Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz W dobie dzisiejszego rozwoju świata wraz z idącymi udogodnieniami wzrasta także liczba istniejących zagrożeń. Ta z kolei zwiększa zapotrzebowanie na nowe umiejętności radzenia sobie w trudnych, kryzysowych wręcz sytuacjach takich jak choćby wypadki komunikacyjne.Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz, który chcemy polecić sprawi, że zyskacie podstawową wiedzę oraz praktyczne umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Warto zadbać o swój rozwój, by nie zostać w tyle za światem. Uratowany człowiek to największy z możliwych życiowych sukcesów.

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz jest organizowany dla wszystkich, którzy mają ochotę poznać niezbędną wiedzę z tego zakresu.

Szkolimy także grupy pracowników, prowadzimy szkolenia w instytucjach i firmach. Przekazywane przez nas informacje z pewnością zadowolą każdego klienta, który zapragnie odbyć kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz. Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, które jest bliskie mieszkańcom miasta lub pracownikom firmy. Chętnie podejmą współpracę oferując cykliczne kursy z zakresu pierwszej pomocy w Bydgoszczy. Bydgoszcz jest miastem wojewódzkim, nieustannie rozwijającym się i tworzącym nowe, ciekawe miejsca pracy. Firmy, które istnieją na terenie Bydgoszczy przyciągają do pracy wielu specjalistów. Wiemy doskonale, że każdy pracodawca ma obowiązek przeszkolić swój personel z zakresu Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz, dlatego my oferujemy rzetelną pomoc. Bydgoszcz to miejsce, w którym stacjonuje Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO, od wielu lat prężnie działa PESA i inne instytucje i firmy, które prowadzą działalność na terenie Polski i poza jej granicami. Miasto o różnych porach roku organizuje różne imprezy i festiwale, co sprawia, że coraz większa liczba turystów planuje je odwiedzić.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Nadchodzące szkolenia

grudzień 2022

styczeń 2023

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Rozwój miasta zwiększa potrzeby jego mieszkańców

Nasza firma ma świadomość, że potrzeba Kursu pierwszej pomocy Bydgoszcz musi być dostosowana do wymagań klienta.

Staramy się uczyć, że obserwowanie tego, co dzieje się wokół nie jest oznaką wścibstwa, a troską o siebie, o sąsiada i o innych, którzy żyją wokół nas. Ludzie mieszkający w dużych miastach powinni mieć prawo do regularnego dokształcania się z zakresu Kursu  pierwszej pomocy Bydgoszcz, gdyż większa liczba ludności oznacza większy ruch, większe prawdopodobieństw wypadku, a także większą możliwość wykorzystania wiedzy związanej z pierwszą pomocą. Nasze firma ma poczucie, że kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz należy promować i propagować wśród różnych grup społecznych i instytucji. Zależy nam, by jak największa liczba osób mogła potwierdzić, że odbyła kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz, w mieście pełnym ruchu, gdzie żyją ludzie świadomi konieczności rozwijania tych podstawowych umiejętności. Chcemy czuć, że mamy wpływ na bezpieczeństwo panujące na naszych ulicach.

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz dla każdego

Specjalizujemy się w organizowaniu kursów pierwszej pomocy Bydgoszcz dla różnych grup.

Uczymy najmłodszych, grupy zorganizowane, pracowników firm, organizujemy kursy dla rodziców, dla posiadaczy zwierząt domowych. Naszą misją jest nie tylko powtarzanie wiadomości, które można znaleźć w źródłach dotyczących udzielania pierwszej pomocy. My wiedzę teoretyczną przekuwamy na praktykę. Chcemy, by nasi kursanci potrafili fachowo udzielić pierwszej pomocy. Chcemy wyuczyć odruchowego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Ważne jest świadome podejście do tematu Kursu pierwszej pomocy Bydgoszcz.

 

Do tej pory był to temat oczywisty, przez co często bagatelizowany, bo traktowany jako konieczny, ale nie do końca potrzebny. Dopiero od pewnego czasu zaczęto zwracać uwagę na to, że ten aspekt rzeczywistości zawiera pewną lukę. W końcu prawda jest taka, że człowieka ratować trzeba, bo inaczej grozi nam kara, ale problem polega na tym, że większość nie wie jak to robić. Od niedawna dostrzegalny jest renesans szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Jest ich coraz więcej, bo i liczba chętnych, którzy poszukują takich szkoleń rośnie. Ludzie zaczynają dostrzegać, że jeśli nie nauczą się zasad udzielania pomocy, to w efekcie nie udzielą jej tak, jak trzeba. Nie chodzi o to, że mogą zaszkodzić, ale bardziej o odwagę do podjęcia działania.

Informacje organizacyjne

Ważne, by każdy człowiek potrafił oswoić w sobie przekonanie, że potrafi pomóc drugiemu, by nie czuł strachu, a chęć i konieczność niesienia pomocy.

Takie przekonanie można wykształcić wyłącznie podczas kursów i szkoleń, gdy człowiek bezpośrednio spotyka się z koniecznością wykonania pierwszej pomocy, zareagowania na sytuację zaproponowaną przez doświadczonego eksperta. W ten sposób każdy nabiera pewności siebie i odwagi, która może zaprocentować, gdy faktycznie będzie trzeba zareagować w sytuacji rzeczywistej. Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz odbywa się na ul. Księdza Stanisława Konarskiego 9, ale w sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Bydgoszczy. Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Bydgoszczy chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Zaufali nam:

Bydgoszcz

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • zajęcia na terenie Bydgoszczy i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk tel: 736 651 593

Adres e-mail: e.adamczyk@medykszkolenia.pl

szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz
szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszczszkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz przedszkole
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz na fantomach
szkolenie z pierwszej pomocy Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy przedmedycznej Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszczkurs pierwszej pomocy przedmedycznej Bydgoszcz
szkolenie na fantomach Bydgoszcz
Bls aed Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
szkolenie pierwsza pomoc Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
pierwsza pomoc Bydgoszcz Certyfikat
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
BLS/AED Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszczkurs pierwszej pomocy przedmedycznej Bydgoszcz
kursy Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy przedmedycznej Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszczkurs pierwszej pomocy przedmedycznej Bydgoszcz
szkolenie pierwsza pomoc Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszczkurs pierwszej pomocy przedmedycznej Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
szkolenie pierwsza pomoc Bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz
kurs pierwszej pomocy bydgoszcz