Kurs pierwszej pomocy Świnoujście.

Wydawać by się mogło, że szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to znak naszych czasów. Spory ruch na drogach, wszechobecna elektronika, która może czasami wymykać się spod kontroli, to wszystko sprawia, że coraz więcej wypadków zdarza się wokół. Warto się zapisać na kurs pierwszej pomocy, żeby wiedzieć, jak reagować w takich niebezpiecznych sytuacjach.

Zamów dostęp do szkolenia

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

 • zajęcia na terenie Świnoujścia i okolic.
 • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
 • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
 • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
 • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Świnoujściu

Świnoujście

Nasz formularz kontaktowy

  Zaufali nam:

   

  Kurs pierwej pomocy Świnoujście dla każdego

  Życie zmusza nas do tego, byśmy byli przygotowani na wiele nieprzewidzianych scenariuszy. Nie potrafimy domyślić się tego, co zdarzy się w najbliższej przyszłości. W dorosłym życiu kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszy, ponieważ dorosłość to czas odpowiedzialności za innych, za swoje dzieci, czasem za rodziców, a nawet za dziadków. To dla nich wszystkich powinniśmy uczyć się reagować. Kurs pierwszej pomocy, który oferujemy, ma za zadanie przybliżyć każdemu wiedzę niezbędną, która pozwoli odnaleźć się w każdej sytuacji, gdy ktoś od nas będzie oczekiwał pomocy. Bardzo często ratowanie ludzi jest dla nas abstrakcją, nie wyobrażamy sobie, co musielibyśmy zrobić, gdybyśmy byli świadkami wypadku. To takie nieprawdopodobne. Dużo łatwiej wyobrazić sobie historię „z własnego ogródka”, w której biorą udział nasi najbliżsi, a my musimy natychmiastowo udzielić pomocy. Takie myślenie skłania ludzi do podjęcia nauki. Pierwsza pomoc uczy reagować nie tylko podczas wypadków, gdy trzeba udzielać pomocy poszkodowanym. To wiedza, która ma sprawić, że poradzimy sobie w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, co się stało. Przyda się również w domu, wśród naszych najbliższych. Nasz kurs nastawiony jest na szybkie reagowanie na potrzeby społeczne. Chcemy, by każdy, kto wychodzi z naszego szkolenia miał poczucie, że otrzymał wiedzę, jakiej pragnął. Musimy podkreślić, że przywiązujemy uwagę do jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w naszych szkoleniach nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Chcemy, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. W związku z tym, że posiadamy wiedzę związaną z każdym zagadnieniem, jesteśmy otwarci na różne tematy, o wszystkim potrafimy porozmawiać, ponieważ jesteśmy doświadczonymi ratownikami. Dzięki naszej wiedzy szkolenia są zdecydowanie bardziej spersonalizowane. Staramy się, by coraz więcej osób świadomie potrafiło podejść do tematu pierwszej pomocy. Do tej pory był to temat bagatelizowany i traktowany często jako niepotrzebny. Łączony głównie z wypadkami samochodowymi, które statystycznie dotyczą mniejszej liczby ludzi niż te związane z innymi przestrzeniami. To dom i praca są miejscami, w których bywa się najczęściej. Dopiero od pewnego czasu zaczęto zwracać uwagę na to, że ten aspekt rzeczywistości zawiera pewną lukę i trzeba ją również uzupełnić.

  Dobrze przeprowadzony kurs uczy reagowania na krzywdę ludzką, zapewniania komfortu poszkodowanym, a także innych działań o charakterze ogólnym. Pomaga odnaleźć się w każdej sytuacji. Wiadomo, że sugestywne ćwiczenia działają na wyobraźnię, pozwalają odnaleźć rozwiązania, które mogą być niezbędne w domu, wśród bliskich. Z perspektywy czasu i naszego doświadczenia, możemy śmiało przyznać, że naszą mocną stroną jest dopasowanie wiedzy do wymagań klienta. Nasze szkolenia mają charakter spersonalizowany, dzięki czemu osoby, które korzystają z kursu pozyskują wyłącznie wiedzę, jaką chcą zdobyć. Uczymy empatii będąc empatycznymi.


  Firma z misją ratowania ludzkiego życia w Świnoujściu

  Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, to pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas się rozbudowuje. W jej zakres wchodzą:

  • szkolenia tematyczne dla różnych grup wiekowych,
  • kursy online,
  • kursy stacjonarne w dużych miastach i zakładach pracy,
  • kursy wyjazdowe z atrakcjami, mające charakter rozrywkowy,
  • kursy pierwszej pomocy dla rodziców i dla opiekunów,
  • kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt,
  • kursy pierwszej pomocy dla instytucji i firm.

  Kursy kończą się sprawdzeniem wiedzy. Pozytywne wyniki upoważniają nas do wydania zaświadczania, którego ważność to trzy lata. Po tym czasie, należy kurs odświeżyć, by pozyskać nowy dokument potwierdzający ważność odbytego szkolenia. Kursy online kończą się certyfikatami. Jest to nowoczesna forma, która pozwala na zaangażowanie w dowolnym czasie dla uczestnika.Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas. Chętnie pomożemy!

  Organizacja kursu pierwszej pomocy w Świnoujściu

  Kursy pierwszej pomocy odbywają się w Świnoujściu, gdy pojawi się grupa około piętnastu chętnych osób. W sytuacjach, gdy chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Świnoujścia.

  Prowadzący szkolenia specjaliści bardzo chętnie przygotują zagadnienia tematyczne, związane z określonym kursem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w Świnoujściu. Przeszkolą nauczycieli, uczniów i inne instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną.Prelegenci są otwarci na udział w różnych spotkaniach, gdzie mają wygłosić wykład połączony z ćwiczeniami na tematy związane z pierwszą pomocą. Rozważymy każdego rodzaju pomysł, gdyż nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy kurs pierwszej pomocy traktują jak misję, chcą się nim dzielić z każdym, kto tylko tego zapragnie.Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Świnoujściu chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.