Kurs pierwszej pomocy dla psów

Kurs pierwszej pomocy dla psów Jeśli kochasz zwierzęta, a szczególnym uczuciem darzysz psiaki, to z pewnością dobrze trafiłeś! Jeśli ważne jest dla ciebie ich bezpieczeństwo, warto się zastanowić nad tym, czy nie skorzystać ze szkolenia, które oferujemy.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

To nowatorskie podejście do wiedzy. Nasza firma oferuje absolutnie każdemu kurs pierwszej pomocy dla psów, który można odbyć we własnym domu ze swoim psem. Chcemy dać poczucie bezpieczeństwa czworonożnym przyjaciołom, ale zależy nam też na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika kursu. Wiemy, że podczas szkolenia stacjonarnego w nowym miejscu nie każdy pies będzie współpracował, a w domu mamy pewność, że spotkanie przed kamerą z weterynarzem da realne efekty. Pies w swoim środowisku będzie się zachowywał swobodnie, dzięki czemu jego właściciel będzie mógł uważnie brać udział w webinarze.

Co wyróżnia nasz kurs pierwszej pomocy dla psów?

Panuje przekonanie, że webinary są alternatywą dla filmików szkoleniowych. W naszym odczuciu to zupełnie inny rodzaj przekazu. Nasza firma zapewnia uwagę specjalisty skierowaną w stronę uczestnika kursu. Właśnie dzięki temu kurs pierwszej pomocy dla psów ewoluuje i zależny jest od uczestników. Poza wiedzą podstawową, od której bardzo często rozpoczyna się każdy kurs pierwszej pomocy dla psów, nastawieni jesteśmy na rozwój szkolenia w stronę indywidualnych potrzeb naszych klientów. Może być tak, że pytania słuchaczy będą sugerować określony zakres wiedzy z tematu pierwszej pomocy dla psów, a może być tak, że nasi słuchacze skupią się na ogólnych informacjach z wszystkich dziedzin.

Najczęściej z naszych szkoleń korzystają osoby, które mają doświadczenia o charakterze weterynaryjnym ze swoimi pupilami. Chcemy dać im poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że w razie nagłej potrzeby poradzą sobie ze stresem i właściwie zareagują i pomogą swojemu psu.

Należy podkreślić, że jesteśmy zespołem otwartym na pytania. Mamy świadomość, że to właśnie one bardzo często otwierają nasz kurs pierwszej pomocy dla psów na potrzeby osób, które zdecydowały się z niego skorzystać. Odpowiedź na pytania, które spędzają sen z powiek wielu opiekunów czworonogów to cel podstawowy kursu.

Na naszym kurs pierwszej pomocy dla psów dowiesz się głównie:

  • jak wygląda resuscytacja krążeniowo-oddechowa u psa,
  • jakie leki z domowej apteczki są w stanie pomóc psu w walce z bólem,
  • jakie leki są toksyczne oraz poznasz objawy zatrucia,
  • co robić, gdy mamy do czynienia z udarem cieplnym u zwierzaka,
  • jak działać, gdy pies uległ wypadkowi, na czym polega badanie fizykalne, jak go prawidłowo przetransportować do lecznicy,
  • jak zachować się, gdy mamy do czynie ze złamaniami i innymi urazami mechanicznymi,
  • jak zachować się, gdy pies ma atak padaczki, co robić w razie innych zaburzeń,
  • jak działać w sytuacjach związanych z ukąszeniami, usuwaniem kleszczy, pasożytów, a także innych charakterystycznych chorób.
  • Chcemy podkreślić, że podczas zadawania pytań można śmiało dopytywać o kwestie związane z konkretnym psem, ale musimy uświadomić wszystkim, że ten kurs nie może być potraktowany
  • jak wizyta u weterynarza. To spotkanie ma na celu wyjaśnić zasady reagowania w sytuacjach trudnych, gdy naszemu pupilowi dzieje się coś złego, z czym musimy sobie poradzić.

Liczba osób – to ważne na kursach dla zwierząt

Liczba osób nie jest przypadkowa. Została podyktowana praktyką doświadczonych edukatorów. Kurs pierwszej pomocy dla psów z ich udziałem to bardzo trudne przedsięwzięcie. Nawet spotkanie wirtualne, które wymaga uwagi i skupienia, może okazać się trudne do realizacji.

Nasz specjalista – weterynarz określił liczbę uczestników webinaru. Jest to 10 osób, którym z pewnością będą towarzyszyć pupile.

Cały kurs pierwszej pomocy dla psów potrwa sześć godzin zegarowych, co w prosty sposób informuje, jak wielką dawkę wiedzy mamy do przekazania naszym uczestnikom.

Radzimy co robić w sytuacji gdy pies jest chory. Mówimy dużo o profilaktyce, ponieważ jest ona niezbędna. Omawiamy różne zdarzenia losowe, które mogą przytrafić się podczas spaceru. Tak naprawdę wszystkie z tych zagadnień są niezwykle szerokie, zatem w trakcie kursu nasz specjalista nastawiony jest również na interakcję. Pytania pozwolą doprecyzować pewne, istotne kwestie.

Jak wykupić dostęp do kursu?

Jeśli masz obawy, bo nie wiesz jak się zalogować i zarejestrować to podkreślamy, że nasz system jest bardzo intuicyjny. Nie wymaga skomplikowanych parametrów komputera i ponadprzeciętnych umiejętności klienta.

Hasło dostępu zostanie wygenerowane automatycznie po dokonaniu wpłaty przelewem błyskawicznym przez platformę payU. Jeśli cały proces przebiegnie pomyślnie, po zamówieniu i opłaceniu kursu hasło logowania zostanie przesłane na podany podczas rejestracji mail. Loginem jest podany podczas rejestracji mail. Nie trzeba nic kombinować, nic się nie dzieje w naszym systemie przypadkowo. Dbamy o to, by każdy klient mógł wykorzystać ogromny potencjał szkoleń wirtualnych.

To niezwykle istotne medium, ponieważ dzięki webinarom jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego odbiorcy, nie musimy skupiać się na lokalizacji, możemy łączyć ludzi z różnych miejsc bez większych ograniczeń i problemów.

Jeśli jesteś zainteresowany takim szkoleniem, ale masz jakiekolwiek pytania, zarówno te związane z merytorycznym aspektem, jak i te techniczne, to zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy i poradzimy.