Kurs pierwszej pomocy Tczew. Statystyki mówią, że Polacy mają problem z udzielaniem pierwszej pomocy. Z pewnością wynika to z faktu, że nauka tej wiedzy przebiega w sposób wyłącznie teoretyczny, a zajęcia są zwykle nudne i nieciekawe. Dobrej jakości szkolenia, z których korzysta coraz większa grupa zainteresowanych wpływają korzystnie na wiedzę Polaków. Wystarczy odrobina chęci, by znaleźć w swojej okolicy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej i zapisać, się na nie. Coraz większy procent świadomych Polaków ma wpływ na statystyki, które wskazują, że powoli ludzie zaczynają doceniać szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i płynące z nich możliwości bezpośredniego ratowania innych, co też wpływa korzystnie na statystykę.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Tczewa i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Tczewie

Tczew

Nasz formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kurs Pierwsza pomoc w Tczewie zawsze w modzie

Przeglądając statystyki dotyczące wypadków, możemy stwierdzić, że Polska jest jednym z krajów w Europie, w których liczba wypadków nie wygląda dobrze. Jest ich sporo, a gdy do tego dodamy statystyki związane z nieumiejętnym udzielaniem pierwszej pomocy, które w Polsce wyglądają niepochlebnie, to można dojść do nieciekawych wniosków.

Zastanawiające jest, dlaczego ludzie nie czują w sobie wewnętrznej potrzeby posiadania umiejętności z zakresu ratowania życia? Chodzi nawet o najprostszą, podstawową wiedzę, która nie jest poparta praktyką. Dlaczego nawet tego ludzie nie chcą wiedzieć? To zastanawiające, ponieważ właśnie czystą teorię poznał każdy z nas na zajęciach w szkole. Bardzo często także zajęcia na kursach prawa jazdy systematyzowały to, co już wiadome. Ale statystyki mówią nam, że Polacy nie potrafią korzystać z tej wiedzy i nie są w stanie udzielić pierwszej pomocy.

Czy nie warto wybrać się na szkolenie, które uczy tej wiedzy? Które przypomniałoby nam wiedzę z tego zakresu, a ponadto sprawiłoby, że pozyskalibyśmy umiejętności praktyczne? Przecież pierwsza pomoc to wiedza, mogąca się przydać w naszym życiu i choć była przez nas traktowana pobieżnie, to zerkając na statystyki, które dotyczą wypadków, należy się przed nią pochylić.

Właśnie teraz jest odpowiedni czas, by spokojnie przyswoić tę wiedzę, którą na naszych kursach przekazują najlepsi eksperci z dziedziny pierwszej pomocy. To wiedza, która w dorosłym życiu w wielu sytuacjach jest niezbędna, bez niej po prostu sobie nie poradzimy. Warto poświęcić choć odrobinę swojego czasu i przyswoić zasady, o których mówi się tak wiele w mediach. Przecież to tylko od nas zależy, czy w przyszłości poradzimy sobie w sytuacji, w której pierwsza pomoc jest niezbędna. Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to znak naszych czasów. Warto korzystać z możliwości, jakie dają nam profesjonalni nauczyciele, znający się na tym, jak nikt inny. To bardzo istotne, by czerpać wiedzę z tego zakresu od fachowców, którzy przekazują ją w sposób rzetelny i przystępny.

Mówiąc wiele o kwestiach związanych z pierwszą pomocą, sprawiamy, że staje się ona tematem coraz bardziej powszechnym. Warto o tym mówić, ponieważ to motywuje do uczenia się zasad ratowania ludzi. Wszystkie sposoby na traktowanie tego tematu w sposób poważny są jak najbardziej wskazane. Ważny jest efekt. O ile nie jesteśmy w stanie zmienić statystyk związanych z wypadkami, o tyle możemy wpłynąć na niechlubne statystyki dotyczące pierwszej pomocy. Wart to zrobić dla siebie, dla najbliższych, a dzięki temu, przy okazji poprawią się również statystyki.

 

Zaufali nam: