Kurs pierwszej pomocy Police. Jest wielce prawdopodobne, że każdy z nas w swoim życiu będzie świadkiem jakiegoś nieszczęścia. Choć tego bardzo nie chcemy, statystyki są nieubłagane. Dorosłość również na tym polega. Gdy jesteśmy dorośli musimy radzić sobie z różnymi wypadkami, w domu, w pracy, podczas wczasów, czy na ulicy. Właśnie wtedy okazuje się, że pierwsza pomoc i zasady postępowania w różnych wypadkach są dla nas wiedzą kluczową.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Polic i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Policach

Police

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pierwsza pomoc jest ważna

Wiedza z zakresu pierwszej pomocy jest w życiu niezbędna, bez niej po prostu sobie nie poradzimy. Warto poświęcić choć odrobinę swojego czasu i przyswoić zasady, o których mówi się tak wiele, by spać spokojnie. Tylko od nas zależy, czy w przyszłości poradzimy sobie w sytuacji, w której pierwsza pomoc będzie niezbędna, żeby uratować komuś zdrowie lub życie.

Warto korzystać z możliwości, jakie dają nam profesjonalni nauczyciele, znający się na tym, jak nikt inny. To bardzo istotne, by czerpać wiedzę z tego zakresu od fachowców, którzy przekazują ją w sposób rzetelny i przystępny.

Filarami naszych spotkań są właśnie zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która nie boi się żadnych pytań, potrafi doskonale sobie poradzić z każdym kursantem. Dzięki czemu wszyscy, którzy decydują się na nasze szkolenia są usatysfakcjonowani.

Wybierając ten kurs, możecie być pewni, że wiedza, którą pozyskacie przyda się w przyszłości. Uczymy szybkiego reagowania, zapewniania komfortu poszkodowanym, a także innych działań o charakterze ogólnym. Zapoznajemy z zasadami związanymi z udzielaniem pomocy i wzywaniem służb ratunkowych. No i najważniejsze – ćwiczymy wszystko tak długo, aż wreszcie temat jest przyswojony na tyle, że każdy uczestnik będzie w stanie wykonać samodzielnie akcję ratunkową. Z pewnością wiedza z zakresu pomocy przedmedycznej przyda się każdemu dorosłemu człowiekowi, niezależnie od tego, czym się zajmuje.

Pierwsza pomoc, której staramy się nauczyć to wiedza podstawowa, wzbogacona ćwiczeniami, scenkami, które pomagają tworzyć kursanci. Uczymy odnajdować się w takich sytuacjach. Staramy się, by każdy, kto kończy nasze szkolenie potrafił odruchowo, prawie bezmyślnie poradzić sobie z ratowaniem ludzi. Wiedzę z tego zakresu należy przyswoić jak najwcześniej i pielęgnować w nieskończoność. To, że znamy zasady, według których trzeba postępować, nie musi oznaczać, że będziemy je pamiętać cały czas. Istotą naszych szkoleń jest też powtórka tego, co z pewnością już nie raz docierało do naszych słuchaczy. My staramy się tę wiedzę przekazać tak, by została zapamiętana jak najdłużej. Właśnie dlatego tak ważne są zajęcia praktyczne. Próby ratowania człowieka podczas ćwiczeń zostają zapamiętane dłużej, niż suchy wykład typowo teoretyczny. Praktyka jest też bardzo ważna, ponieważ decydowanie pod wpływem presji jest znacznie trudniejsze. Dużo łatwiej postępować zgodnie z przećwiczonym wcześniej kluczem zachowań. To właśnie na tym polega właściwe reagowanie w sytuacji kryzysowej. Dobry start jest początkiem niemalże każdej udanej akcji ratowniczej, a wiedza, którą trzeba posiadać jest w takich momentach bezcenna.

 

Zaufali nam: