Szkolenie wstępne BHP

 

Dostęp do Szkolenie wstępne BHP

zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie wstępne BHP realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie wstępne BHP  jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Wstępne szkolenie BHP w czasach pandemii

Wstępne szkolenie BHP w czasach pandemii
Ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-21 (Dz. U. poz. 695) ; Stanowisko GIP z dnia 20.04..2020 r. zawiera, że w okresie stanu zagrożenia epidemicznego lub bezpośrednio stanu epidemii dopuszcza się, przeprowadzanie szkoleń wstępnych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (szkolenia BHP) w całości za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej czyi miedzy innymi metodą samokształcenia kierowanego. W tej sytuacji wyłączony jest jednak instruktaż stanowiskowy.
A to oznacza, że szkolenie BHP wchodzi w nową erę!

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia BHP zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenia BHP realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia BHP dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Wzór szkolenia BHP wstępnego

Przeczytaj i ukończ wstępne szkolenie wstępne BHP online lub osobiście od jednego z naszych wykwalifikowanych trenerów.

Wstępne szkolenie BHP jest warunkiem wstępnym dla wszystkich pracowników. Zawiera przegląd przepisów BHP, ról i obowiązków oraz ogólne wprowadzenie do zagadnień bezpieczeństwa.

Kurs można ukończyć w jeden dzień. . Szkolenie z zakresu reagowania kryzysowego i bezpieczeństwa dla pracowników zaangażowanych w działania związane z reagowaniem w sytuacjach kryzysowych. Dostępne online i osobiście. Rozwija umiejętności odpowiedniego reagowania w sytuacjach awaryjnych, w tym stosowania środków ochrony osobistej, planów ewakuacji, procedur ewakuacji, taktyki gaszenia pożaru, w tym kontroli materiałów niebezpiecznych i oceny/zarządzania wypadkami. Obejmuje informacje o rodzajach możliwych sytuacji awaryjnych, które mogą wystąpić, takich jak pożary,

Przeczytaj i ukończ swoje Szkolenie wstępne BHP wprowadzające dotyczące BHP online lub osobiście od jednego z naszych wykwalifikowanych trenerów.

Wstępne szkolenie bhp w zakresie bezpieczeństwa jest warunkiem wstępnym dla wszystkich nowych pracowników i zapewnia ogólny przegląd przepisów BHP, ról i obowiązków, a także wprowadzenie do tego, jak powinna wyglądać bezpieczna praktyka w miejscu pracy.

Szkolenie wstępne BHP można ukończyć w ciągu jednego dnia, choć zdecydowanie zaleca się poświęcenie trochę więcej czasu na ostatni moduł, który omawia, co zrobić w przypadku kryzysu. Kurs zapewni również cenne umiejętności do innych zadań związanych z bezpieczeństwem, które pracownicy mogą potrzebować w pewnym momencie. Szkolenie obejmie reagowanie kryzysowe, bezpieczeństwo pracowników zaangażowanych w działania związane z reagowaniem na kryzysy, a co ważniejsze, jak zapewnić bezpieczeństwo ludziom

Dostępne zarówno online, jak i osobiście. Posiadają umiejętność odpowiedniego reagowania na sytuacje awaryjne, w tym stosowania środków ochrony osobistej, planów ewakuacji, procedur ewakuacyjnych, taktyki przeciwpożarowej, w tym kontroli materiałów niebezpiecznych oraz oceny/zarządzania wypadkami.

Zawiera informacje o rodzajach możliwych sytuacji awaryjnych, które mogą wystąpić, takich jak pożary. Następnie przedstawia odpowiednie procedury, które należy zastosować w przypadku wystąpienia którejkolwiek z tych sytuacji awaryjnych, takie jak ewakuacja tylko wtedy, gdy zostanie to poinstruowane przez funkcjonariuszy Straży Pożarnej i Ratownictwa.