Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica.

W dobie dzisiejszego rozwoju świata wraz z idącymi udogodnieniami wzrasta także liczba istniejących zagrożeń. Ta z kolei zwiększa zapotrzebowanie na nowe umiejętności radzenia sobie w trudnych, kryzysowych wręcz sytuacjach takich jak choćby wypadki komunikacyjne. Kurs Pierwszej Pomocy, który chcemy polecić sprawi, że zyskacie podstawową wiedzę oraz praktyczne umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Warto zadbać o swój rozwój, by nie zostać w tyle za światem. Uratowany człowiek to największy z możliwych życiowych sukcesów.
pierwsza pomoc (2)

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:

 • zajęcia na terenie Bydgoszczy i okolic
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

  Bydgoszcz

  Kurs pierwszej pomocy w Bydgoszczy jest organizowany dla wszystkich, którzy mają ochotę poznać niezbędną wiedzę z tego zakresu. Szkolimy także grupy pracowników, prowadzimy szkolenia w instytucjach i firmach. Przekazywane przez nas informacje z pewnością zadowolą każdego klienta, który zapragnie odbyć szkolenie z pierwszej pomocy w Bydgoszczy. Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, które jest bliskie mieszkańcom miasta lub pracownikom firmy. Chętnie podejmą współpracę oferując cykliczne kursy z zakresu pierwszej pomocy w Bydgoszczy.

  Bydgoszcz jest miastem wojewódzkim, nieustannie rozwijającym się i tworzącym nowe, ciekawe miejsca pracy. Firmy, które istnieją na terenie Bydgoszczy przyciągają do pracy wielu specjalistów. Wiemy doskonale, że każdy pracodawca ma obowiązek przeszkolić swój personel, dlatego my oferujemy rzetelną pomoc.

  Bydgoszcz to miejsce, w którym stacjonuje Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO, od wielu lat prężnie działa PESA i inne instytucje i firmy, które prowadzą działalność na terenie Polski i poza jej granicami. Miasto o różnych porach roku organizuje różne imprezy i festiwale, co sprawia, że coraz większa liczba turystów planuje je odwiedzić.

  Rozwój miasta zwiększa potrzeby jego mieszkańców

  Nasza firma ma świadomość, że miasta rozwijające się wymagają narzucenia nowych trendów takich jak więcej uważności i ostrożności. Staramy się uczyć, że obserwowanie tego, co dzieje się wokół nie jest oznaką wścibstwa, a troską o siebie, o sąsiada i o innych, którzy żyją wokół nas.

  Ludzie mieszkający w dużych miastach powinni mieć prawo do regularnego dokształcania się z zakresu udzielania pierwszej pomocy, gdyż większa liczba ludności oznacza większy ruch, większe prawdopodobieństw wypadku, a także większą możliwość wykorzystania wiedzy związanej z pierwszą pomocą.

  Nasze firma ma poczucie, że kurs pierwszej pomocy w Bydgoszczy należy promować i propagować wśród różnych grup społecznych i instytucji. Zależy nam, by jak największa liczba osób mogła potwierdzić, że odbyła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy właśnie w Bydgoszczy, w mieście pełnym ruchu, gdzie żyją ludzie świadomi konieczności rozwijania tych podstawowych umiejętności. Chcemy czuć, że mamy wpływ na bezpieczeństwo panujące na naszych ulicach.

  Kursy z zakresu pierwszej pomocy dla każdego

  Specjalizujemy się w organizowaniu kursów dla różnych grup. Uczymy najmłodszych, grupy zorganizowane, pracowników firm, organizujemy kursy dla rodziców, dla posiadaczy zwierząt domowych. Naszą misją jest nie tylko powtarzanie wiadomości, które można znaleźć w źródłach dotyczących udzielania pierwszej pomocy. My wiedzę teoretyczną przekuwamy na praktykę. Chcemy, by nasi kursanci potrafili fachowo udzielić pierwszej pomocy. Chcemy wyuczyć odruchowego reagowania w sytuacjach kryzysowych.

  Ważne jest świadome podejście do tematu pierwszej pomocy. Do tej pory był to temat oczywisty, przez co często bagatelizowany, bo traktowany jako konieczny, ale nie do końca potrzebny. Dopiero od pewnego czasu zaczęto zwracać uwagę na to, że ten aspekt rzeczywistości zawiera pewną lukę.

  W końcu prawda jest taka, że człowieka ratować trzeba, bo inaczej grozi nam kara, ale problem polega na tym, że większość nie wie jak to robić. Od niedawna dostrzegalny jest renesans szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Jest ich coraz więcej, bo i liczba chętnych, którzy poszukują takich szkoleń rośnie. Ludzie zaczynają dostrzegać, że jeśli nie nauczą się zasad udzielania pomocy, to w efekcie nie udzielą jej tak, jak trzeba. Nie chodzi o to, że mogą zaszkodzić, ale bardziej o odwagę do podjęcia działania.

  Informacje organizacyjne

  Ważne, by każdy człowiek potrafił oswoić w sobie przekonanie, że potrafi pomóc drugiemu, by nie czuł strachu, a chęć i konieczność niesienia pomocy. Takie przekonanie można wykształcić wyłącznie podczas kursów i szkoleń, gdy człowiek bezpośrednio spotyka się z koniecznością wykonania pierwszej pomocy, zareagowania na sytuację zaproponowaną przez doświadczonego eksperta. W ten sposób każdy nabiera pewności siebie i odwagi, która może zaprocentować, gdy faktycznie będzie trzeba zareagować w sytuacji rzeczywistej.

  Szkolenia z pierwszej pomocy odbywają się w Bydgoszczy na ul. Księdza Stanisława Konarskiego 9, ale w sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Bydgoszczy.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Bydgoszczy chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.