Kurs pierwszej pomocy Chełm

Kurs pierwszej pomocy Chełm Chełm jest miastem, do którego nasz ratownik medyczny dojedzie, gdy okaże się, że grupa ludzi chętnych do odbycia ciekawego kursu pierwszej pomocy w Chełmie skontaktuje się z naszą firmą. Staramy się zorganizować szkolenie dla każdej grupy ludzi, która poszukuje profesjonalistów.

Oferujemy zindywidualizowaną tematykę, możliwość dialogu, zadawania pytań z zakresu całego ratownictwa medycznego w trakcie szkolenia. Gwarantujemy nietuzinkowe podejście do szkoleń pierwszej pomocy w Chełmie, które zostało pozytywnie przyjęte przez uczestników, którzy odbyli już kurs organizowany przez naszą firmę.

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Nadchodzące szkolenia

marzec 2023

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Firma z misją także w Chełmie

Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Nieustannie wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kurs pierwszej pomocy Chełm już ponad dziesięć lat, co pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni. Nasze działania skupione są na różnorodności, przez co nasi dydaktycy nie działają rutynowo. Staramy się wiedzę dzielić na moduły lub zagadnienia, każda informacja zostaje przekazana najpierw werbalnie, w kilku zdaniach wprowadzenia, by można było rozpocząć właściwą część szkolenia – skupioną na działaniu.

Pracujemy z fantomami, używamy niezbędnych sprzętów i gadżetów, omawiamy wszystkie działania, staramy się zdobytą wiedzę usystematyzować, by podczas kolejnej próby działania wykonywać sprawniej i mniej chaotycznie. Dostrzegamy, że próby ratowania ludzi są najczęściej prowadzone w sposób bardzo niepewny. Wynika on najczęściej z braku wiedzy. Zadaniem naszego eksperta jest uporządkowanie tych działań w taki sposób, by każdy z uczestników czuł się pewnie, wykonując schemat krok po kroku.

Kurs pierwszej pomocy Chełm, a emocje

Udzielenie pierwszej pomocy nie jest łatwe. Gdy w grę wchodzą emocje, człowiek bardzo często nie potrafi myśleć racjonalnie. Nasi eksperci są doświadczonymi ratownikami medycznymi, którzy potrafią wprost rozmawiać z ludźmi o trudnych emocjach. Nasz kurs ma charakter przede wszystkim praktyczny, ponieważ staramy się zrobić wszystko, by po jego ukończeniu, poza certyfikatem, kursant zdobył wiedzę i śmiałość, która pomoże mu wyjść poza własną strefę komfortu i uratować drugiego człowieka.

Jesteśmy przekonani, że ćwiczenie schematów działania jest jedyną słuszną metodą, by utrwalić w człowieku przekonanie, że pierwsza pomoc to obowiązek, że jest wykonalna, że można do tematu podejść prawidłowo i profesjonalnie. Mamy poczucie, że współcześnie temat kurs pierwszej pomocy Chełm staje się coraz bardzie medialny, dlatego warto korzystać z mody i uczyć społeczeństwo poprawnego reagowania.

Ćwiczenie emocji najczęściej wychodzi w trakcie pracy z fantomami. Ocena działań kursanta bardzo często jest czynnikiem stresującym, który demotywuje. Chcemy dać poczucie, że nasze działania są celowe. Presja oceny, presja czasu – zawsze nasze działanie bywają stresujące, ale musimy myśleć o tym, jak wiele może właśnie od nas zależeć. Stres nie może pozwolić nam na rezygnację z udzielenia pierwszej pomocy, gdy posiadamy rzetelną wiedzę i wiemy co robić. Jak sprawdzić, czy kurs pierwszej pomocy Chełm jest nam potrzebny? Warto zastanowić się, czy jesteśmy w stanie pomóc najbliższym w chwilach trudnych. Jeśli nie, zachęcamy do zapisania się na kurs pierwszej pomocy dla rodziców. To dobry początek.

Organizacja - kurs pierwszej pomocy Chełm

Kurs pierwszej pomocy Chełm, odbywa się w miejscu, które przygotujemy wcześniej. Dopasowujemy je do liczby osób zainteresowanych. W sytuacjach, w których chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Chełma. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy i szkolenia wyjazdowe, które mają służyć rozwijaniu wiedzy i zakresu umiejętności.

Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Chętnie przeszkolą uczniów i młodzież, a także instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy na tematy, które wymagają omówienia. Ważne jest też to, że wiedzę przekazuje ratownik medyczny, czyli osoba z doświadczeniem w zawodzie, który zajmuje się pomaganiem.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Chełmie chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Zaufali nam:

Chełm

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • zajęcia na terenie Chełma i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
kurs pierwsza pomoc dla zwierzaków
kurs z pierwszej pomocy wrocław
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
kurs pierwsza pomoc wrocław cwiczenia
pierwsza pomoc kurs radom
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs
Pierwsza pomoc Szczecin
Kurs pierwszej pomocy warszawa ćwiczenia