Kurs pierwszej pomocy Police.

Jest wielce prawdopodobne, że każdy z nas w swoim życiu będzie świadkiem jakiegoś nieszczęścia. Choć tego bardzo nie chcemy, statystyki są nieubłagane. Dorosłość również na tym polega. Gdy jesteśmy dorośli musimy radzić sobie z różnymi wypadkami, w domu, w pracy, podczas wczasów, czy na ulicy. Właśnie wtedy okazuje się, że pierwsza pomoc i zasady postępowania w różnych wypadkach są dla nas wiedzą kluczową.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Polic i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Policach

Police

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

   

  Kurs pierwszej pomocy Police

  Pierwsza pomoc to zagadnienie niezwykle ważne. Z perspektywy dojrzałego człowieka, coraz częściej zdarza się okazja, by wykorzystać tę wiedzę i coraz częściej zdarza się, że jesteśmy niepewni swoich działań. To bardzo ważne, by udzielać pierwszej pomocy świadomie, ponieważ pewność siebie napędza nasze działania i sprawia, że każde działanie wykonane jest profesjonalnie.

  Pierwsza pomoc jest ważna

  Wiedza z zakresu pierwszej pomocy jest w życiu niezbędna, bez niej po prostu sobie nie poradzimy. Warto poświęcić choć odrobinę swojego czasu i przyswoić zasady, o których mówi się tak wiele, by spać spokojnie. Tylko od nas zależy, czy w przyszłości poradzimy sobie w sytuacji, w której pierwsza pomoc będzie niezbędna, żeby uratować komuś zdrowie lub życie.

  Należy wspomnieć, że pierwsza pomoc to nie tylko masaż serca i inne trudne sytuacje, bywa, że to codzienność, która wymaga szybkiej reakcji. Pierwsza pomoc to oparzenia, otarcia, skręcenia, zwichnięcia. Dzięki wiedzy, jaką przekazujemy, każdy będzie miał świadomość, jak działać.

  Warto korzystać z możliwości, jakie dają nam profesjonalni nauczyciele, znający się na tym, jak nikt inny. To bardzo istotne, by czerpać wiedzę z tego zakresu od fachowców, którzy przekazują ją w sposób rzetelny i przystępny. Nie zawsze wiedza książkowa jest wystarczająco jasna i czytelna. Często w trakcie kursów bezpośrednio uzyskujemy odpowiedzi na pytania, których nie znajdziemy w podręczniku.

  Filarami naszych spotkań są zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która nie boi się żadnych pytań, potrafi doskonale sobie poradzić z każdym kursantem. Dzięki czemu wszyscy, którzy decydują się na nasze szkolenia są usatysfakcjonowani.

  Pierwsza pomoc to krok w przyszłość

  Wybierając ten kurs, można być pewnym, że wiedza, którą przekazujemy przyda się w przyszłości. Uczymy szybkiego reagowania, zapewniania komfortu poszkodowanym, a także innych działań o charakterze ogólnym. Zapoznajemy z zasadami związanymi z udzielaniem pomocy i wzywaniem służb ratunkowych. No i najważniejsze – ćwiczymy wszystko tak długo, aż wreszcie temat jest przyswojony na tyle, że każdy uczestnik będzie w stanie wykonać samodzielnie akcję ratunkową. Z pewnością wiedza z zakresu pomocy przedmedycznej przyda się każdemu dorosłemu człowiekowi, niezależnie od tego, czym się zajmuje.

  Pierwsza pomoc, której staramy się nauczyć to wiedza podstawowa, wzbogacona ćwiczeniami, scenkami, które pomagają tworzyć kursanci. Uczymy odnajdować się w takich sytuacjach. Staramy się, by każdy, kto kończy nasze szkolenie potrafił odruchowo, prawie bezmyślnie poradzić sobie z ratowaniem ludzi. Wiedzę z tego zakresu należy przyswoić jak najwcześniej i pielęgnować w nieskończoność.

  Emocje w kontroli

  To, że znamy zasady, według których trzeba postępować, nie musi oznaczać, że będziemy je pamiętać cały czas. Istotą naszych szkoleń jest też powtórka tego, co z pewnością już nie raz docierało do naszych słuchaczy. My staramy się tę wiedzę przekazać tak, by została zapamiętana jak najdłużej. Właśnie dlatego tak ważne są zajęcia praktyczne. Próby ratowania człowieka podczas ćwiczeń zostają zapamiętane dłużej, niż suchy wykład typowo teoretyczny. Kurs pierwszej pomocy online banerPraktyka jest też bardzo ważna, ponieważ decydowanie pod wpływem presji jest znacznie trudniejsze. Dużo łatwiej postępować zgodnie z przećwiczonym wcześniej kluczem zachowań. To właśnie na tym polega właściwe reagowanie w sytuacji kryzysowej. Dobry start jest początkiem niemalże każdej udanej akcji ratowniczej, a wiedza, którą trzeba posiadać jest w takich momentach bezcenna.

  Co ważne, w trakcie kursu pierwszej pomocy uczymy również, w jaki sposób prawidłowo zapanować nad emocjami. To niezmiernie ważna wiedza, ponieważ niewłaściwe podejście do tematu może sprawić, że w razie potrzeby, nie będziemy w stanie zareagować, ponieważ sparaliżuje nas strach i będziemy czekać na reakcję innych.

  Fachowa kadra, jaka zajmuje się prowadzeniem naszych kursów, to osoby praktykujące pierwszą pomoc, to doświadczeni ratownicy medyczni, dlatego warto wysłuchać metod, jakie pomagają im w trakcie ratowania ludzi. Niewątpliwie pomocą jest odbyty kurs, z którego każdy kursant wyniesie kompletną wiedzę. Ona pomoże prawidłowo zareagować w każdej sytuacji.

  Firma z misją

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Policach, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Polic.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Policach. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Policach chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.