szczęśliwsi. Miło posłuchać takich wiadomości. Warto jednak znać też te mniej optymistyczne statystyki – te, z których wynika, że w miejscu pracy mamy do czynienia z wypadkami, że nie czujemy satysfakcji z wykonywanej pracy, że praca bardzo często kojarzy się nam z wyzyskiem przez pracodawcę. Jak to zmienić? Jak skupić się na tych pozytywnych statystykach i przenieść te dane do sfery zawodowej? Jednym z rozwiązań z pewnością jest dobrze poprowadzone szkolenia bhp Zielona Góra.

 

Szkolenia bhp Zielona Góra – to ważne!

 

Wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy ma dla wielu z nas charakter podręcznikowych czytanek, bo też w ten sposób jest najczęściej przekazywana – w sposób ogólny i nic nie wnoszący do naszej zawodowej codzienności. Rzeczywistość nie chce z jakiegoś powodu dopasować się do ogólnych instrukcji. Potrafi zaskoczyć każdego, a wtedy okazuje się, że cała teoretyczna mądrość nie wystarcza nawet do tego, żeby sprawnie wezwać odpowiednie służby, zareagować w sposób właściwy.
Wielokrotnie dowiadujemy się, że ogólne informacje nijak sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych i trudnych, ale firmy szkoleniowe cały czas właśnie w taki sposób starają się przekazywać wiedzę.
Nasze podejście do tematu szkolenia bhp Zielona Góra jest zupełnie inne. Nie powielamy tych schematów, które sprawiają, że szkolenia bhp Zielona Góra są nacechowane pejoratywnie. My działamy w sposób nowatorski. Wykluczamy szum informacyjny, który nas zalewa, rezygnujemy z nadmiaru informacji, które są po prostu zbędne i nie pozwalają się skupić na ważnych kwestiach. Filtrujemy wiedzę, jaką chcemy przekazać i zmieniamy sposób jej przekazu. Rezygnujemy z nudnych monologów na rzecz konstruktywnego dialogu. Chcemy skupić się na tym, co nasi kursanci mają do powiedzenia, bo często wiedzą wiele.

 

Szkolenie bhp Zielona Góra z firmą Medyk Szkolenia

 

 

Zadaniem naszej firmy jest oddziaływanie na świadomość mieszkańców miast. Mamy poczucie, że warto inwestować w szkolenia bhp Zielona Góra, ponieważ one mentalnie przygotowują ludzi do empatycznego reagowania na potrzeby drugiego człowieka, ale również uczą zdrowego egoizmu, czyli dbania o własne prawa, co bardzo często w różnych zakładach pracy jest pomijane.
Nasz kadra jest gronem fachowców, którzy poprzez dydaktykę realizują własne potrzeby dzielenia się niezbędną wiedzą, którą każdy człowiek powinien znać. Poczucie misji, jakie towarzyszy naszej pracy sprawdza się w trakcie szkolenia bhp Zielona Góra. Rola naszego eksperta jest niezwykle ważna, bo to on tworzy całe szkolenie od podstaw, daje szansę kursantom na dialogi i ćwiczenia, co bardzo ważne, by wiedzę lepiej przyswoić. Ważne jest to, by w najtrudniejszych życiowych sytuacjach każdy mógł poczuć choć odrobinę komfortu, by mógł zareagować świadomie, by był przekonany, że działa dobrze, zgodnie z zasadami, których nauczył się na szkolenia bhp Zielona Góra.
Wierzymy, że nasza wiedza zostanie przychylnie przyjęta również przez pracodawców. Chcemy, by każdy pracownik mógł wykonywać swój zawód godnie, by wiedział, jak prawidłowo dbać o siebie i swoje miejsce pracy.

 

Szkolenie bhp Zielona Góra

 

Szkolenie bhp w Zielonej Górze, a także w innych dużych miastach wygląda podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia bhp Zielona Góra nawiązywały do sytuacji bezpośrednio z tego miasta. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie.

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenia bhp Zielona Góra.
Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo nieprzyjemne.

 

Nasze dane:

 

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

 

szkolenie bhp Zielona Góra odbywa się tutaj!

Zaufali nam:

 


 

Szkolenie bhp w Zielonej Górze

 

Nasz formularz kontaktowy


  Dla pracowników służby medycznej

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników farmacji

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowców

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla instruktorów i trenerów fitness

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników inżynieryjno-technicznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla przedstawicieli handlowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla sprzedawców i kasjerów

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracodawców i kierujących pracownikami

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla nauczycieli i pracowników oświaty

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowników wizytujących place budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Szkolenie wstępne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników