Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Warszawa W wielu przypadkach prawo obliguje pracodawców do organizacji systemu udzielania pierwszej pomocy na terenie obiektów firmowych. System ten – jak wiele związanych z bezpieczeństwem – jest nierzadko bagatelizowany, co może mieć poważne konsekwencje. Inwestycja w dobre przygotowanie merytoryczne osób odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy może się opłacać – pracodawca może dzięki temu uniknąć nie tylko konsekwencji prawnych, ale przede wszystkim zwiększyć poczucie bezpieczeństwa swoich pracowników, którzy w takich warunkach łatwiej osiągną wyższą efektywność.

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Warszawa to miasto znane w całej Polsce. Przyjeżdżają tu tłumy turystów, każdego roku pojawia się cała rzesza nowych studentów, którzy wierzą w niezwykły potencjał stolicy. Przybywają tu odkrywcy Polski, poszukiwacze lepszej pracy, wrażeń i tego, czego nie odnajdują w swoich miastach. Bardzo często osiedlają się na dłużej. Nie zawsze czują się dobrze w nowym miejscu. Często są zagubieni i rozkojarzeni. W takich sytuacjach niezbędna może okazać się wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Właśnie dlatego chętnie organizujemy kursy pierwszej pomocy w Warszawie dla grup zorganizowanych, dla firm i osób, które mają ochotę powtórzyć i uzupełnić wiedzę zdobywaną w szkole, łącząc ją z ćwiczeniami na fantomach.
W różnych, życiowych sytuacjach może wydarzyć się rzecz nieprzewidziana. Wiemy o tym doskonale, bo przecież często zdarza się tak, że inne, nagłe sprawy, na które nie mamy żadnego wpływu krzyżują nam to, co sobie założyliśmy. Duże miasta wymagają od ludzi więcej uważności i ostrożności. Staramy się na naszym kurs pierwszej pomocy Warszawa uczyć, że obserwowanie tego, co dzieje się wokół nie jest oznaką wścibstwa, a troską o siebie, o sąsiada i o innych, którzy żyją wokół nas.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Koszt szkolenia to 110 zł za osobę.  

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy Warszawa – bezcenna umiejętność ratowania życia

W Warszawie ludzie przyzwyczaili się do korków, tłoku i nieustannej gonitwy, która prowokuje sytuacje niebezpieczne. Stres, który towarzyszy mieszkańcom wielkich miast bardzo często odbija się na ich codzienności. Co więcej, właśnie w stolicy można spotkać największą liczbę osób znanych, poważanych lub nielubianych, co zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji niebezpiecznych, począwszy od najprostszego nieprzestrzegania przepisów drogowych, skończywszy na ataku terrorystycznym na większą grupę ludzi. Właśnie dlatego tak ważne jest, by kurs pierwszej pomocy Warszawa był organizowany profesjonalnie i nie tylko dla grup pracowniczych, ale dla każdego, kto chciałby poznać lepiej zasady pierwszej pomocy.
Podobnie jest z różnymi wypadkami. Dzieją się szybko, bez ostrzeżenia, bardzo często nie pozwalają nawet na chwilę refleksji. Wielkie aglomeracje mają to do siebie, że tam wszystko tętni życiem, pulsuje i pędzi. Możemy sobie tylko wyobrazić, jakie to musi być trudne, gdy trzeba pogodzić się z niemocą, poczekać na czyjąś pomoc. kurs pierwszej pomocy Warszawa. Nie można zrobić nic, co wcześniej było tak skrupulatnie zaplanowane. Sytuacja poszkodowanego musi być naprawdę trudna, warto ją zrozumieć, by poczuć choć odrobinę empatii, która pomoże podjąć dalsze decyzje.

kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Warszawa jest niezwykle trudny, ponieważ wymaga dobrej organizacji czasu i przestrzeni. Ważne jest dostosowanie kursu do miejsca, w jakim się odbywa, ponieważ zatłoczone ulice, chodniki pełne ludzi, często obcokrajowców mogą wymagać innej reakcji niż ta, która byłaby adekwatna w małomiasteczkowych realiach, gdzie nie ma obaw, czy poszkodowany jest bezpieczny i do pojawienia się pomocy nic mu się nie stanie. Dlatego też każdy powinien znać schemat postępowania na tyle, by móc go w razie konieczności dostosować do sytuacji.
Paradoksem kurs pierwszej pomocy Warszawa jest to, że tak naprawdę każdy ma nadzieję, że nie będzie musiał z tej wiedzy korzystać, dlatego bardzo często zdarza się tak, że ludzie rezygnują z takiego szkolenia, wierząc optymistyczne, że oni tej wiedzy bezpośrednio potrzebować nie będą.
To nierozsądne podejście, ponieważ kurs pierwszej pomocy Warszawa nie jest drogi, więc absolutnie każdy powinien z niego skorzystać. Dlaczego? Bo teoria, którą tam poznamy jest schematyczna i tak naprawdę nie byłaby tak ważna (bo przecież znajduje się wszędzie!), ale bez niej ćwiczenia na fantomach i te w postaci odgrywanych scenek różnych wypadków nie mają sensu.

 

Ważnym aspektem szkoleń okazuje się rozmowa z prowadzącym je ekspertem, który zna tajniki szybkiego reagowania i doskonale potrafi podpowiedzieć, jakie zachowanie pozwoli uspokoić poszkodowanych, a jak nie powinno się ratować ludzi. kurs pierwszej pomocy Warszawa to także ćwiczenie emocji. Nie są one porównywalne do tych, które towarzyszą podczas faktycznego wypadku czy innego zdarzenia, ale warto o nich rozmawiać. Poszkodowani bardzo często potrzebują wsparcia emocjonalnego. Nasi eksperci uczą jak zapewnić poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. To niezwykle ważne informacje, ponieważ nie są dostępne w literaturze fachowej.

Ćwiczenia praktyczne i wiedza merytoryczna - kurs pierwszej pomocy Warszawa

Wiele ciekawych wiadomości można usłyszeć na naszych szkoleniach. Jest to wiedza niezbędna nawet na co dzień. Kurs pierwszej pomocy Warszawa jest organizowany dla wszystkich, którzy mają ochotę poznać informacje z tego zakresu. Szkolimy także grupy pracowników, prowadzimy kurs pierwszej pomocy Warszawa w różnych instytucjach, chętnie podejmujemy współpracę z każdym, kto czuje potrzebę przekazania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy swoim pracownikom. Przekazywane przez nas informacje z pewnością zadowolą każdego klienta, który zapragnie odbyć szkolenie z pierwszej pomocy online.

kurs pierwszej pomocy Warszawa dla mieszkańców Warszawy

Ludzie mieszkający w dużych aglomeracjach powinni mieć prawo do regularnego dokształcania się z zakresu udzielania pierwszej pomocy, gdyż większa liczba ludności oznacza większy ruch, większe prawdopodobieństw wypadku, a także większą możliwość wykorzystania wiedzy związanej z pierwszą pomocą.
Nasze firma ma poczucie, że kurs pierwszej pomocy Warszawa należy promować i propagować wśród różnych grup społecznych, instytucji, fundacji czy stowarzyszeń. Zależy nam, by jak największa liczba osób mogła potwierdzić, że odbyła kurs pierwszej pomocy Warszawa właśnie w stolicy, w mieście kluczowym dla całego społeczeństwa, gdzie żyją ludzie świadomi i wielokulturowi, którzy czują konieczności rozwijania podstawowych umiejętności współegzystowania, jakie dają wszystkim poczucie bezpieczeństwa.

Ważne, by każdy człowiek potrafił oswoić w sobie przekonanie, że potrafi pomóc drugiemu, by nie czuł strachu, a chęć i konieczność niesienia pomocy. Takie przekonanie można wykształcić wyłącznie podczas kurs pierwszej pomocy Warszawa i szkoleń. Ćwiczenie schematów ratowania ludzi w oparciu o scenki to najlepszy z możliwych sposobów oswajania emocji. Gdy człowiek musi skonfrontować się z koniecznością wykonania pierwszej pomocy, zareagowania na sytuację zaproponowaną przez doświadczonego eksperta, wychodzi poza swoją strefę komfortu. W ten sposób nabiera pewności siebie i odwagi, która może zaprocentować, gdy faktycznie będzie trzeba zareagować w sytuacji rzeczywistej.

kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Warszawa odbywają się na ul. Zawiszy 16, ale w sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie stolicy.
Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując kurs pierwszej pomocy Warszawa. Chętnie przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są nauczyciele, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do uczniów. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami kurs pierwszej pomocy Warszawa chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

kurs pierwszej pomocy Warszawa w twojej firmie

Wydaje się czasem, że dziś zagrożenia w firmie są mniejsze niż kiedyś – coraz więcej stanowisk stworzonych jest z myślą o pozornie bezpieczniejszej pracy umysłowej. Nawet jednak w najnowocześniejszych biurowcach zawsze może się zdarzyć wypadek, który będzie wymagał szybkiego działania.

W firmach obowiązkowo przeprowadzane są szkolenia BHP – jeśli są organizowane przez najlepsze firmy, to faktycznie odrobinę czasu poświęca się na udzielanie pierwszej pomocy, ale to zbyt mało, żeby powiedzieć, że faktycznie temat został dobrze omówiony. Potrzebne jest oddzielne szkolenie z udzielania pomocy przedmedycznej. Dla firm często przygotowywane są specjalne oferty – poza ramowym programem szkolenia można omówić te zagrożenia, których wystąpienie jest najbardziej prawdopodobne. kurs pierwszej pomocy Warszawa. Takie profilowane szkolenia mają szczególnie dużą wartość, ponieważ pozwalają przygotować pracowników zarówno w ogólnym zakresie, jak i na wypadek szczególnych zdarzeń.

Dbałość o bezpieczeństwo w firmie to nie tylko wdrożenie systemów BHP, zapewnienie korzystnych warunków i zapobieganie wypadkom – nigdy nie uda się zapobiec im wszystkim, należy więc przygotować pracowników również do radzenia sobie z najgorszymi wariantami rozwoju sytuacji. Dobrze przeprowadzony kurs pierwszej pomocy Warszawa zabezpiecza pracowników i przygotowuje ich do działania w sytuacjach kryzysowych, a ponadto pozwala pracodawcy z czystym sumieniem uznać, że dla bezpieczeństwa zrobił już wszystko, co tylko się dało. Ma to też drugi wymiar – dziś ponad wszelką wątpliwość wiadomo, że poczucie bezpieczeństwa wpływa na produktywność pracowników, może się więc okazać, że przeprowadzenie rzetelnego i pełnego kurs pierwszej pomocy Warszawa jest jednym z najtańszych sposobów na zapewnienie większej wydajności pracy.

Jedno jest absolutnie pewne – zlekceważenie konieczności przeprowadzenia szkolenia z udzielania pomocy przedmedycznej nie może mieć żadnych pozytywnych następstw. Oczywiście życzymy pracodawcom, aby kurs pierwszej pomocy Warszawa nigdy nie przydały się ich pracownikom, ale najkorzystniejszym mimo wszystko wariantem będzie zawsze dmuchanie na zimne i przygotowanie się również na mniej pożądane scenariusze. I to bez związku z tym, co na temat szkoleń z pierwszej pomocy mówią przepisy i niezależnie od tego, czy dana firma musi takie dla pracowników zorganizować, czy nie. Bezpieczeństwo to nie wymóg formalny, tylko podpowiedź zdrowego rozsądku.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Zaufali nam:

Warszawa

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • kurs pierwszej pomocy Warszawa
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa
kurs pierwszej pomocy warszawa