Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin

Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin mające na celu przygotowanie Państwa na sytuacje awaryjne. Dowiedz się, jak ratować życie dzięki praktycznym praktykom i scenariuszom odgrywania ról. Szkolenie z pierwszej pomocy w Szczecinie Sytuacje awaryjne mogą się zdarzyć w każdej chwili, a nasze szkolenie Pierwszej Pomocy w Szczecinie przygotuje Cię do ich bezpieczeństwa. Oferujemy szeroki zakres praktycznych praktyk i scenariuszy odgrywania ról, które przygotują Cię na najgorsze scenariusze.

Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin.

Oferujemy szeroką gamę kursów, począwszy od podstawowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej i pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym po zaawansowane kursy dla profesjonalistów.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy są w stanie udzielić pierwszej pomocy w każdej sytuacji zagrożenia życia. Kurs obejmie następujące tematy:

-Fizjologiczne i psychologiczne skutki wypadków i katastrof

-Podstawy pierwszej pomocy

-Jak udzielić pierwszej pomocy podczas wypadku lub katastrofy?

-Jak zapewnić opiekę w sytuacji awaryjnej?

-Jak korzystać ze sprzętu medycznego w nagłym wypadku?

-Kursy zaawansowane

-Bezdech/resuscytacja

-Zatrzymanie akcji serca

– oparzenia, oparzenia i ekspozycje

-Zatrucie

-Złamania, skręcenia i zwichnięcia

– Zaburzenia oddechowe

– Urazy głowy, szyi i kręgosłupa

– Pierwsza pomoc ogólna

-Jak zapewnić opiekę w nagłych wypadkach?

Podstawowe i zaawansowane kursy pierwszej pomocy. Kurs przeznaczony jest dla każdego, kto jest w stanie udzielić pierwszej pomocy w każdej sytuacji zagrażającej życiu.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na naukę pierwszej pomocy w Szczecinie?

Szkolenie z pierwszej pomocy jest obowiązkową częścią programu nauczania w większości szkół.

Uczy studentów, jak zapewnić podstawową opiekę medyczną w nagłych przypadkach. Kurs jest również otwarty dla osób dorosłych, które chcą nauczyć się tych umiejętności, zwłaszcza tych, którzy pracują z dziećmi lub mają członka rodziny o specjalnych potrzebach. W Polsce Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin jest obowiązkowe dla wszystkich dzieci od szóstego roku życia i trwa jedną godzinę tygodniowo do ukończenia przez nie 18 roku życia.

Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin jest prowadzony przez ratowników medycznych i obejmuje takie tematy, jak postępowanie z krwawieniem, oparzeniami, złamaniami kości, zadławieniem i zawałami serca. Pierwsza pomoc to zapobieganie i leczenie, w tym resuscytacja, urazu lub choroby, zanim dostępna będzie profesjonalna opieka medyczna. Może być również stosowany w celu zapewnienia opieki w miejscach, w których pomoc medyczna nie jest natychmiast dostępna.

W niektórych obszarach szkolenie w zakresie pierwszej pomocy jest częścią standardowych programów nauczania dla uczniów lub programów bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy.

. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie pierwsza pomoc jest terminem używanym do opisania ogólnej kategorii opieki medycznej, która obejmuje natychmiastowe środki ratujące życie, które są udzielane na miejscu wypadku lub w pobliżu poszkodowanego do czasu przybycia profesjonalnej pomocy medycznej. W innych krajach Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin  może dotyczyć tylko podstawowych umiejętności resuscytacyjnych.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 220 zł

Zaufali nam:

Szczecin

Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin

Kurs z pierwszej pomocy z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej obejmuje:

  sześć kluczowych kroków: ratownictwo oddychanie, resuscytacja krążeniowo-oddechowa, łagodzenie niedrożności dróg oddechowych, tamowanie krwawienia, wezwanie pomocy (tj. inicjowanie pogotowia ratunkowego) i opieka po zatrzymaniu krążenia. Szkolenie z pierwszej pomocy Szczecin została zdefiniowana przez większość źródeł jako „wstępne i niepełne leczenie osoby chorej lub rannej w celu zmniejszenia utraty krwi lub zapobiegania dalsze obrażenia.” Pierwsza pomoc jest często udzielana przez osoby bez przeszkolenia medycznego. Jednak szkolenie w zakresie pierwszej pomocy nie powinno być utożsamiane z samą wiedzą, jak przeprowadzić resuscytację usta-usta (CPR). Materiały szkoleniowe wykorzystywane na kursach pierwszej pomocy zazwyczaj obejmują następujące sześć etapów resuscytacji krążeniowo-oddechowej: oddychanie ratunkowe, resuscytacja krążeniowo-oddechowa, usuwanie niedrożności dróg oddechowych, zatrzymanie krwawienia, wezwanie pomocy.

 

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs