Kurs pierwszej pomocy Białystok - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Białystok

Kurs pierwszej pomoc w Białymstoku

Kurs pierwszej pomocy wBiałystok to miasto nowoczesne. Bardzo szybko się rozwija i dynamicznie rozbudowuje swoją infrastrukturę. Jego filarami są przemysł i handel, zaś to, co przyciąga do niego młodych ludzi to bogata oferta uczelni, ponieważ funkcjonuje tam kilkanaście uczelni wyższych, które budują społeczeństwo wykształcone i chętne do pracy. Dzięki temu, że do Białegostoku przyjeżdżają młodzi ludzie, można założyć, że jest to miasto z potencjałem.

Co więcej, świadoma młodzież, zainteresowana jest tematem związanym z kursem pierwszej pomocy w Białymstoku. Podobnie jest z firmami, które dbają o edukację swoich pracowników i wielokrotnie wybierały właśnie naszą firmę do tego, by w profesjonalny sposób przeprowadzić kurs pierwszej pomocy.

To, co można dostrzec w miastach rozwijających się rokuje i daje nadzieję, ponieważ nasza firma cały czas wierzy, że w tym kursie tkwi potencjał, tym bardziej, gdy uświadomimy sobie, że mamy bezwzględny obowiązek udzielić pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy Białystok

Kurs pierwszej pomocy – Białystok 

Nasza firma stara się dostosować ofertę do potrzeb miasta i jego mieszkańców. Białystok to miasto, które uznawane jest za nowoczesne i rozwijające się. Różne firmy poszukują w nim niszy, tworząc miejsca pracy i szkoląc nową kadrę pracowniczą. 

Bardzo chętnie wspomożemy swoją wiedzą i przeprowadzimy kurs pierwszej pomocy, by w sytuacjach niebezpiecznych, które zagrażają zdrowiu lub życiu, umieć zareagować, pomóc, zachęcając tym samym do podobnych zachowań nie tylko w firmie, ale również w domu, na ulicy. Pragniemy metodą małych kroków przekonać, jak ważne jest świadome udzielanie pierwszej pomocy. Jaki to ogromny komfort, gdy wiemy, co należy zrobić, gdy potrafimy się opanować oraz profesjonalnej ocenić możliwość udzielenia pierwszej pomocy. Nawet zwykły telefon może stać się w efekcie na tyle trudny, że między dyspozytorem a wzywającym pomocy dojdzie do niezrozumienia. Słyszymy w mediach o sytuacjach, w których pogotowie szukało rannego, o tym, że służby ratunkowe pojechały pod nieistniejący adres, to wszystko sprawia, że pomoc może nie nadejść w porę, a poszkodowany może jej nie doczekać.

Na stres jest kilka metod, które warto znać. Najważniejszą są ćwiczenia z pozorowanymi sytuacjami, w których można się sprawdzić. Próba ratowania życia jest zaledwie początkiem, który pozwoli na oswojenie się z nową sytuacją, poznanie zasad, jakie obowiązują w takich momentach i utrwalenie tej wiedzy sprawi, że w sytuacji kryzysowej stres będzie mniejszy. Nie można swojej ignorancji ukryć po płachtą emocji. Stres nie może nas sparaliżować na tyle, byśmy nie mogli pomóc osobie potrzebującej. To niedopuszczalne.

pierwsza pomoc

Kurs pierwszej pomocy jak wygląda

Organizowane przez naszą firmę kursy pierwszej pomocy, najczęściej merytorycznie są podobne, ale jeśli chodzi o kwestie techniczne, to każdy kurs ma inny charakter. Uzależnione to jest od potrzeb i sugestii uczestników i zleceniodawcy. Staramy się, by większość czasu poświęcić głównie na ćwiczenia praktyczne i pozorowane akcje ratunkowe. Z doświadczenia wiemy, że to najlepiej pozwala przyswoić wiedzę. 

Naszą sugestią jest luźny strój, który nie będzie ograniczał ruchów i pozwoli udzielić pierwszej pomocy w każdej z pozorowanych sytuacji. Najlepszy będzie strój sportowy. Jeśli zaś chodzi o pozostałe wymogi, to nie ma żadnych. Uczestnik otrzymuje od nas niezbędną wiedzę, która pozwoli mu działać. Jedyne, co możemy zasugerować, to pozytywne nastawienie, bo tak naprawdę to kurs, który nie należy do przyjemnych, ponieważ uczy działania związanego z ratowaniem ludzkiego życia.

Po ukończonym kursie pierwszej pomocy w Białymstoku uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności.

Certyfikat jest dokumentem, który chowamy do teczki, ale najważniejsza jest wiedza, która pozwoli prawidłowo pomóc, połączyć teorię z praktyką. To ona, sprawia, iż kursanci nie przejdą już obojętnie wobec ludzkiego nieszczęścia. Jest pewne, że w sytuacjach kryzysowych, osoby, które mają doświadczenie, nawet to z kursu, zawsze pomogą, by poszkodowany poczuł się lepiej. Po prawidłowo odbytym szkoleniu każdy będzie wiedział, jak postąpić w sytuacji trudnej, podczas wypadku czy innego nieszczęścia.

Można zatem śmiało stwierdzić, że kurs pierwszej pomocy, w perspektywie pomaga zlikwidować ludzką znieczulicę. Warto zatem inwestować w podobne szkolenia, by mieć pewność, że coraz więcej osób będzie w stanie pomóc innym, gdy sytuacja będzie tego wymagała.

 

Kurs pierwszej pomocy dla kogo?

Z perspektywy dorosłego człowieka kurs pierwszej pomocy powinien być najważniejszym szkoleniem, jakie każdy powinien odbyć. 

Posiadanie dzieci, praca w firmie, droga z pracy do domu i z domu do pracy – te wszystkie sytuacje mogą prowokować niebezpieczeństwa. Jeśli jest się odpowiedzialnym dorosłym, to szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest tym najważniejszym.

Nasze szkolenia kładą nacisk na ratowanie każdego, ale wiele mówimy o dzieciach, które bardzo często wpadają w kłopoty i wymagają troskliwej opieki, wspominamy o zwierzętach, gdy jest taka potrzeba i wśród uczestników kursu są miłośnicy czworonogów. Jednymi z naszych podstawowych odbiorców, zaraz po pracownikach większych firm, są właśnie rodzice, którym bardzo zależy na uzyskaniu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w odniesieniu do ich dzieci. Na szkoleniach dowiadujemy się jak wiele sytuacji miało miejsce w życiu rodzin, gdy poszukiwanie szybkiego ratunku rozpoczyna się od Internetu. Takie spotkania podkreślają jak ważne jest to, co robimy.

Kurs pierwszej pomocy BiałystokWiemy doskonale, że nikt nie uczy rodziców, jak dobrze opiekować się dziećmi. Wiele zagadnień opracowanych w mądrych książkach nijak ma się do rzeczywistości, ale jedno możemy zagwarantować, wiedza z zakresu pierwszej pomocy zawsze się sprawdzi. Wiedza, którą przekazujemy podczas naszych szkoleń idealnie sprawdzi się w każdym domu. To informacje, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, ponieważ tematyka szkoleń przygotowana jest przez naszych fachowców.

Poza informacjami związanymi z dziećmi, szkolimy również pracodawców i pracowników. Bardzo wiele zakładów pracy korzysta z naszych kursów pierwszej pomocy w Białymstoku.

Staramy się przywiązywać uwagę do jakości przekazu. Chcemy, by wszyscy, którzy biorą udział w naszych kursach pierwszej pomocy w Białymstoku nauczyli się podstaw reagowania i udzielania pierwszej pomocy. Staramy się, by wszystkie informacje były przystępne. Ćwiczymy reagowanie w sytuacjach, w których ważny jest czas. Wiedza, którą przekazujemy jest niezbędna w domu i w pracy, dlatego staramy się, by każdy, kto bierze udział w naszych zajęciach wyniósł z nich niezbędne dla siebie informacje. Tym różnimy się od standardowych kursów. Przekazywane przez nas informacje można odnieść do sytuacji z życia, dzięki czemu łatwiej nam podejmować szybkie decyzje w trudnych momentach.

Bardzo często nasi eksperci prowokują tworzenie sytuacji, które mogą się wydarzyć. Wszystko po to, by podczas szkolenia zrozumieć, że ważna jest świadomość szybkiego reagowania. 

Staramy się, by innowacyjne miasto, jakim jest Białystok korzystało z naszych kreatywnych pomysłów na przekazywanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy.

Oferujemy:pierwsza pomoc (2)

  • zajęcia na terenie Białystok i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

Kurs pierwszej pomocy Białystok

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam: