Kurs pierwszej pomocy Warszawa, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka. W wielu przypadkach prawo obliguje pracodawców do organizacji systemu udzielania pierwszej pomocy na terenie obiektów firmowych. System ten – jak wiele związanych z bezpieczeństwem – jest nierzadko bagatelizowany, co może mieć poważne konsekwencje. Inwestycja w dobre przygotowanie merytoryczne osób odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy może się opłacać – pracodawca może dzięki temu uniknąć nie tylko konsekwencji prawnych, ale przede wszystkim zwiększyć poczucie bezpieczeństwa swoich pracowników, którzy w takich warunkach łatwiej osiągną wyższą efektywność.

Oferujemy:pierwsza pomoc (4)

  • zajęcia na terenie Warszawy i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Warszawie

Warszawa

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pierwsza pomoc w firmie

Wydaje się czasem, że dziś zagrożenia w firmie są mniejsze niż kiedyś – coraz więcej stanowisk stworzonych jest z myślą o pozornie bezpieczniejszej pracy umysłowej. Nawet jednak w najnowocześniejszych biurowcach zawsze może się zdarzyć wypadek, który będzie wymagał szybkiego działania.

W firmach obowiązkowo przeprowadzane są szkolenia BHP – jeśli są organizowane przez najlepsze firmy, to faktycznie odrobinę czasu poświęca się na udzielanie pierwszej pomocy, ale to zbyt mało, żeby powiedzieć, że faktycznie temat został dobrze omówiony. Potrzebne jest oddzielne szkolenie z udzielania pomocy przedmedycznej. Dla firm często przygotowywane są specjalne oferty – poza ramowym programem szkolenia można omówić te zagrożenia, których wystąpienie jest najbardziej prawdopodobne. Takie profilowane szkolenia mają szczególnie dużą wartość, ponieważ pozwalają przygotować pracowników zarówno w ogólnym zakresie, jak i na wypadek szczególnych zdarzeń.

Dbałość o bezpieczeństwo w firmie to nie tylko wdrożenie systemów BHP, zapewnienie korzystnych warunków i zapobieganie wypadkom – nigdy nie uda się zapobiec im wszystkim, należy więc przygotować pracowników również do radzenia sobie z najgorszymi wariantami rozwoju sytuacji. Dobrze przeprowadzone szkolenie z pomocy przedmedycznej zabezpiecza pracowników i przygotowuje ich do działania w sytuacjach kryzysowych, a ponadto pozwala pracodawcy z czystym sumieniem uznać, że dla bezpieczeństwa zrobił już wszystko, co tylko się dało. Ma to też drugi wymiar – dziś ponad wszelką wątpliwość wiadomo, że poczucie bezpieczeństwa wpływa na produktywność pracowników, może się więc okazać, że przeprowadzenie rzetelnego i pełnego szkolenia z pierwszej pomocy jest jednym z najtańszych sposobów na zapewnienie większej wydajności pracy.

Jedno jest absolutnie pewne – zlekceważenie konieczności przeprowadzenia szkolenia z udzielania pomocy przedmedycznej nie może mieć żadnych pozytywnych następstw. Oczywiście życzymy pracodawcom, aby te szkolenia nigdy nie przydały się ich pracownikom, ale najkorzystniejszym mimo wszystko wariantem będzie zawsze dmuchanie na zimne i przygotowanie się również na mniej pożądane scenariusze. I to bez związku z tym, co na temat szkoleń z pierwszej pomocy mówią przepisy i niezależnie od tego, czy dana firma musi takie dla pracowników zorganizować, czy nie. Bezpieczeństwo to nie wymóg formalny, tylko podpowiedź zdrowego rozsądku.

 

Zaufali nam: