Kurs pierwszej pomocy Siedlce.

Z pierwszą pomocą jest zwykle tak, że nikt nie przywiązuje do niej wagi. Jeśli jej nie potrafi, to nic nie szkodzi, a jeśli ją umie, to i tak za jakiś czas ta wiedza uleci, bo przecież nie korzysta się z niej często. Takie myślenie to straszny błąd! Powinniśmy uświadomić sobie, że pierwsza pomoc jest nam niezbędna, bo w sytuacji, w której będzie trzeba z niej skorzystać, możemy bez tej podstawowej wiedzy popełnić błąd.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Siedlec i okolic
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Siedlcach

Siedlce

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

  Kurs pierwszej pomocy Siedlce

  Udzielenie pierwszej pomocy nie jest łatwe. Gdy w grę wchodzą emocje, człowiek bardzo często nie potrafi myśleć racjonalnie. Nasi eksperci są doświadczonymi ratownikami medycznymi, którzy potrafią wprost rozmawiać z ludźmi o trudnych emocjach. Nasz kurs ma charakter przede wszystkim praktyczny. Staramy się zrobić wszystko, by po jego ukończeniu, poza certyfikatem, kursant zdobył wiedzę i śmiałość, która pomoże mu wyjść poza własną strefę komfortu i uratować drugiego człowieka.

  Dlaczego warto wybrać kurs pierwszej pomocy w Siedlcach?

  Miasto jest skupiskiem, w którym żyje spora liczba mieszkańców, więc prawdopodobieństwo, że na jego terenie wydarzy się jakiś wypadek, jest całkiem spore. Podobnie jest w zakładach pracy, w których zatrudnia się wielu ludzi. Im większa liczba ludności na danym terenie, tym statystyki związane z wypadkami są bardziej niekorzystne. To znaczy, że my jesteśmy osobami, które generują niebezpieczeństwa, ale też jesteśmy tymi, którzy ulegają wypadkom, co oznacza, że sami sobie robimy „pod górkę”.

  Właśnie dlatego warto zabezpieczyć się przed skutkami i efektami różnych wypadków, by świadomie pomóc poszkodowanym i umieć wesprzeć ich w trudnej sytuacji. To jest najważniejsze zadanie kursów z dziedziny pierwszej pomocy. Poza nauką, która usystematyzuje nam kolejność postępowania, musimy też nauczyć się postępowania z rannym.

  To bardzo ważne, byśmy byli empatyczni i zrozumieli, że jesteśmy w stanie pomóc, nawet wtedy, gdy nasze emocje będą podpowiadały coś innego.

  Dobry prowadzący to klucz do dobrego kursu

  Kurs pierwszej pomocy to spotkanie z profesjonalistami, którzy swoją wiedzę przekazują w oparciu o fachowe źródła i własną praktykę. Właśnie dlatego jest to rodzaj najlepiej przekazanej wiedzy. Szkolne kucie na blachę zasad postępowania, które należy wykonać podczas udzielania pierwszej pomocy jest niczym w porównaniu z takim kursem.

  Udowodniono, że człowiek dużo łatwiej uczy się, gdy wiedza teoretyczna poparta jest przykładami, zaś, gdy w grę wchodzi jeszcze praktyka, to przyswojenie zasad jest naprawdę proste. Nie trzeba siedzieć i uczyć się jak w szkole, ale po teorii powtórką jest przykład, a kolejną – praktyka i wiedza utrwala się błyskawiczne, dzięki czemu taki rodzaj szkoleń jest dużo bardziej efektywny.

  Warto wydać pieniądze na takie szkolenie, ponieważ jest to dodatkowa motywacja do tego, by się czegoś nauczyć, choć my gwarantujemy, że z naszego szkolenia każdy wyjdzie mądrzejszy o podstawową wiedzę przećwiczoną w praktyce.

  Jesteśmy kadrą profesjonalistów, którzy cenią swoich kursantów i wiedzą, jak ważne jest to, by coraz więcej ludzi potrafiło sobie poradzić w każdej sytuacji. Gdy jesteśmy świadkami wypadku, w którym są poszkodowani, musimy sobie poradzić z udzieleniem pierwszej pomocy.

  Działania podczas udzielania pomocy

  Pierwsza pomoc to głównie zestaw zadań, które należy wykonać, przed przyjazdem fachowej pomocy medycznej. To zasady, o których warto pamiętać, by umieć je wykorzystać, gdy nadejdzie taki czas. Poza zabezpieczeniem poszkodowanych, należy prawidłowo wezwać pomoc, która w sytuacji utraty przytomności jest niezbędna. Do czasu przyjazdu pogotowia trzeba obserwować wszystkich poszkodowanych, a w razie utraty oddechu należy szybko zareagować. Jak zareagować? Tego wszystkiego można nauczyć się na szkoleniach pierwszej pomocy, z których warto skorzystać, ponieważ pozwolą nam odnaleźć się w trudnych chwilach.

  Jesteśmy przekonani, że ćwiczenie schematów działania jest jedyną słuszną metodą, by utrwalić w człowieku przekonanie, że pierwsza pomoc to obowiązek, że jest wykonalna, że można do tematu podejść prawidłowo i profesjonalnie. Mamy poczucie, że współcześnie temat pierwszej pomocy staje się coraz bardzie medialny, dlatego warto korzystać z mody i uczyć społeczeństwo poprawnego reagowania.

  Firma z misją

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia.

  Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.

  Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Siedlcach, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Siedlec.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Siedlcach. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.

  Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.

  Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Siedlcach chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.