Szkolenie z pierwszej pomocy Rzeszów

Masowe szkolenie z pierwszej pomocy w Rzeszowie to szkolenie, które dostarcza informacji o tym, jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych. Kurs nauczy ludzi, jak reagować w przypadku zagrożenia i co robić, aż nadejdzie pomoc . Kurs może obejmować resuscytację krążeniowo-oddechową, pierwszą pomoc i inne kursy, aby nauczyć ludzi, jak radzić sobie w nagłych wypadkach. Szkolenie może być wymagane przez prawo w celu wykonywania określonej pracy lub udzielenia określonej pomocy.

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy na masową skalę jest istotną reakcją zdrowia publicznego na sytuacje kryzysowe. Gwarantuje, że społeczność posiada wiedzę i umiejętności w zakresie zapobiegania urazom, chorobom i innym zagrożeniom dla zdrowia oraz ograniczania ich skutków. na społeczność. Szkolenie cykliczne daje osobom możliwość dalszego kształcenia i szkolenia w różnych dziedzinach, takich jak gotowość na wypadek sytuacji kryzysowych, pierwsza pomoc, resuscytacja krążeniowo-oddechowa i opieka zdrowotna. systemy. Oto przykłady tego, co się dzieje, gdy szkolenie nie jest dostępne: – W 2005 roku podczas tsunami na Oceanie Indyjskim w Indonezji doszło do wielu obrażeń i zgonów bez dostępu do szkoleń i zaopatrzenia w pierwszą pomoc. – Podczas pożaru w Forcie McMurray w 2016 r., który pozostawił tysiące bezdomnych, brak planu awaryjnego spowodował, że wiele osób doznało poważnych oparzeń i dymu bez szkolenia z pierwszej pomocy. Szkolenie w zakresie pierwszej pomocy jest ważną reakcją zdrowia publicznego na sytuacje kryzysowe. Gwarantujemy, że społeczność posiada wiedzę i umiejętności, aby zapobiegać urazom, chorobom i innym zagrożeniom dla zdrowia, zmniejszać ich wpływ i zwiększać szanse na przeżycie. na społeczność. Szkolenie cykliczne daje osobom możliwość kontynuowania edukacji i szkoleń w różnych obszarach, takich jak sytuacje awaryjne.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na naukę pierwszej pomocy w Rzeszowie?

omysł, że moglibyśmy szkolić wiele osób w tym samym czasie, aby ratować życie, jest ciekawą koncepcją. Może to być tańsze, skuteczniejsze i mniej czasochłonne niż szkolenie ludzi jeden po drugim. Szkolenie całej grupy osób na raz ma swoje zalety. W przypadku katastrofy lub wielu sytuacji awaryjnych znacznie łatwiej byłoby wysłać grupę przeszkolonych osób, które wiedzą, jak zareagować. Może nie wszyscy są ekspertami, ale będą wiedzieć, co robić i dokąd się udać. . Wielu trenerów jest szkolonych w tym samym czasie. Jest to bardziej opłacalne i mniej czasochłonne niż szkolenie ludzi jeden po drugim. Są również lepiej przygotowani do reagowania na wszelkiego rodzaju sytuacje awaryjne lub katastrofy. które mogą stanąć na ich drodze. Wiele sesji treningowych można przeprowadzić jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Na przykład firma może szkolić wiele osób w tym samym dniu, aby były gotowe do działania w przypadku katastrof lub sytuacji kryzysowych na dużą skalę. Jest to również korzystne, ponieważ wszyscy będą wiedzieć, co robić w różnych sytuacjach i gdzie iść po pomoc. Wiele osób może być narażonych na sprzeczne komunikaty lub informacje, które mogą wprowadzać zamieszanie, zwłaszcza gdy jest mniej czasu na przeszkolenie pracowników.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 220 zł

Zaufali nam:

Rzeszów

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

Zapewniamy, że szkoleniowcy posiadają wiedzę i umiejętności w zakresie zapobiegania, ograniczania, wpływu i innych zagrożeń dla zdrowia związanych z urazami, chorobami i innymi zagrożeniami przeżycia. na społeczność. Szkolenia cykliczne dają ludziom możliwość kontynuowania edukacji i szkoleń w różnych obszarach, takich jak sytuacje awaryjne. Monitorowanie i ocena: -Identyfikuje, zbiera i analizuje informacje o stanie zdrowia społeczności. Obejmuje to dane dotyczące stanu zdrowia, dostępu do opieki, behawioralnych i środowiskowych czynników ryzyka. – Tworzy partnerstwa z organizacjami w społeczności w celu świadczenia usług, takich jak badania przesiewowe pod kątem ryzyka chorób i urazów w warunkach szkolnych lub oferowanie zajęć rodzicielskich dla rodzin.

 

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs