Szkolenie BHP Szczecin

przeszkol swoich pracowników w zakresie Zarządzania Bezpieczeństwem i Ochroną,  BHP i Ochrony Środowiska.

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia BHP w Szczecinie zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie BHP Szczecin realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenia BHP Szczecin dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Kup dostęp do szkolenia

Szkolenie bhp Szczecin

Szkolenia bhp Szczecin, jakie organizuje firma Medyk Szkolenia jest propozycją dla każdego pracownika i pracodawcy. To wiedza w pigułce, jaka jest niezbędna pracownikom. Co więcej, informacje, jakie poruszane są podczas szkolenia bhp Szczecin selekcjonowane i dopasowywane do uczestników w taki sposób, by odnosiły się do określonej grupy zawodowej.

 

szkolenia bhp Szczecin „szyte na miarę”

 

Na czym polega fenomen szkolenia bhp Szczecin, które prowadzi firma Medyk Szkolenia? Kurs bhp to dawka wiedzy z każdej dziedziny, dotyczy wielu stanowisk, wielu zagadnień i tak naprawdę jest tak rozbudowany, że kojarzy się wyłącznie negatywnie. Nasze szkolenia bhp Szczecin, które odbywają się także w Szczecinie mają zupełnie inny charakter.
Jesteśmy firmą, która w branży szkoleniowej działa już długo. Nauczyliśmy się szanować naszych kursantów i ich czas, dzięki temu wiemy, że wykonujemy pracę w sposób właściwy. Działamy tuż po zamówieniu szkolenia i uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących grupy docelowej. W oparciu o te dane tworzymy szkolenia bhp Szczecin tak naprawdę od podstaw. Dzięki takiemu podejściu nasza praca nie jest wyłącznie odtwórcza. Ma charakter twórczy i zindywidualizowany. Do każdego zlecenia podchodzi w podobny sposób. Wiemy jak wiele materiałów zawierają informacje z zakresu bhp. Naszym zadaniem jest wybranie tych, które dotyczą pracy osób, których szkolenie będzie dotyczyć. Nie uznajemy przekazywania zbędnych informacji. Chcemy by każdy, kto bierze udział w naszym kursie słuchał go uważnie, z zainteresowaniem. Nasza praca polega na tym, by przekazać wiedzę w taki sposób, który trafi do klienta. W ramach różnorodności stosujemy także ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy, gdy na ten temat rozmawiamy. Jesteśmy otwarci na dialog i na pytania, które bardzo często otwierają nasze szkolenie na ważne dla kursantów zagadnienia. Jesteśmy po to, by przekazać wiedzę, jaka interesuje wybraną grupę zawodową, a nie po to, by zapewnić certyfikat.

 

szkolenia bhp Szczecin – obowiązkiem każdego

 

 Duże miasta posiadają wielu mieszkańców, wiele firm, wielu pracodawców i pracowników. Pracodawca ze Szczecina zobowiązany jest do zorganizowania szkolenia bhp Szczecin. Jest to jego obowiązek i musi się z niego wywiązać. Częstotliwość oraz forma szkoleń uzależnione są od rodzaju stanowiska pełnionego przez pracownika. W zależności od tego, jakie są wymogi szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy należy odświeżać. Jeśli pracodawca ma wiedzę i uprawnienia z tego zakresu, może prowadzić szkolenia sam, ale zazwyczaj zleca to firmie, która jest do tego uprawniona. Szkolenia bhp Szczecin powinny być organizowane i prowadzone przez pracodawców lub na ich zlecenie przez jednostki organizacyjne uprawnione do prowadzenia działalności szkoleniowej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Tak naprawdę lepszym pomysłem jest zatrudnienie firmy z zewnątrz, ponieważ jest ona obiektywna i w prawidłowy sposób opowiada o tematyce związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. Pracodawca, bądź osoba z firmy mogłaby manipulować tymi informacjami.
Istotne jest to, w jaki sposób temat szkolenia bhp Szczecin musimy zrealizować. Są bowiem kursy, które odbywają się w godzinach pracy. Podczas nich forma szkoleniowa przyjeżdża i odbywa szkolenia bhp Szczecin z pracownikami, omawiając niezbędne zagadnienia, ćwicząc zasady udzielania pierwszej pomocy, a także starając się przekazać wiedzę skierowaną bezpośrednio do osób, które pracują w firmie. Te szkolenia są niezwykle ważne z punktu poznawczego. Nowy pracownik, dzięki takiemu szkoleniu wie, na czym polega jego praca, wie, na co musi uważać, zapoznał się z teorią, która często bywa pomijana.
Firma Medyk Szkolenia istnieje na rynku od wielu lat i chętnie podejmie współpracę związaną ze szkoleniami bhp w Szczecinie.

 

szkolenia bhp Szczecin

 

Szkolenia bhp w Szczecinie, a także w innych dużych miastach wyglądają podobnie. Chcemy przekonać, że nawet powtarzalne informacje można przekazać w sposób interesujący. Staramy się, by szkolenia bhp Szczecin nawiązywały do sytuacji, które są charakterystyczne dla tego miasta. Staramy się mówić o przykładach, które są znane głównie mieszkańcom miasta, w którym prowadzone jest szkolenie. Takie dygresje wpływają na zapamiętanie treści merytorycznej – tej nadrzędnej.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zbierzemy informacje, by móc przygotować szkolenia bhp Szczecin.

 

Najważniejsze dla nas jest to, by każdy zakład pracy przeprowadził kurs w taki sposób, by faktycznie kursanci potrafili poradzić sobie z wiedzą w nowych sytuacjach.
Ważne dla nas jest uświadomienie pracownikom, że muszą przejść kursy związane ze stanowiskiem pracy. Chodzi o to, by zminimalizować nieszczęśliwe wypadki i ich skutki, ponieważ konsekwencje niewiedzy mogą okazać się bardzo przydatni.

 

Nasze dane:

 

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

 

szkolenia bhp Szczecin odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

 

 

 

Szkolenie bhp w Szczecinie

 

Nasz formularz kontaktowy

 

   

  Dla pracowników służby medycznej

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników farmacji

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowców

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla instruktorów i trenerów fitness

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników inżynieryjno-technicznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników salonów fryzjerskich i kosmetycznych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla przedstawicieli handlowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla sprzedawców i kasjerów

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracodawców i kierujących pracownikami

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla nauczycieli i pracowników oświaty

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla kierowników wizytujących place budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla osób wykonujących prace szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych, których zakres pracy obejmuje wizyty na placach budowy

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Szkolenie wstępne

  Szkolenia okresowe dla pracowników

  Dla pracowników administracyjno-biurowych

  Szkolenia okresowe dla pracowników