Szkolenie z pierwszej pomocy online - Medyk szkolenia Skip to main content

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY ONLINE

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online  internetowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej zawiera przegląd najważniejszych zagadnień z zakresu pierwszej pomocy. Takie tematy są w pełni omawiane jako samokształcenie kierowane z nieograniczonym dostępem do materiałów edukacyjnych.

Po ukończeniu tej lekcji i zdaniu testu wiedzy otrzymasz automatycznie wygenerowany certyfikat.

Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej online są wszechstronne i dostępne, co czyni je doskonałym wyborem dla osób z napiętym harmonogramem chcących oszczędzić pieniądze. Ta propozycja szkolenia ma na celu obejście napiętego harmonogramu. Możesz uczyć się w domu lub w podróży dzięki naszej aplikacji mobilnej.

Lekcje są proste, przystępne i oparte na aktualnych wytycznych.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenia realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

 • Każdy ma obowiązek pomóc poszkodowanemu, ale niektórzy nie chcą ryzykować popełnienia błędu. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że takie zachowanie jest karalne. (Kodeks Karny, art. 162 § 1).

  Więc chcesz wziąć udział w kursach pierwszej pomocy? To wspaniale! Dowiesz się więcej o tym, jak zminimalizować ryzyko w przypadku kontuzji i odpowiednio postępować.

  Zachęcamy do zadawania pytań podczas naszych kursów, a my odpowiemy na Twoje pytania. Każdy powinien przejść kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online, aby wiedzieć, jakie kroki należy wykonać, gdy ktoś zemdleje, skręci kostkę, złamie kość lub przestanie oddychać.

  Nasz 6-godzinny pakiet zajęć jest dostępny 24 godziny na dobę. Może być używany w dowolnym momencie, ponieważ jest dostępny na naszej platformie i w Internecie. Oprócz oszczędności czasu i wysiłku, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, które możesz mieć podczas szkolenia

 • Wraz ze wzrostem sytuacji kryzysowych ważne jest, aby być przygotowanym na każdą sytuację.

  Dlatego wiele osób decyduje się na internetowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. To świetny sposób na poznanie podstaw udzielania pierwszej pomocy i reagowania w różnych sytuacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pierwszej pomocy i sposobach reagowania w sytuacjach awaryjnych, zapoznaj się z kursami online oferowanymi przez Medykszkolenia.

  Ten kurs nauczy cię, jak stworzyć plan na wypadek nagłych wypadków i jak zapewnić leczenie ratujące życie do czasu przybycia personelu medycznego.

  . Konspekt szkolenia: -Podstawy pierwszej pomocy medycznej: Kurs nauczy Cię, jak dbać o ofiarę, dopóki nie przybędzie personel ratownictwa medycznego. – Planowanie awaryjne: Kurs nauczy Cię, jak przygotować plan awaryjny, który zawiera trasy ewakuacji i informacje kontaktowe, wszelkie specjalne potrzeby Twojej rodziny i potencjalne zagrożenia w miejscu Twojego zamieszkania. –

szkolenie online z pierwszej pomocy

Kurs to idealne rozwiązanie dla aktywnych zawodowo i zabieganych, którzy po prostu nie mają czasu na tradycyjne kursy stacjonarne. Zaprojektowany w sposób aby dopasowywał się do Twojego grafiku. Realizujesz go według własnego harmonogramu i we własnym tempie. Nasze działania opieramy na najnowszych standardach oraz czerpiemy z tego co sprawdzone i skuteczne. Stale szukamy nowych rozwiązań, aby nasze szkolenia były jeszcze ciekawsze i efektywniejsze.

 

Kurs uczy uczestników, jak ocenić stan zagrożenia medycznego i zapewnić odpowiednią opiekę pierwszej pomocy. Obejmuje to rozpoznawanie oznak ciężkiego krwawienia, zadławienia, zawału serca, udaru mózgu i innych. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykonywać czynności życiowe i wzywać pomoc w nagłych wypadkach.

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich bez wyjątku. Zapewnia uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoznawania i odpowiedniego reagowania na sytuacje zagrażające życiu, zanim nadejdzie profesjonalna pomoc.

Szkolenie z pierwszej pomocy nauczy Cię tego, co musisz wiedzieć, aby nieść pomoc w nagłych wypadkach medycznych. Nauczy Cię, jak radzić sobie z urazami i chorobami, a także jak reagować w sytuacjach, gdy ktoś przestał oddychać lub stracił przytomność. Szkolenie z pierwszej pomocy to cenna umiejętność, która może uratować życie.

 Oparty na aktualnych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.

szkolenie online z pierwszej pomocy

Dzięki kursowi:

 1. Naucz się podstawowych czynności ratujących życie lub zdrowie.

 2. Dowiedz się jak korzystać z AED i wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową dorosłych i dzieci.

 3. Posiądź umiejętności jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych przypadkach, takich jak zawał serca, udar, krwotok czy omdlenia. Ważne jest, abyś był odpowiednio wyszkolony aby wiedzieć, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

DOŁĄCZ DO NASZEGO SZKOLENIA

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY ONLINE