Szkolenia bhp Szczecin

Szkolenie bhp w Szczecinie, jakie organizuje firma Medyk Szkolenia jest propozycją dla każdego pracownika i pracodawcy. To wiedza w pigułce, jaka jest niezbędna pracownikom. Co więcej, informacje, jakie poruszane są podczas szkoleń są selekcjonowane i dopasowywane do uczestników w taki sposób, by odnosiły się do określonej grupy zawodowej.

 

Szkolenia bhp w Szczecinie „szyte na miarę”

 

Na czym polega fenomen szkoleń, które prowadzi firma Medyk Szkolenia? Kurs bhp to dawka wiedzy z każdej dziedziny, dotyczy wielu stanowisk, wielu zagadnień i tak naprawdę jest tak rozbudowany, że kojarzy się wyłącznie negatywnie. Nasze szkolenia bhp, które odbywają się także w Szczecinie mają zupełnie inny charakter.
Jesteśmy firmą, która w branży szkoleniowej działa już długo. Nauczyliśmy się szanować naszych kursantów i ich czas, dzięki temu wiemy, że wykonujemy pracę w sposób właściwy. Działamy tuż po zamówieniu szkolenia i uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących grupy docelowej. W oparciu o te dane tworzymy szkolenie tak naprawdę od podstaw. Dzięki takiemu podejściu nasza praca nie jest wyłącznie odtwórcza. Ma charakter twórczy i zindywidualizowany. Do każdego zlecenia podchodzi w podobny sposób. Wiemy jak wiele materiałów zawierają informacje z zakresu bhp. Naszym zadaniem jest wybranie tych, które dotyczą pracy osób, których szkolenie będzie dotyczyć. Nie uznajemy przekazywania zbędnych informacji. Chcemy by każdy, kto bierze udział w naszym kursie słuchał go uważnie, z zainteresowaniem. Nasza praca polega na tym, by przekazać wiedzę w taki sposób, który trafi do klienta. W ramach różnorodności stosujemy także ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy, gdy na ten temat rozmawiamy. Jesteśmy otwarci na dialog i na pytania, które bardzo często otwierają nasze szkolenie na ważne dla kursantów zagadnienia. Jesteśmy po to, by przekazać wiedzę, jaka interesuje wybraną grupę zawodową, a nie po to, by zapewnić certyfikat.

 

Szkolenie bhp w Szczecinie – obowiązkiem każdego

 

 Duże miasta posiadają wielu mieszkańców, wiele firm, wielu pracodawców i pracowników. Pracodawca ze Szczecina zobowiązany jest do zorganizowania szkolenia bhp. Jest to jego obowiązek i musi się z niego wywiązać. Częstotliwość oraz forma szkoleń uzależnione są od rodzaju stanowiska pełnionego przez pracownika. W zależności od tego, jakie są wymogi szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy należy odświeżać. Jeśli pracodawca ma wiedzę i uprawnienia z tego zakresu, może prowadzić szkolenia sam, ale zazwyczaj zleca to firmie, która jest do tego uprawniona. Szkolenia bhp powinny być organizowane i prowadzone przez pracodawców lub na ich zlecenie przez jednostki organizacyjne uprawnione do prowadzenia działalności szkoleniowej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Tak naprawdę lepszym pomysłem jest zatrudnienie firmy z zewnątrz, ponieważ jest ona obiektywna i w prawidłowy sposób opowiada o tematyce związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. Pracodawca, bądź osoba z firmy mogłaby manipulować tymi informacjami.
Istotne jest to, w jaki sposób temat szkolenia musimy zrealizować. Są bowiem kursy, które odbywają się w godzinach pracy. Podczas nich forma szkoleniowa przyjeżdża i odbywa szkolenie bhp w Szczecinie z pracownikami, omawiając niezbędne zagadnienia, ćwicząc zasady udzielania pierwszej pomocy, a także starając się przekazać wiedzę skierowaną bezpośrednio do osób, które pracują w firmie. Te szkolenia są niezwykle ważne z punktu poznawczego. Nowy pracownik, dzięki takiemu szkoleniu wie, na czym polega jego praca, wie, na co musi uważać, zapoznał się z teorią, która często bywa pomijana.
Firma Medyk Szkolenia istnieje na rynku od wielu lat i chętnie podejmie współpracę związaną ze szkoleniami bhp w Szczecinie.

 

Szkolenie bhp Szczecin

 

Szkolenia bhp w Szczecinie, a także w innych dużych miastach wyglądają podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia bhp w Szczecinie nawiązywały do sytuacji, które są charakterystyczne dla tego miasta. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie. Takie dygresje wpływają na zapamiętanie treści merytorycznej – tej nadrzędnej.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenie dla odbiorców ze Szczecina.

 

Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo przydatni.

 

Nasze dane:

 

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

 

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

 


 

Szkolenia bhp w Szczecinie

 

Nasz formularz kontaktowy

 


   

  Dla pracowników służby medycznej

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników farmacji

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowców

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla instruktorów i trenerów fitness

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników inżynieryjno-technicznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla przedstawicieli handlowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla sprzedawców i kasjerów

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracodawców i kierujących pracownikami

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla nauczycieli i pracowników oświaty

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowników wizytujących place budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Szkolenie wstępne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników