Kurs pierwszej pomocy Łódź.

Umiejętność udzielania pomocy przedmedycznej jest dziś ważna dla każdego – w społeczeństwie, w którym stale martwimy się o swoje bezpieczeństwo, warto pamiętać, że od naszej reakcji nierzadko zależy również zdrowie i życie innych. Zagrożenia pojawiają się wszędzie: w domu, w drodze do pracy, w firmach, na wakacjach, w czasie porannych ćwiczeń albo wizyty u znajomych. Choć nie można być przygotowanym na każdą sytuację, nawet podstawowy kurs pierwszej pomocy Łódź może dostarczyć wiedzy i praktycznych umiejętności, które mogą uratować komuś życie.

Szkolimy się w Łodzi!

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomocy Łódź jest organizowany dla wszystkich.

 którzy mają ochotę poznać niezbędną wiedzę z tego zakresu. Szkolimy także grupy pracowników, prowadzimy szkolenia w instytucjach i firmach.

Przekazywane przez nas informacje z pewnością zadowolą każdego klienta, który zapragnie odbyć kurs pierwszej pomocy Łódź. Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Łodzi. Chętnie przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności. Od niepamiętnych czasów nazywane było miastem przemysłu, gdzie prężnie działały wszelkiego rodzaju fabryki, dlatego też warto skupić się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem mieszkańców miasta i pracowników fabryk. Ważne jest, by uświadamiać Łodzian, że kurs pierwszej pomocy Łódź, organizowany profesjonalnie, przez ludzi posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie jest niezbędnym elementem ich codzienności i wiedzy, jaką powinni posiadać.

Ludzie mieszkający w dużych aglomeracjach powinni mieć prawo do regularnego dokształcania się z zakresu udzielania pierwszej pomocy, gdyż większa liczba ludności oznacza większy ruch, większe prawdopodobieństw wypadku, a także większą możliwość wykorzystania wiedzy związanej z pierwszą pomocą.
Wydawać by się mogło, że każdy człowiek potrafi poradzić sobie nawet w najtrudniejszej sytuacji. Pierwszym i tak naprawdę podstawowym powodem, dlaczego tak się dzieje, jest prosta zależność – bo musi. Znajdując się w trudnej sytuacji, gdy dzieje się coś, co sprawia, że ktoś jest poszkodowany, każdy powinien odnaleźć w sobie siłę, która pomoże mu podjąć właściwą decyzję i pomóc. Czasem, nawet intuicyjnie dochodzi do reakcji i działania, choć nie bardzo wiadomo jak i co zrobić. Liczy się tylko to, że pomagamy, że próbujemy kogoś uratować. To bardzo ważny krok w dobrą stronę.
Z pewnością łatwiej byłoby znać podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Dużo pewniejsze byłby nasze kroki, gdyby kilka dni lub tygodni temu ktoś nas podszkolił z zasad udzielania pomocy przedmedycznej. Warto czasem wizualizować sobie taką sytuację i bezradność, jaka z pewnością towarzyszyłaby każdemu w chwilach trudnych. Nie zawsze intuicja będzie nam w stanie podpowiedzieć, co trzeba zrobić, by poszkodowany wyszedł cało z trudnej dla niego sytuacji.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Nadchodzące szkolenia

grudzień 2022

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

kurs pierwszej pomocy Łódź dla firm

W dużych firmach najczęściej pracodawcy dbają o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Jednakże w wielu miejscach, szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z pracą przy taśmie produkcyjnej, nie jest to do końca przestrzegane. Modna komputeryzacja sprawia, że praca fizyczna odchodzi w niepamięć, zaś jeden człowiek steruje wszystkim. kurs. Zdarzyć się może, że pomimo pełnej automatyzacji, jeden człowiek ma zbyt wiele obowiązków i przez nieuwagę może sprawić komuś krzywdę. Każdy wypadek w pracy wymaga szybkiego działania. Szybka reakcja bywa kluczem do sukcesu, dlatego tak ważne jest, by właściwie podjąć próbę ratowania poszkodowanego lub poszkodowanych.

Z pewnością należy rozejrzeć się za dobrym kurs pierwszej pomocy Łódź. To inwestycja w bezpieczeństwo własne, innych pracowników, a być może również zupełnie przypadkowych osób. Nie chodzi tu jednak o żadną wydumaną formę altruizmu – po prostu im więcej osób będzie umiało udzielić pomocy, tym większa szansa, że nikt nie będzie czekał na nią dłużej, niż to konieczne.

szkolenia z pierwszej pomocy w Łodzi

Firmy zwykle przeprowadzają kurs pierwszej pomocy Łódź.

Jesteśmy otwarci i jeśli jest taka konieczność, również przygotujemy program szkolenia z zakresu pierwszej pomocy on line, który połączymy z inną wiedzą.

Warto korzystać z dodatkowych szkoleń, które łączą w sobie zbieżne aspekty, podchodząc do tematu całościowo. To bardzo atrakcyjna oferta, ponieważ dla firm przygotowujemy indywidualne propozycje. Łączymy w nich omówienie zagrożeń, które w danej firmie mogą wystąpić najczęściej z rozwiązaniami, jakie daje pierwsza pomoc.

Takie szczegółowe i holistyczne podejście do tematu wielokrotnie sprawdziło się podczas szkoleń, które wcześniej zostały omówione przez organizatorów. Pracownicy dzięki takim zasobom wiedzy mają świadomość, jak zareagować na wypadek zdarzeń, które mogą mieć miejsce w firmie.
Dla pracodawcy najważniejsze powinno być bezpieczeństwo, dlatego dobrze przeprowadzony kurs pierwszej pomocy Łódź zabezpiecza pracowników i przygotowuje ich do działania w sytuacjach kryzysowych, a ponadto pozwala pracodawcy z czystym sumieniem uznać, że dla bezpieczeństwa zrobił już wszystko, co tylko się dało.

Ma to też drugi wymiar – dziś ponad wszelką wątpliwość wiadomo, że poczucie bezpieczeństwa wpływa na produktywność pracowników, może się więc okazać, że przeprowadzenie rzetelnego i pełnego szkolenia z pierwszej pomocy jest jednym z najtańszych sposobów na zapewnienie większej wydajności pracy.
Warto pomyśleć też logicznie. Nudny kurs pierwszej pomocy Łódź nie wniesie absolutnie nic, ale też nie będzie miało pozytywnych następstw, zaś szkolenia, które rekomendujemy, sprawią, że w sytuacji kryzysowej każdy pracownik będzie potrafił zareagować, co zwiększy poczucie bezpieczeństwa w całej firmie.
Nasze firma ma poczucie, że pierwsza pomoc przedmedyczna Łódź należy promować i propagować wśród różnych grup społecznych, instytucji, firm i fabryk. Zależy nam, by jak największa liczba osób mogła potwierdzić, że odbyła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy właśnie w Łodzi, w mieście wyjątkowym, gdzie żyją ludzie świadomi i pracowici, którzy czują konieczności rozwijania podstawowych umiejętności współegzystowania, jakie dają wszystkim poczucie bezpieczeństwa.

Profesjonalny kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomocy Łódź to także ćwiczenie emocji.

Ważnym aspektem szkoleń okazuje się rozmowa z prowadzącym je ekspertem, który zna tajniki szybkiego reagowania i doskonale potrafi podpowiedzieć, jakie zachowanie pozwoli uspokoić poszkodowanych, a jak nie powinno się ratować ludzi. Nie są one porównywalne do tych, które towarzyszą podczas faktycznego wypadku czy innego zdarzenia, ale warto o nich rozmawiać. Poszkodowani bardzo często potrzebują wsparcia emocjonalnego. Nasi eksperci uczą jak zapewnić poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. To niezwykle ważne informacje, ponieważ nie są dostępne w literaturze fachowej.

Nasz kurs pierwszej pomocy Łódź kładzie nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców są także rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Takie spotkania podkreślają jak istotne jest to, co robimy.

