Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz

Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz to doskonały sposób na poznanie podstaw udzielania pierwszej pomocy i radzenia sobie w nagłych wypadkach. Kurs obejmuje wszystkie niezbędne informacje od resuscytacji krążeniowo-oddechowej po leczenie ran i oparzeń. Dostarcza również uczestnikom umiejętności, które mogą wykorzystać w życiu codziennym.

Kurs przeznaczony jest dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Są również dostępne dla grup, więc warto mieć je w swojej firmie lub szkole.

Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz jest koniecznością dla każdego polskiego pracownika. Jest to wymagane dla ich zdrowia i bezpieczeństwa.

W Polsce Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz ma wiele zastosowań. Może służyć do szkolenia ludzi w zakresie reagowania na sytuacje awaryjne, takie jak wypadek lub klęska żywiołowa. Może być również stosowany jako element oceny ryzyka i planowania bezpieczeństwa w miejscu pracy. . Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz można wykorzystać do wstępnego planowania i planowania imprezy sportowej. Szkolenie w zakresie pierwszej pomocy jest również niezbędne dla tych, którzy mają pracę, która wymaga od nich pracy ze zwierzętami. Na przykład niektórzy trenerzy zwierząt mogą potrzebować umiejętności udzielania pierwszej pomocy, aby pomóc rannemu zwierzęciu podczas występu.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na naukę pierwszej pomocy w Bydgoszczy?

Kursy przeznaczone są dla osób, które mają niewielką lub żadną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, takich jak dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne.

Przeznaczone są również dla osób, które mają już pewne doświadczenie, ale potrzebują kursu przypominającego lub bardziej zaawansowanego szkolenia. Celem wszystkich Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz jest dostarczenie ludziom wiedzy, umiejętności i pewności siebie, niezbędnych do reagowania w sytuacjach awaryjnych.— Zawartość kursu

Poziom 1: Rozpoznaj i reaguj na sytuacje awaryjne Te Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz jest odpowiedni dla osób, które mają niewielką lub żadną wiedzę na temat pierwszej pomocy. Uczy uczestników o podstawach reagowania na sytuacje kryzysowe, w tym o tym, jak rozpoznawać sytuacje awaryjne, jakich słów kluczowych używa się do opisania różnych sytuacji i, co najważniejsze, jakie działania należy podjąć. Treść kursu obejmuje: podstawową terminologię , rodzaje nagłych wypadków, nagłe wypadki zagrażające życiu, nagłe przypadki medyczne i środowiskowe.

Poziom 2: Pierwsza pomoc poza nagłymi wypadkami Ten kurs jest odpowiedni dla osób, które mają pewne doświadczenie w udzielaniu pierwszej pomocy, ale nie posiadają umiejętności zapewnienia natychmiastowej pomocy w nagłych wypadkach. Treść kursu obejmuje: jak ocenić poszkodowanego, określić, czy sytuacja jest nagła czy nienagła, powszechna zagrożenia, jak ocenić poszkodowanego w miejscu zdarzenia, podstawowe umiejętności i techniki udzielania pierwszej pomocy.

Poziom 3: Szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz w nagłych wypadkach Ten kurs jest odpowiedni dla osób, które mają pewne doświadczenie w udzielaniu pierwszej pomocy, ale nie są w stanie zapewnić pomocy w nagłych wypadkach. Treść kursu obejmuje: jak ocenić poszkodowanego, określić czy sytuacja jest nagła czy nie, wspólne zagrożenia, jak ocenić stan zagrożenia , jak ustabilizować poszkodowanego i jak rozpocząć resuscytację krążeniowo-oddechową. Treść kursu obejmuje: jak ocenić poszkodowanego, określić, czy potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej, wspólne zagrożenia, jak złagodzić sytuację niebezpieczną, jak utrzymać się w sytuacji zagrożenia.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 220 zł

Zaufali nam:

Zielona Góra

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

Szkolenie z pierwszej pomocy jest ważną częścią pracy każdego ratownika.

Niezbędna jest możliwość udzielenia pomocy potrzebującym w nagłych wypadkach. Dlatego tak ważne jest szkolenie z pierwszej pomocy. Kurs ten powinni odbyć zarówno pracownicy służby zdrowia, jak i osoby niebędące pracownikami służby zdrowia. Uczy, jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych i jak reagować, gdy ktoś potrzebuje pomocy medycznej.

Ukończenie szkolenia z pierwszej pomocy umożliwia niesienie pomocy innym w sytuacjach awaryjnych i zapobieganie dalszym szkodom.

Ważne jest, aby to szkolenie zostało ukończone, ponieważ kiedy bierzesz udział w kursie do pracy, nie ma limitu czasu między ukończeniem szkolenia a rozpoczęciem pracy. Oznacza to, że jeśli nie możesz ukończyć kursu po jego rozpoczęciu, , musisz wyjść i wrócić innym razem. Co powinienem wiedzieć przed przystąpieniem do kursu? – Najważniejsze, aby pamiętać, że ten kurs nie zastępuje profesjonalnej pomocy medycznej. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy medycznej, ważne jest, aby poszukał własnego lekarza lub udał się prosto do szpitala. Czego mogę się spodziewać podczas tego kursu? Najpierw dowiesz się, czym jest podstawowa pierwsza pomoc i jakie kroki należy podjąć, jeśli ktoś potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Następnie dowiesz się, jak radzić sobie z zatrzymaniem akcji serca i co zrobić, aby uratować życie. Na koniec otrzymasz praktyczną praktykę resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz przegląd

Jakie szkolenia prowadzimy?

Kursy pierwszej pomocy w Bydgoszczy są najbardziej wszechstronne w Polsce. Nasi instruktorzy są doświadczeni i wykwalifikowani, aby nauczyć Cię umiejętności potrzebnych do reagowania w sytuacjach awaryjnych.

Możesz nauczyć się rozpoznawać następujące schorzenia: Podstawowa resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO) Krwawienie Wstrząśnienie mózgu: co to jest wstrząśnienie mózgu? URAZY głowy. Niewielkie do umiarkowanych lub ciężkich urazów głowy i jak na nie reagować. Co to jest anoksja? Jak możesz wyzdrowieć z anoksji, gdy osoba przestała oddychać? Co to jest uraz kręgosłupa? Jak możesz chronić swój rdzeń kręgowy? Zawartość kursu Podstawowa resuscytacja resuscytacyjna krążeniowo-oddechowa – co to jest resuscytacja krążeniowo-oddechowa? Jak to jest zrobione? Dlaczego to się robi? Różnica między płucami a klatką piersiową. Różnice w leczeniu różnych typów schorzeń. Układ krążenia: zewnętrzny i wewnętrzny. Wpływ krążenia na narządy życiowe. Różnice w leczeniu różnych rodzajów urazów. Krwawienie – źródła krwawienia, tamowanie krwawienia.

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs