Kurs pierwszej pomocy dla spawaczy

150,00 

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

  • Dostęp do szkolenia zostaje przyznany natychmiast po dokonaniu wpłaty.
  • Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow.
  • Pracownik za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-leringowej.
  • Materiały mają formę wideo, dlatego pracownik może realizować szkolenie w dogodnym czasie.
  • Platforma jest instynktowna i prowadzi użytkownika krok po kroku do samego końca szkolenia.
  • Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kategoria:

Kurs pierwszej pomocy dla spawaczy to szkolenie, które przygotowuje uczestników do udzielania pomocy medycznej w sytuacjach nagłych, które mogą się pojawić podczas pracy z materiałami i narzędziami spawalniczymi. Spawanie jest jednym z najbardziej ryzykownych zawodów, a ryzyko wystąpienia wypadków i kontuzji jest bardzo wysokie. Dlatego też, kurs pierwszej pomocy dla spawaczy jest niezwykle ważny, aby pracownicy byli w stanie szybko i skutecznie udzielić pomocy w nagłych sytuacjach.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę na temat podstawowych zasad postępowania w przypadku wypadków oraz chorób nagłych, takich jak oparzenia, odma opłucnowa, porażenie prądem czy omdlenia. Uczą się, jak prawidłowo ocenić stan poszkodowanego, zastosować odpowiednie środki pierwszej pomocy, jak np. nałożyć opatrunek, udzielić sztucznej wentylacji, czy podać leki ratujące życie.

W trakcie szkolenia uczestnicy mają możliwość praktycznego zastosowania nabytych umiejętności, dzięki czemu mogą zyskać pewność siebie w sytuacjach kryzysowych. Instruktorzy wykorzystują symulacje sytuacji, które mogą mieć miejsce w trakcie spawania, co pozwala na realistyczne przetestowanie umiejętności uczestników.

Możesz lubić także…