Ważne, by każdy człowiek potrafił oswoić w sobie przekonanie, że potrafi pomóc drugiemu, by nie czuł strachu, a chęć i konieczność niesienia pomocy. Takie przekonanie można wykształcić wyłącznie podczas kursów i szkoleń, gdy człowiek się z koniecznością wykonania pierwszej pomocy, zareagowania na sytuację zaproponowaną przez doświadczonego eksperta. W ten sposób każdy nabiera pewności siebie i odwagi, która może zaprocentować, gdy faktycznie będzie trzeba zareagować w sytuacji rzeczywistej.

kurs pierwszej pomocy Łódź z dojazdem do Firmy

Kurs pierwszej pomocy Łódź odbywa się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Łodzi.
Na wszelkie pytania związane ze szczegółami kurs pierwszej pomocy Łódź chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

kurs pierwszej pomocy Łódź zawsze jest ważny

W teorii większość z nas powinna znać podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy

– przecież ten temat poruszany jest na zajęciach przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy. Jak jednak wygląda to w praktyce, wszyscy zdajemy sobie sprawę: zajęcia są głównie teoretyczne, a i tak traktuje się je po macoszemu i to zdecydowanie za mało, żeby umieć się odnaleźć w sytuacji prawdziwego zagrożenia. Często, żeby uratować czyjeś życie, wystarczy kilka minut – trzeba tylko znać metody postępowania i umieć podjąć odpowiednie kroki.

Bardzo często wydaje się nam, że w dzisiejszych czasach rzadko pojawia się prawdziwe zagrożenie: pracujemy coraz częściej w biurach, a rzadziej przy tokarkach,

jeździmy bezpieczniejszymi autami, lepiej się odżywiamy i więcej ruszamy. Niestety jednak statystyki mówią coś innego: poślizgnięcie na schodach w biurowcu, nieostrożne wysiadanie z pojazdu czy przypadkowy upadek na rowerze mogą stać się przyczyną poważnego urazu. A do udzielenia pomocy poszkodowanemu zobowiązany jest absolutnie każdy pod groźbą odpowiedzialności karnej, która często jest najmniejszym problemem – poza wyrokiem sądowym, trzeba będzie żyć również z wyrzutami sumienia. Granica między życiem a śmiercią jest cienka – łatwo ją przekroczyć, ale po szkoleniu z pomocy przedmedycznej Łódź łatwo temu również zapobiegać. Bardzo często pomaga już samo profesjonalne podejście do poszkodowanego, który odzyskuje komfort i poczucie bezpieczeństwa – tyle powinien móc zrobić każdy z nas, ale niestety większość osób nadal jest zupełnie nieprzygotowana do niesienia pomocy.

Uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy Łódź  nie jest nigdy obowiązkowe,

ale jest najprostszym wyrazem odpowiedzialności społecznej i dojrzałości. kurs pierwszej pomocy Łódź. To jeden z krótszych i tańszych kursów, na jakie można trafić, ale jego znaczenia nie sposób przecenić. Możemy narzekać na niedofinansowanie szpitali i pogotowia, ale często można zapobiec nieszczęściu, po prostu udzielając pomocy przedmedycznej – odpowiednia reakcja przypadkowych przechodniów lub współpracowników może znacznie ograniczyć zagrożenia związane z odniesionymi obrażeniami.

Nikt z nas nie chciałby znaleźć się w sytuacji, w której zdobyta na kursie wiedza byłaby niezbędna, ale jednocześnie wszyscy mamy świadomość, że nie od nas to zależy – mówi się, że to wiedza decyduje o wartości człowieka, ale wiedza na temat pierwszej pomocy może pozwolić wartość nadrzędną, jaką jest zdrowie i życie innych.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Zaufali nam:

Łódź

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • pierwszej pomocy Łódź
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

uciskanie fantomów
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
pozycją przy resuscytacji film
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
uciskanie fantomów
pozycją przy resuscytacji film
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
pierwsza pomoc przedmedyczna łódź
praca zespołowa na szkoleniu z pierwszej pomocy łódź
praca w parach na fantomie
kurs pierwszej pomocy lodz
wentylacja fantoma usta usta
kurs pierwszej pomocy lodz
film kursu pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy łódź film
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
zabawa na fantomach łódź
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
film kursu pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
zajęcia grupowe na kursie pomocy łódź
kurs pierwszej pomocy lodz
harcerze udzielają pierwszej pomocy łódź
użycie defibrylatora AED
kompresja klatki piersiowej
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
pierwsza pomoc przedmedyczna łódź
zajęcia grupowe na kursie pomocy łódź
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy łódź film
zabawa na fantomach łódź
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
kurs pierwszej pomocy lodz
używanie defibrylatora łódź
uciskanie fantomów w rytm piosenki
pozycją przy resuscytacji film