Szkolenie BHP Szczecin - Medyk szkolenia Skip to main content

Szkolenie BHP Szczecin

Szczecin jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego i zarazem jego stolicą. Położone jest na Pobrzeżu Szczecińskim, nad Odrą i jeziorem Dąbie. Jest to również historyczna stolica Księstwa Pomorskiego. Miasto jest bez wątpienia bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym i historycznym. Skrywa w sobie wiele nieodkrytych tajemnic, natomiast nie jest tajemnicą, że znajdziecie w tym pięknym mieście szkolenia BHP Online Szczecin z MedykSzkolenia!

Szkolenie BHP Szczecin

Jesteśmy firmą, która zawodowo zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu BHP online – bezpieczeństwa i higieny pracy, a także kursów pierwszej pomocy przedmedycznej w firmach i jednostkach mniejszych oraz większych. Nasze doświadczenie pozwoliło na stworzenie kursu BHP Online w Szczecinie, który jest dopasowany do potrzeb klienta, spełnia wszelkie normy prawne

(Szkolenia BHP prowadzone są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy [Dz.U. nr 180, poz. 1860 z późn.zm.]),

jest przejrzysty i merytoryczny – dotyczy głównego wątku, problemu lub po prostu sedna sprawy. Nie jest czasochłonny, najważniejsze informacje są przedstawione w sposób ciekawy, przez co naszym szkoleniem BHP Online Szczecin, nie zanudzimy naszego słuchacza. 

Duże miasta, takie jak Szczecin charakteryzują się większym ruchem i tempem życia, w związku z tym stworzyliśmy szkolenie BHP Szczecin, dla osób które cenią swój czas i chcą pozyskać odpowiednią dawkę wiedzy z zakresu szkoleń BHP w jak najkrótszym czasie i na jak najwyższym poziomie.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie BHP Szczecin?

Wykonujemy szkolenia zarówno w siedzibie klienta jak i w formie e-learningu – szkolenie BHP Online Szczecin. 

Oferta szkoleniowa obejmuje szkolenia wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych.

 • Pracodawców i osób kierujących pracownikami
 • Pracowników administracyjno-biurowych
 • Pracowników inżynieryjno-technicznych
 • Pracowników służby BHP
 • Nauczycieli i pracowników oświaty
 • Pracowników służby zdrowia
 • Sprzedawców i przedstawicieli handlowych
 • Pracowników farmacji
 • Pracowników IT

Szkolenie BHP Szczecin przeznaczone dla wszystkich osób rozpoczynających pracę w danej firmie. Zapewnienie szkolenia wstępnego dla każdego nowo zatrudnionego pracownika jest obowiązkiem PRACODAWCY. I należy o tym pamiętać, gdyż niewykonanie takiego szkolenia jest niezgodne w świetle prawa! Przed przystąpieniem do pracy KAŻDA osoba pozostająca w stosunku umowy o pracę powinna odbyć szkolenie wstępne z MedykSzkolenia szkoleniem BHP Szczecin Online.

 

Jak wyglądają szkolenia BHP Szczecin?

Większość naszych szkoleń opiera się głównie na treści, która ma duże zastosowanie w praktyce. Na szkoleniu online BHP Szczecin, staramy się przekazać naszym klientom schematy działań, by nie musieli poszukiwać w Internecie informacji dotyczących tego, jak powinien wyglądać schemat BHP, a wszystko znaleźli u nas w MedykSzkolenia podczas wykonania proponowanego przez nas szkolenia z zakresu BHP. 

Szkolenie BHP Online Szczecin, jest przede wszystkim oparte na naszych doświadczeniach, na prawie jakie obowiązuje, zakresie obowiązków pracodawcy oraz pracownika. Naszą misją jest przekazać tę wiedzę za pomocą naszych szkoleń BHP Szczecin Online w sposób wygodny dla odbiorcy, a ponadto nietuzinkowy, który zainteresuje naszego Klienta a przede wszystkim zapozna go z normami prawnymi wobec BHP. 

Z czym zostanie zaznajomiony uczestnik szkolenia BHP – okresowego Szczecin?

 • z regulacjami prawnymi z zakresu BHP związanymi z wykonywaną pracą
 • z zagrożeniami występującymi w procesach pracy
 • z zasadami postępowania w razie wypadku przy pracy i w sytuacjach zagrożeń
 • z okolicznościami i przyczynami charakterystycznych dla wykonywanej pracy wypadków

 

Cel: szkolenie BHP Szczecin

Wstępne szkolenia BHP Szczecin – mają na celu zapoznanie pracownika z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie Pracy i obowiązującymi go w zakładzie w którym przyszło mu wykonywać swoje zadania. Każdy nowo zatrudniony pracownik przed dopuszczeniem do pracy musi odbyć instruktaż ogólny. Dotyczy to również studentów odbywających praktyki studenckie i uczniów szkół zawodowych zatrudnionych w celu praktycznej nauki zawodu.

Okresowe szkolenia BHP Szczecin – mają na celu uaktualnienie i umocnienie posiadanej wiedzy, którą to posiadło się w pierwszych latach swojej edukacji, na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, a także poznanie nowych rozwiązań podnoszących poziom tego bezpieczeństwa. Częstotliwość i czas trwania tych szkoleń jest uzależniona od rodzaju wykonywanej pracy na danym stanowisku i warunków tam panujących

Szkolenie BHP  – Szczecin

Szkolenie BHP Szczecin, czyli szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy, to nic innego jak zbiór zasad i przepisów, których trzeba przestrzegać w miejscu pracy, przedstawione w sposób profesjonalny, nietuzinkowy. To nowa forma szkolenia BHP Online Szczecin. Zasady BHP i przepisy te określają  również warunki jakie powinny panować w firmie lub zakładzie pracy, aby pracownicy mieli higieniczne środowisko pracy. Tak więc nasze szkolenie BHP Szczecin ma zapobiegać wypadkom, dbać o higienę pracy oraz przeciwdziałać chorobom zawodowym, mają za zadanie przeszkolić, wyedukować i nie zanudzić. Powierz nam zatem obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników!

 

Nasze dane:

 

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

 

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia bhp w Szczecinie