Kurs pierwszej pomocy Mysłowice.

Mysłowice to miasto, w którym wiedza z zakresu pierwszej pomocy jest tak samo niezbędna, jak w każdym innym miejscu. Nasza firma oferuje różne kursy indywidualne, które tematycznie oscylują wokół zasad pierwszej pomocy. Są to kursy dla każdego zainteresowanego, pełne informacji bazujących na doświadczeniu ratowników medycznych. Warto się z nimi zapoznać, by podjąć decyzję o tym, że to udział w kursie pierwszej pomocy w Mysłowicach jest niezbędny.

 

Zamów dostęp do szkolenia

Uczmy się od najlepszych

Kurs pierwszej pomocy w Mysłowicach organizowany jest, gdy zbierze się określona grupa zainteresowanych. Od tego momentu zaczyna się nasza praca. Polega ona na organizacji tematyki, jaka będzie interesująca dla każdego uczestnika. Jeśli jest to szkolenie dla grupy pracowniczej, omawiamy charakterystykę sytuacji, jakie mogą wydarzyć się w pracy, jeśli jest to szkolenie dla rodziców – przygotowujemy się tematycznie adekwatnie do tych potrzeb. Staramy się kurs pierwszej pomocy przygotować tak, by każdy jego uczestnik był zadowolony z uczestnictwa. Nie jesteśmy zwolennikami przekazywania wiedzy teoretycznej – tej każdy z nas uczył się w latach szkolnych. Dziś wiemy, jakie to nieefektywne i nieskutecznie. Chcemy przede wszystkim nastawić się na doświadczenie. Mamy taki pomysł, by każde zagadnienie teoretyczne omawiać na przykładzie, by każdy uczestnik mógł spróbować udzielić pierwszej pomocy. Dzięki praktyce z pewnością przyswoi dużo więcej niż w teorii.

Wiemy też jak ważne jest dzielenie wiedzy na zagadnienia. Bardzo często podczas naszych kursów pierwszej pomocy w Mysłowicach wdrażamy taki schemat. Pozwala on na przyswojenie większej ilości wiedzy niż podczas standardowego podziału, stosowanego przez nauczycieli i innych dydaktyków.

Pierwsza pomoc w Mysłowicach – kiedy jest ważna?

Nasz kurs pierwszej pomocy w Mysłowicach uczy, że umiejętności, jakie uda nam się pozyskać podczas uczestnictwa w szkoleniu, mogą się przydać każdego dnia, nawet w najmniej oczekiwanym momencie. Ważne, by o tym pamiętać, ponieważ współczesna codzienność pędzi i nie zawsze mamy czas na szybką analizę tego, co dostrzegamy wokół. Bywa, że mieszkając w kamienicy, nie wiemy, kim są nasi sąsiedzi, że idąc codziennie tą samą drogą, nie dostrzegamy ludzi, których regularnie mijamy – to przykre, ale też przerażające. Źle świadczy o poczuciu empatii i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Czasem słyszymy o różnych prowokacjach, które mają ludzi uwrażliwić, ponieważ kluczem do człowieczeństwa nie zawsze musi być bezpośrednia pomoc, gdy zdarzy się najgorsze. Kluczem do człowieczeństwa jest troska o innych, a teraz również tak nagłaśniana troska o naszą planetę.

Pierwsza pomoc jest jednym z elementów, które budują poczucie bezpieczeństwa w innych. Chcemy, by nasze rodziny, nasze dzieci żyły bezpiecznie. Staramy się przywiązywać uwagę do jakości przekazu. Wszyscy, którzy biorą udział w naszych szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy w Mysłowicach uczą się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu i w pracy, dlatego zależy nam na tym, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Tym różnimy się od standardowych kursów. Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia, dzięki czemu łatwiej nam podejmować szybkie decyzje w trudnych momentach.

Bardzo często nasi eksperci prowokują tworzenie sytuacji, które mogą się wydarzyć. Wszystko po to, by podczas szkolenia zrozumieć, że ważna jest świadomość szybkiego reagowania, potrzeba empatii i zainteresowania drugim człowiekiem, a także wiedza. Chcemy, by ludzie wiedzieli, że wiedzę należy pielęgnować, ona nigdy nie będzie nam dana raz i na zawsze.

 

Organizacja kursu pierwszej pomocy w Mysłowicach

Szkolenia z pierwszej pomocy odbywają się w miejscu, które przygotujemy wcześniej. Dopasowujemy je do liczby osób zainteresowanych. W sytuacjach, w których chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Mysłowic. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy i szkolenia wyjazdowe, które mają służyć rozwijaniu wiedzy i zakresu umiejętności.

Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Chętnie przeszkolą uczniów i młodzież, a także instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy na tematy, które wymagają omówienia. Ważne jest też to, że wiedzę przekazuje ratownik medyczny, czyli osoba z doświadczeniem w zawodzie, który zajmuje się pomaganiem.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Mysłowicach chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Szkolenia w Mysłowicach

 

Zaufali nam:

 

Nasz formularz kontaktowy