Kurs pierwszej pomocy Mysłowice

Kurs pierwszej pomocy Mysłowice Mysłowice to miasto, w którym wiedza z zakresu pierwszej pomocy jest tak samo niezbędna, jak w każdym innym miejscu. Nasza firma oferuje różne kursy indywidualne, które tematycznie oscylują wokół zasad pierwszej pomocy. Są to kursy dla każdego zainteresowanego, pełne informacji bazujących na doświadczeniu ratowników medycznych. Warto się z nimi zapoznać, by podjąć decyzję o tym, że to udział w kursie pierwszej pomocy w Mysłowicach jest niezbędny.

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Kurs pierwszej pomocy Mysłowice

Kurs pierwszej pomocy Mysłowice organizowany jest, gdy zbierze się określona grupa zainteresowanych. Od tego momentu zaczyna się nasza praca. Polega ona na organizacji tematyki, jaka będzie interesująca dla każdego uczestnika. Jeśli jest to szkolenie dla grupy pracowniczej, omawiamy charakterystykę sytuacji, jakie mogą wydarzyć się w pracy, jeśli jest to szkolenie dla rodziców – przygotowujemy się tematycznie adekwatnie do tych potrzeb. Staramy się kurs pierwszej pomocy Mysłowice przygotować tak, by każdy jego uczestnik był zadowolony z uczestnictwa. Nie jesteśmy zwolennikami przekazywania wiedzy teoretycznej – tej każdy z nas uczył się w latach szkolnych. Dziś wiemy, jakie to nieefektywne i nieskutecznie. Chcemy przede wszystkim nastawić się na doświadczenie. Mamy taki pomysł, by każde zagadnienie teoretyczne omawiać na przykładzie, by każdy uczestnik mógł spróbować udzielić pierwszej pomocy. Dzięki praktyce z pewnością przyswoi dużo więcej niż w teorii.

Wiemy też jak ważne jest dzielenie wiedzy na zagadnienia. Bardzo często podczas kurs pierwszej pomocy Mysłowice wdrażamy taki schemat. Pozwala on na przyswojenie większej ilości wiedzy niż podczas standardowego podziału, stosowanego przez nauczycieli i innych dydaktyków.

Kurs pierwszej pomocy organizowanie w formie stacjonarnej

Podstawą kursów pierwszej pomocy jest efektywność, którą możemy zmierzyć dopiero w praktyce. I to właśnie na praktyce opieramy nasze kursy stacjonarne.  Szkolenie odbywa się na fantomach elektronicznych, pozwalających monitorować skuteczność kursanta.

Nadchodzące szkolenia

marzec 2023

Zamów dostęp do szkolenia

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kurs pierwszej pomocy Mysłowice – kiedy jest ważny?

Kurs pierwszej pomocy Mysłowice uczy, że umiejętności, jakie uda nam się pozyskać podczas uczestnictwa w szkoleniu, mogą się przydać każdego dnia, nawet w najmniej oczekiwanym momencie. Ważne, by o tym pamiętać, ponieważ współczesna codzienność pędzi i nie zawsze mamy czas na szybką analizę tego, co dostrzegamy wokół. Bywa, że mieszkając w kamienicy, nie wiemy, kim są nasi sąsiedzi, że idąc codziennie tą samą drogą, nie dostrzegamy ludzi, których regularnie mijamy – to przykre, ale też przerażające. Źle świadczy o poczuciu empatii i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Czasem słyszymy o różnych prowokacjach, które mają ludzi uwrażliwić, ponieważ kluczem do człowieczeństwa nie zawsze musi być bezpośrednia pomoc, gdy zdarzy się najgorsze. Kluczem do człowieczeństwa jest troska o innych, a teraz również tak nagłaśniana troska o naszą planetę.

Kurs pierwszej pomocy Mysłowice jest jednym z elementów, które buduje poczucie bezpieczeństwa w innych. Chcemy, by nasze rodziny, nasze dzieci żyły bezpiecznie. Staramy się przywiązywać uwagę do jakości przekazu. Wszyscy, którzy biorą udział w naszym kurs pierwszej pomocy Mysłowice uczymy się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu i w pracy, dlatego zależy nam na tym, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Tym różnimy się od standardowych kursów. Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia, dzięki czemu łatwiej nam podejmować szybkie decyzje w trudnych momentach.

Bardzo często nasi eksperci prowokują tworzenie sytuacji, które mogą się wydarzyć. Wszystko po to, by podczas szkolenia zrozumieć, że ważna jest świadomość szybkiego reagowania, potrzeba empatii i zainteresowania drugim człowiekiem, a także wiedza. Chcemy, by ludzie wiedzieli, że wiedzę należy pielęgnować, ona nigdy nie będzie nam dana raz i na zawsze.

Organizacja kursu pierwszej pomocy w Mysłowicach

Kurs pierwszej pomocy Mysłowice odbywa się, które przygotujemy wcześniej. Dopasowujemy je do liczby osób zainteresowanych. W sytuacjach, w których chodzi o szkolenia grup pracowników nasi eksperci są w stanie spotkać się w siedzibie firmy, która zleca szkolenie na terenie Mysłowic. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy i szkolenia wyjazdowe, które mają służyć rozwijaniu wiedzy i zakresu umiejętności.

Jeśli cały czas nie czujesz konieczności zapisania się na szkolenie, to zachęcamy do zrobienia testu, który jest dostępny w naszych zakładkach. Jeśli przejdziesz go pomyślnie – brawo, jeśli nie – pomyśl o sytuacji, w której konieczna byłaby wiedza, jakiej obecnie nie posiadasz. Zapisz się do nas.

Nasi eksperci bardzo chętnie przygotują szkolenia tematyczne, związane z określonym zagadnieniem, chętnie podejmą współpracę oferując wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Chętnie przeszkolą uczniów i młodzież, a także instytucje, które uznają tę wiedzę za niezbędną. Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy na tematy, które wymagają omówienia. Ważne jest też to, że wiedzę przekazuje ratownik medyczny, czyli osoba z doświadczeniem w zawodzie, który zajmuje się pomaganiem.

Na wszelkie pytania związane ze szczegółami szkolenia pierwszej pomocy w Mysłowicach chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Zaufali nam:

Mysłowice

Co możemy zaoferować na naszych kursach?

  • zajęcia na terenie Mysłowic i okolic.
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy.
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593

Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
kurs pierwsza pomoc dla zwierzaków
kurs z pierwszej pomocy wrocław
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
kurs pierwsza pomoc wrocław cwiczenia
pierwsza pomoc kurs radom
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs
Pierwsza pomoc Szczecin
Kurs pierwszej pomocy warszawa ćwiczenia