Kurs pierwszej pomocy Siedlce. Z pierwszą pomocą jest zwykle tak, że nikt nie przywiązuje do niej wagi. Jeśli jej nie potrafi, to nic nie szkodzi, a jeśli ją umie, to i tak za jakiś czas ta wiedza uleci, bo przecież nie korzysta się z niej często. Takie myślenie to straszny błąd! Powinniśmy uświadomić sobie, że pierwsza pomoc jest nam niezbędna, bo w sytuacji, w której będzie trzeba z niej skorzystać, możemy bez tej podstawowej wiedzy popełnić błąd.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Siedlec i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Siedlcach

Siedlce

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dlaczego warto wybrać kurs pierwszej pomocy w Siedlcach?

Miasto jest skupiskiem, w którym żyje spora liczba mieszkańców, więc prawdopodobieństwo, że na jego terenie wydarzy się jakiś wypadek, jest całkiem spore. Podobnie jest w zakładach pracy, w których zatrudnia się wielu ludzi. Im większa liczba ludności na danym terenie, tym statystyki związane z wypadkami są bardziej niekorzystne. To znaczy, że my jesteśmy osobami, które generują niebezpieczeństwa, ale też jesteśmy tymi, którzy ulegają wypadkom, co oznacza, że sami sobie robimy „pod górkę”.

Właśnie dlatego warto zabezpieczyć się przed skutkami i efektami różnych wypadków, by świadomie pomóc poszkodowanym i umieć wesprzeć ich w trudnej sytuacji. To jest najważniejsze zadanie kursów z dziedziny pierwszej pomocy. Poza nauką, która usystematyzuje nam kolejność postępowania, musimy też nauczyć się postępowania z rannym.

To bardzo ważne, byśmy byli empatyczni i zrozumieli, że jesteśmy w stanie pomóc, nawet wtedy, gdy nasze emocje będą podpowiadały coś innego.

Kurs pierwszej pomocy to spotkanie z profesjonalistami, którzy swoją wiedzę przekazują w oparciu o fachowe źródła i własną praktykę. Właśnie dlatego jest to rodzaj najlepiej przekazanej wiedzy. Szkolne kucie na blachę zasad postępowania, które należy wykonać podczas udzielania pierwszej pomocy jest niczym w porównaniu z takim kursem.

Udowodniono, że człowiek dużo łatwiej uczy się, gdy wiedza teoretyczna poparta jest przykładami, zaś, gdy w grę wchodzi jeszcze praktyka, to przyswojenie zasad jest naprawdę proste. Nie trzeba siedzieć i uczyć się jak w szkole, ale po teorii powtórką jest przykład, a kolejną – praktyka i wiedza utrwala się błyskawiczne, dzięki czemu taki rodzaj szkoleń jest dużo bardziej efektywny.

Warto wydać pieniądze na takie szkolenie, ponieważ jest to dodatkowa motywacja do tego, by się czegoś nauczyć, choć my gwarantujemy, że z naszego szkolenia każdy wyjdzie mądrzejszy o podstawową wiedzę przećwiczoną w praktyce.

Jesteśmy kadrą profesjonalistów, którzy cenią swoich kursantów i wiedzą, jak ważne jest to, by coraz więcej ludzi potrafiło sobie poradzić w każdej sytuacji. Gdy jesteśmy świadkami wypadku, w którym są poszkodowani, musimy sobie poradzić z udzieleniem pierwszej pomocy.

Poza zabezpieczeniem poszkodowanych, należy wezwać pomoc, która w sytuacji utraty przytomności jest niezbędna. Do czasu przyjazdu pogotowia trzeba obserwować wszystkich poszkodowanych, a w razie utraty oddechu należy szybko zareagować. Jak zareagować? Tego wszystkiego można nauczyć się na szkoleniach pierwszej pomocy, z których warto skorzystać, ponieważ pozwolą nam odnaleźć się w trudnych chwilach.

 

Zaufali nam: