Szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów

Szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów bardzo często uświadamiają pracownikom jak wiele zagrożeń może spotkać ich w trakcie pracy. Właśnie dlatego szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy są podzielone na różnych odbiorców.

Różne stanowiska charakteryzują się odmienną specyfiką. Praca związana ze sprzedażą wiąże się z różnymi zagrożeniami, na które pracownik musi być przygotowany wcześniej.

Zamów dostęp do szkolenia

Dla 1 osobyDla Grupy
Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cele szklenia okresowego bhp dla sprzedawców i kasjerów

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla sprzedawców i kasjerów mają na celu przede wszystkim zapoznanie się z czynnikami ryzyka. Umożliwi to właściwe zorganizowanie działań i stanowiska pracy w taki sposób, by czerpać satysfakcję z pracy i radość z otrzymanego stanowiska.

Tak naprawdę kurs zawiera wiedzę ogólną, dotyczącą prawa pracy i ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także szkolenia z pierwszej pomocy, które jest niezbędne, gdy zdarzy się sytuacja niebezpieczna. Nasze szkolenia ułatwiają zrozumienie wszystkich zasad, jakie warto znać, sprawując stanowisko sprzedawcy lub kasjera.

Szkolenie okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów dotyczy też wszystkich punktów sprzedażowych i osób na stanowiskach obsługujących klienta, które są wyposażone w monitory ekranowe i kasy fiskalne. Szkolenie to skierowane jest też do wszystkich, którzy są narażeni na czynniki szkodliwe dla zdrowia. Ma ono na celu poprawę jakości pracy, a także uświadomienie, jak ważna jest ergonomia i bezpieczeństwo i aktualizacja ewentualnych informacji z prawa pracy.

 

Szkolenie okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów

Nasza firma stara się zorganizować szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów online w taki sposób, by każdy, kto zainwestuje w nasze szkolenie odbył je z przyjemnością. Obserwacja podpowiada nam, że materiały, jakie oferuje konkurencja, nie zawsze się przydają. Ważne jest, by przekazać wiedzę kursantom w taki sposób, by ją przyswoili i potrafili zdać egzamin.

Naszym pomysłem jest podział tematyki szkolenia na moduły, które omawiamy w filmie instruktażowym. Każdy element tego filmu kończy się krótkim testem podsumowującym. Pomyślne jego przejście umożliwia rozpoczęcie kolejnego modułu, dzięki czemu wiedzę zdaje się partiami, przystępnymi i możliwymi do przyswojenia.

Do kursu można podejść w czasie wybranym przez siebie. Każdy decyduje się na naukę w momencie, który jest dla niego najbardziej odpowiedni.

Dostarczamy profesjonalne materiały dydaktyczne, a po ukończeniu kursu wystawiamy certyfikat, który jest ważne maksymalnie pięć lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wiedza zdobyta na szkoleniach bhp przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pracy na każdym stanowisku.

Podstawa prawna szkolenia okresowego bhp dla sprzedawców i kasjerów to:


  • Rozporządzenie MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów bhp, (Dz.U.1997 nr 129 poz. 844 z późn. zm.),
  • Rozporządzenie MGiP z dnia 27.07.2004r.w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp, (Dz.U. 2007 r. poz. 1420 z późn. zm.),
  • Ustawa Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).

Dlaczego warto odbyć szkolenie okresowe bhp online z firmą Medyk Szkolenia?

Nasza firma jest jedną z większych, działających na terenie całej Polski firm, której zaufały ogromne ilości kursantów. Tworzymy szkolenia indywidualne, szkolimy firmy, grupy społeczne np. szkolenia dla rodziców, czy ludzi w różnym wieku i na różnych stanowiskach.

Nasze podejście do zagadnień związanych pierwszą pomocą realizowaną podczas kursów online i szkoleń okresowych bhp online jest nastawione głównie na odbiorcę. Chcemy, by nasz przekaz merytoryczny był przyjemny w odbiorze, a szkolenie okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów okazało się kopalnią wiedzy, ułatwiającą radzenie sobie z sytuacjami trudnymi w trakcie pracy.