Kurs pierwszej pomocy Chełm.

Chełm jest miastem, do którego nasz ratownik medyczny dojedzie, gdy okaże się, że grupa ludzi chętnych do odbycia ciekawego kursu pierwszej pomocy w Chełmie skontaktuje się z naszą firmą. Staramy się zorganizować szkolenie dla każdej grupy ludzi, która poszukuje profesjonalistów.

Oferujemy zindywidualizowaną tematykę, możliwość dialogu, zadawania pytań z zakresu całego ratownictwa medycznego w trakcie szkolenia. Gwarantujemy nietuzinkowe podejście do szkoleń pierwszej pomocy w Chełmie, które zostało pozytywnie przyjęte przez uczestników, którzy odbyli już kurs organizowany przez naszą firmę.

 

Zamów dostęp do szkolenia

Firma z misją także w Chełmie

Nasze działania od zawsze nastawione są na odbiorcę. Chcemy wytłumaczyć zasady udzielania pierwszej pomocy, nauczyć podstawowych czynności ratowniczych, ośmielić do działania, rozwiać wszelkie wątpliwości, które nasuwają się podczas kursu i nagrodzić za pozyskaną wiedzę. Nieustannie wierzymy, że nasza praca to misja. Działamy w zakresie organizowania kursów pierwszej pomocy już ponad dziesięć lat, co pozwala nam dostrzec, jak wielki potencjał tkwi w przekazywaniu tej wiedzy w sposób odpowiedni. Nasze działania skupione są na różnorodności, przez co nasi dydaktycy nie działają rutynowo. Staramy się wiedzę dzielić na moduły lub zagadnienia, każda informacja zostaje przekazana najpierw werbalnie, w kilku zdaniach wprowadzenia, by można było rozpocząć właściwą część szkolenia – skupioną na działaniu.

Pracujemy z fantomami, używamy niezbędnych sprzętów i gadżetów, omawiamy wszystkie działania, staramy się zdobytą wiedzę usystematyzować, by podczas kolejnej próby działania wykonywać sprawniej i mniej chaotycznie. Dostrzegamy, że próby ratowania ludzi są najczęściej prowadzone w sposób bardzo niepewny. Wynika on najczęściej z braku wiedzy. Zadaniem naszego eksperta jest uporządkowanie tych działań w taki sposób, by każdy z uczestników czuł się pewnie, wykonując schemat krok po kroku.

Kurs pierwszej pomocy w Chełmie a emocje

Udzielenie pierwszej pomocy nie jest łatwe. Gdy w grę wchodzą emocje, człowiek bardzo często nie potrafi myśleć racjonalnie. Nasi eksperci są doświadczonymi ratownikami medycznymi, którzy potrafią wprost rozmawiać z ludźmi o trudnych emocjach. Nasz kurs ma charakter przede wszystkim praktyczny, ponieważ staramy się zrobić wszystko, by po jego ukończeniu, poza certyfikatem, kursant zdobył wiedzę i śmiałość, która pomoże mu wyjść poza własną strefę komfortu i uratować drugiego człowieka.

Jesteśmy przekonani, że ćwiczenie schematów działania jest jedyną słuszną metodą, by utrwalić w człowieku przekonanie, że pierwsza pomoc to obowiązek, że jest wykonalna, że można do tematu podejść prawidłowo i profesjonalnie. Mamy poczucie, że współcześnie temat pierwszej pomocy staje się coraz bardzie medialny, dlatego warto korzystać z mody i uczyć społeczeństwo poprawnego reagowania.

Ćwiczenie emocji najczęściej wychodzi w trakcie pracy z fantomami. Ocena działań kursanta bardzo często jest czynnikiem stresującym, który demotywuje. Chcemy dać poczucie, że nasze działania są celowe. Presja oceny, presja czasu – zawsze nasze działanie bywają stresujące, ale musimy myśleć o tym, jak wiele może właśnie od nas zależeć. Stres nie może pozwolić nam na rezygnację z udzielenia pierwszej pomocy, gdy posiadamy rzetelną wiedzę i wiemy co robić. Jak sprawdzić, czy kurs pierwszej pomocy w Chełmie jest nam potrzebny? Warto zastanowić się, czy jesteśmy w stanie pomóc najbliższym w chwilach trudnych. Jeśli nie, zachęcamy do zapisania się na kurs pierwszej pomocy dla rodziców. To dobry początek.

Organizacja kursu pierwszej pomocy w Chełmie

Szkolenia z pierwszej pomocy w Chełmie odbywają się w miejscu, które przygotujemy wcześniej. Dopasowujemy je do liczby osób zainteresowanych. W sytuacjach, w których chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Chełma. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy i szkolenia wyjazdowe, które mają służyć rozwijaniu wiedzy i zakresu umiejętności.

Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Chętnie przeszkolą uczniów i młodzież, a także instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy na tematy, które wymagają omówienia. Ważne jest też to, że wiedzę przekazuje ratownik medyczny, czyli osoba z doświadczeniem w zawodzie, który zajmuje się pomaganiem.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Chełmie chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Chełmie

Zaufali nam:

Nasz formularz kontaktowy