Kurs pierwszej pomocy dla pracowników pracujących na wysokościach

150,00 

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

  • Dostęp do szkolenia zostaje przyznany natychmiast po dokonaniu wpłaty.
  • Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow.
  • Pracownik za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-leringowej.
  • Materiały mają formę wideo, dlatego pracownik może realizować szkolenie w dogodnym czasie.
  • Platforma jest instynktowna i prowadzi użytkownika krok po kroku do samego końca szkolenia.
  • Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kategoria:

Kurs pierwszej pomocy dla pracowników pracujących na wysokościach jest szkoleniem, które przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa pracy na wysokościach. Pracownicy, którzy uczestniczą w takim kursie, są w stanie szybciej i sprawniej reagować w sytuacjach awaryjnych oraz udzielać pierwszej pomocy w przypadku wypadków.

Podczas szkolenia uczestnicy poznają również zasady działania w przypadku wystąpienia pożaru czy innych niebezpiecznych sytuacji, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnych ryzyk i zminimalizowanie możliwości wystąpienia poważnych wypadków.

Kurs pierwszej pomocy dla pracowników pracujących na wysokościach jest skierowany do pracowników różnych branż, w tym np. budowlanej, energetycznej czy przemysłowej. Pracownicy tych branż są narażeni na wysokie ryzyko urazów lub wypadków, dlatego wiedza i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy są w ich przypadku niezbędne.

Możesz lubić także…