Kurs pierwszej pomocy Gdynia. Czy w Gdyni istnieje problem związany z udzieleniem pierwszej pomocy? Czy są tam szkolenia, które uczą, jak ratować zdrowie i życie ludzkie? Z pewnością można takie dane odnaleźć w Internecie i w statystykach, ale prawdopodobnie jest tak, jak w innych miastach – trudno o wykwalifikowanego fachowca, gdy potrzeba udzielić pomocy. To przykre, ale na szczęście ta tendencja zmienia się na korzyść. To dobra wiadomość, bo oznacza, iż ludzie zaczęli wreszcie doceniać życie swoje i innych.
pierwsza pomoc (2)

Oferujemy:

  • zajęcia na terenie Gdyni i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Gdyni

Gdynia

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pierwsza pomoc, wiedza ponadczasowa

Świat bywa brutalny. Dowiadujemy się o tym głównie z radia i telewizji. Bardzo często w programach informacyjnych słyszymy o tragediach, jakie miały miejsce w całej Polsce. Wypadki, pobicia, pożary czy inne negatywne historie ściśle wiążą się z tematem udzielania pierwszej pomocy.

Wydawać by się mogło, że to zagadnienie, które jest bardzo modne, bo przecież warto się na tym znać, ale prawda jest zupełnie inna. Okazuje się, że tylko nieliczni są w stanie udzielić poszkodowanemu prawdziwej, rzetelnej i kompleksowej pierwszej pomocy. Co oznacza, że zdecydowana większość Polaków nie ma o niej pojęcia.

Te statystyki są zatrważające, ponieważ o pierwszą pomoc ocieramy się już w szkole. Na lekcjach bardzo często omawia się ten temat, ale tak naprawdę nauczyciele robią to w taki sposób, że bardzo szybko się o tym zapomina. Podobnie bywa w pracy, gdy szef wysyła pracowników na szkolenie BHP. Po omówieniu zasad pomocy przedmedycznej, zwykle wszyscy o niej zapominają. Nikt nie przejmuje się tą wiedzą.

Tak naprawdę na takie szkolenie warto się zdecydować w momencie, w którym jesteśmy gotowi poświęcić temu zagadnieniu choć odrobinę uwagi. Więcej nie potrzeba. To są proste schematy, które musimy przyswoić, by zająć się testowaniem wiedzy w różnych sytuacjach podczas ćwiczeń.

Szkolenia prowadzone są przez osoby wykwalifikowane i doświadczone. Są to specjaliści w dziedzinie udzielania pierwszej pomocy, ponieważ poza wiedzą teoretyczną, mają też spore zaplecze praktyczne.

Trzeba podkreślać, że wiedza z zakresu pierwszej pomocy jest w dorosłym życiu niezbędna, bez niej po prostu sobie nie poradzimy. Warto poświęcić choć odrobinę swojego czasu i przyswoić zasady, o których mówi się tak wiele. Tylko od nas zależy, czy w przyszłości poradzimy sobie w sytuacji, w której pierwsza pomoc będzie niezbędna, by uratować komuś zdrowie lub życie.

Wydawać by się mogło, że szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to znak naszych czasów. Spory ruch na drogach, wszechobecna elektronika, która może czasami wymykać się spod kontroli ludzkiej. To wszystko sprawia, że coraz więcej wypadków zdarza się wokół.

Warto korzystać z możliwości, jakie dają nam profesjonalni nauczyciele, znający się na tym, jak nikt inny. To bardzo istotne, by czerpać wiedzę z tego zakresu od fachowców, którzy przekazują ją w sposób rzetelny i przystępny. Dlatego nie trać czasu, zapisz się koniecznie.

 

Zaufali nam: