0
Current Status
Not Enrolled
Price
39 zł
Get Started

Nauczyciele to grupa społeczna, która prawdopodobnie najczęściej korzysta z różnego rodzaju kursów i szkoleń dokształcających – również w wersji online. Jest to idealne rozwiązane, gdy w okolicy nie ma żadnej firmy szkoleniowej, a pracownicy oświaty mają wręcz obowiązek by być na bieżąco z różnymi nowinkami i kursami.

Cele szkolenia okresowego bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Jeśli chodzi o zasadność przeprowadzenia szkolenia z zakresu wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa i higieny pracy to warto nadmienić, że praca w szkole jest obarczona ryzykiem, które należy poznać.

Szkolenie, jakie jest w naszej ofercie ma charakter kompleksowy. Pozawala zapoznać się ze wszystkimi prawnymi i praktycznymi aspektami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku nauczyciela. Przekazujemy niezbędne ogólne kwestie, związane z prawem pracy. Są one aktualizowane na bieżąco, więc nasze szkolenia to też źródło wiedzy z zakresu prawa pracy, ale nie tylko. Szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty, adresowane do określonej grupy zawodowej. Pozwala to na zapoznanie się z zasadami związanymi z ergonomią miejsca pracy, z bezpieczeństwem jakie należy zachować w pracy, a także z metodami związanymi z tym, w jaki sposób przestrzegać wszystkich przepisów.

Uczestnicy szkolenia okresowego bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty poznają czynniki ryzyka i zagrożenia związane z wykonywaniem powierzonych im obowiązków, uczą się przewidywać i minimalizować ryzyko, a dzięki dostępnym w cenie szkolenia materiałom dydaktycznym i testom bhp online, znacznie szybciej i łatwiej przyswajają niezbędny do opanowania materiał.

Nasze szkolenia są ideale zarówno dla osób, które zaczynają pracę w zawodzie, jak i dla tych, którzy przepracowali w nim wiele lat.

Szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Nasza firma skupiła się na szkoleniu okresowym dla nauczycieli i pracowników oświaty, a zatem dla wychowawców, pracowników, którzy posługują się w swojej pracy komputerem, a także dla nauczycieli wszystkich przedmiotów.

Czas pracy z wykupionym szkoleniem jest nieograniczony. Starajmy się jednak zakończyć rozpoczęty kurs. Warto motywować się do tego działania i finalnie pozyskać certyfikat, który świadczyć będzie, że całość szkolenia została zrealizowana pomyślnie. Dostęp do materiałów i poszczególnych modułów nie jest ograniczony. Można z niego korzystać bez ograniczeń. Kurs dostarcza wiedzy związanej z odpowiedzialnym zachowaniem w zakresie bhp i odpowiednim przygotowaniu swojego stanowiska do pracy.

Podstawa prawna szkolenia okresowego bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty to:

  • Rozporządzenie MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów bhp, (Dz.U.1997 nr 129 poz. 844 z późn. zm.),
  • Rozporządzenie MGiP z dnia 27.07.2004r.w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp, (Dz.U. 2007 r. poz. 1420 z późn. zm.),
  • Ustawa Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).

Dlaczego warto odbyć szkolenie okresowe bhp online z firmą Medyk Szkolenia?

Nasza firma jest jedną z większych, działających na terenie całej Polski firm, której zaufały ogromne ilości kursantów. Tworzymy szkolenia indywidualne, szkolimy firmy, grupy społeczne np. szkolenia dla rodziców, czy ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach.

Nasze podejście do zagadnień związanych pierwszą pomocą realizowaną podczas kursów online i szkoleń okresowych bhp online jest nastawione głównie na odbiorcę. Chcemy, by nasz przekaz merytoryczny był przyjemny w odbiorze, a szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty okazało się jednym z lepiej przygotowanych i profesjonalnie przemyślanych kursów.

Jesteśmy zespołem kreatywnych osobowości z ponad 5-letnim doświadczeniem. Strony i sklepy internetowe, platformy dedykowane, branding, aplikacje mobilne itp. W tym jesteśmy najlepsi!

Call Now ButtonZadzwoń teraz