Szkolenia bhp Szczecin

Szkolenie bhp w Szczecinie, jakie organizuje firma Medyk Szkolenia jest propozycją dla każdego pracownika i pracodawcy. To wiedza w pigułce, jaka jest niezbędna pracownikom. Co więcej, informacje, jakie poruszane są podczas szkoleń są selekcjonowane i dopasowywane do uczestników w taki sposób, by odnosiły się do określonej grupy zawodowej.

Szkolenia bhp w Szczecinie „szyte na miarę”

Na czym polega fenomen szkoleń, które prowadzi firma Medyk Szkolenia? Kurs bhp to dawka wiedzy z każdej dziedziny, dotyczy wielu stanowisk, wielu zagadnień i tak naprawdę jest tak rozbudowany, że kojarzy się wyłącznie negatywnie. Nasze szkolenia bhp, które odbywają się także w Szczecinie mają zupełnie inny charakter.
Jesteśmy firmą, która w branży szkoleniowej działa już długo. Nauczyliśmy się szanować naszych kursantów i ich czas, dzięki temu wiemy, że wykonujemy pracę w sposób właściwy. Działamy tuż po zamówieniu szkolenia i uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących grupy docelowej. W oparciu o te dane tworzymy szkolenie tak naprawdę od podstaw. Dzięki takiemu podejściu nasza praca nie jest wyłącznie odtwórcza. Ma charakter twórczy i zindywidualizowany. Do każdego zlecenia podchodzi w podobny sposób. Wiemy jak wiele materiałów zawierają informacje z zakresu bhp. Naszym zadaniem jest wybranie tych, które dotyczą pracy osób, których szkolenie będzie dotyczyć. Nie uznajemy przekazywania zbędnych informacji. Chcemy by każdy, kto bierze udział w naszym kursie słuchał go uważnie, z zainteresowaniem. Nasza praca polega na tym, by przekazać wiedzę w taki sposób, który trafi do klienta. W ramach różnorodności stosujemy także ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy, gdy na ten temat rozmawiamy. Jesteśmy otwarci na dialog i na pytania, które bardzo często otwierają nasze szkolenie na ważne dla kursantów zagadnienia. Jesteśmy po to, by przekazać wiedzę, jaka interesuje wybraną grupę zawodową, a nie po to, by zapewnić certyfikat.

Szkolenie bhp w Szczecinie – obowiązkiem każdego

Duże miasta posiadają wielu mieszkańców, wiele firm, wielu pracodawców i pracowników. Pracodawca ze Szczecina zobowiązany jest do zorganizowania szkolenia bhp. Jest to jego obowiązek i musi się z niego wywiązać. Częstotliwość oraz forma szkoleń uzależnione są od rodzaju stanowiska pełnionego przez pracownika. W zależności od tego, jakie są wymogi szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy należy odświeżać. Jeśli pracodawca ma wiedzę i uprawnienia z tego zakresu, może prowadzić szkolenia sam, ale zazwyczaj zleca to firmie, która jest do tego uprawniona. Szkolenia bhp powinny być organizowane i prowadzone przez pracodawców lub na ich zlecenie przez jednostki organizacyjne uprawnione do prowadzenia działalności szkoleniowej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Tak naprawdę lepszym pomysłem jest zatrudnienie firmy z zewnątrz, ponieważ jest ona obiektywna i w prawidłowy sposób opowiada o tematyce związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. Pracodawca, bądź osoba z firmy mogłaby manipulować tymi informacjami.
Istotne jest to, w jaki sposób temat szkolenia musimy zrealizować. Są bowiem kursy, które odbywają się w godzinach pracy. Podczas nich forma szkoleniowa przyjeżdża i odbywa szkolenie bhp w Szczecinie z pracownikami, omawiając niezbędne zagadnienia, ćwicząc zasady udzielania pierwszej pomocy, a także starając się przekazać wiedzę skierowaną bezpośrednio do osób, które pracują w firmie. Te szkolenia są niezwykle ważne z punktu poznawczego. Nowy pracownik, dzięki takiemu szkoleniu wie, na czym polega jego praca, wie, na co musi uważać, zapoznał się z teorią, która często bywa pomijana.
Firma Medyk Szkolenia istnieje na rynku od wielu lat i chętnie podejmie współpracę związaną ze szkoleniami bhp w Szczecinie.

Szkolenie bhp Szczecin

Szkolenia bhp w Szczecinie, a także w innych dużych miastach wyglądają podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia bhp w Szczecinie nawiązywały do sytuacji, które są charakterystyczne dla tego miasta. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie. Takie dygresje wpływają na zapamiętanie treści merytorycznej – tej nadrzędnej.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenie dla odbiorców ze Szczecina.

Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo przydatni.

Nasze dane:

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

Szkolenia bhp w Szczecinie

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników służby medycznej

Dla pracowników służby medycznej

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników farmacji

Dla pracowników farmacji

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowców

Dla kierowców

 

Szkolenia okresowe bhp dla instruktorów i trenerów fitness

Dla instruktorów
i trenerów fitness

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i kierujących pracownikami

Dla pracodawców
i kierujących pracownikami

 

Szkolenia okresowe bhp dla nauczycieli i pracowników oświaty

Dla nauczycieli
i pracowników oświaty

 

Szkolenia okresowe bhp dla przedstawicieli handlowych

Dla przedstawicieli
handlowych

 

Szkolenia okresowe bhp dla sprzedawców i kasjerów

Dla sprzedawców
i kasjerów

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Dla pracowników
inżynieryjno-technicznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Dla pracowników
salonów fryzjerskich
i kosmetycznych

 

Szkolenia okresowe bhp dla kierowników wizytujących place budowy

Dla kierowników
wizytujących
place budowy

 

Szkolenia okresowe bhp dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

Dla osób wykonujących prace
szkodliwe dla zdrowia,
uciążliwe i niebezpieczne

 

Szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

Dla pracowników administracyjno-biurowych,
których zakres pracy obejmuje
wizyty na placach budowy

 

Nasz formularz kontaktowy