Kurs pierwszej pomocy Ciechanów - Medyk szkolenia Skip to main content

KURS PIERWSZEJ POMOCY CIECHANÓW

Na kursie pierwszej pomocy Ciechanów nauczymy Cię podstawowych umiejętności ratowania życia, w tym resuscytacji krążeniowo-oddechowej i korzystania z automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).

Pierwsza pomoc to opieka udzielana osobie, która doznała urazu lub nagle źle się poczuła. Może obejmować leczenie w nagłych wypadkach, takie jak zatrzymanie obfitego krwawienia, reanimacja lub użycie defibrylatora.

Pierwsza pomoc udzielona komuś będzie zależała od ciężkości urazu i tego, jak szybko można uzyskać profesjonalną pomoc medyczną. Pomoc udzielana przez przypadkowego świadka przed przybyciem profesjonalnej pomocy może mieć kluczowe znaczenie.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do kursu zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Kurs pierwszej pomocy realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Pierwsza pomoc to opieka udzielona komuś, kto jest ranny, źle się czuje lub jest w szoku.

Każdy powinien posiadać apteczkę domową, która powinna zawierać cały niezbędny sprzęt do udzielania pierwszej pomocy w różnych okolicznościach.

Kurs zawiera również informacje o sposobie kontaktu ze służbami ratunkowymi i pomocą medyczną w przypadku braku możliwości udzielenia pomocy na miejscu.

Nasi Szkoleniowcy  to Ratownicy medyczni oraz  certyfikowani instruktorzy. Czynnie pracujący w pogotowiu ratunkowym. Połączyła nas wspólna pasja niesienia pomocy. Tylko najlepsi w swoich specjalizacjach. W tej branży nie ma miejsca na  kompromisy. Kontakt z ludźmi sprawia nam niezwykłą radość, a szkolenia pozwalają łączyć oraz rozwijać nasze pasje.

kurspierwszejpomocyciechanów

OTRZYMASZ OD NAS:

WIEDZĘ, UMIEJĘTNOŚCI, PEWNOŚĆ, ODWAGĘ

Nauka udzielania pierwszej pomocy to umiejętność ratująca życie, której może nauczyć się każdy.

Na kursie pierwszej pomocy Ciechanów nauczymy Cię pierwszej pomocy, ponieważ może ona uratować życie.

Kurs pozwoli Ci pomóc komuś, kto jest ranny lub chory i potrzebuje natychmiastowej pomocy w powrocie do zdrowia. Obejmuje ocenę sytuacji, zapewnienie pomocy w nagłych wypadkach oraz ustabilizowanie urazu lub choroby do czasu przybycia personelu medycznego.

Nauczenie się wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej i innych umiejętności ratujących życie na tym kursie zajmie Ci 4 godziny.

Szkolenie z pierwszej pomocy to obowiązkowa pozycja dla każdej osoby zatrudnionej w branży medycznej. Kurs polecany jest również osobom pracującym w innych branżach, takich jak budownictwo i produkcja. Szkolenie z pierwszej pomocy powinno być częścią programu nauczania w szkołach i na uczelniach, tak aby wszyscy uczniowie byli świadomi podstaw udzielania pierwszej pomcy.

kurspierwszejpomocyciechanow

Nasze kursy pierwszej pomocy to głównie praktyka. Są maksymalnie angażujące dla kursantów i prowadzone w oparciu o dobry humor. Nasi instruktorzy poświęcą Ci tyle czasu ile potrzebujesz.

Nasze Kursy pierwszej pomocy mają na celu przekazanie umiejętności i wiedzy, które mogą uratować życie.

KURS PIERWSZEJ POMOCY CIECHANÓW

Dołącz do naszego szkolenia!