Kurs pierwszej pomocy Kraków - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Kraków

Kurs pierwszej pomoc w Krakowie

Kurs pierwszej pomocy w Kraków to miasto przepiękne, pełne zgiełku turystów. Przyjeżdżają do niego tłumy, by podziwiać Wawel, Sukiennice, Kazimierz, czy inne wyjątkowe miejsca. Jest to miasto wielokulturowe, pełne atrakcji, które przyciągają całe rzesze zwiedzających, dlatego też warto skupić się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem mieszkańców miasta i turystów. Ważne jest, by uświadamiać mieszkańców, że kurs pierwszej pomocy w Krakowie, organizowany profesjonalnie, przez ludzi posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie jest niezbędnym elementem ich codzienności i wiedzy, jaką powinni posiadać.

Kraków to miasto, w którym każdy czuje się dobrze, dlatego warto organizować dla jego mieszkańców szkolenia pierwszej pomocy, by to poczucie bezpieczeństwa jeszcze bardziej podkreślić. Nasza firma wielokrotnie prowadziła kursy pierwszej pomocy na terenie Krakowa i wie doskonale, że kursy pierwszej pomocy w 2019 roku uległy zmianie. Coraz więcej jest w nich działania, a coraz mniej siedzenia i notowania.

 Konkurencja na rynku kursów pierwszej pomocy w Krakowie bywa całkiem spora, więc jest w czym wybierać. Ważne, by wszystkie kursy były na wysokim poziomie. Zwykle, te, które organizowane są w dużych miastach, mają na celu przekazanie sporej dawki informacji. Człowiek, który korzysta z tych szkoleń jest teoretycznie przygotowany bardzo dobrze, choć w głowie ma mętlik od nadmiaru nieprzećwiczonej wiedzy. Podobnie jest na szkoleniach BHP, gdzie również pracodawcy starają się przemycić wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. To nie jest dobra nauka.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Oferujemy:

kurs pierwszej pomocy karków

  • zajęcia na terenie Krakowa i okolic
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach.
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp.
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.

Nasze szkolenia:

Pierwsza pomoc Kraków Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej
Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.

Nasze dane:

      Kurs pierwszej pomocy Kraków

Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Kurs pierwszej pomocy – Kraków

Szkolenia PP Kraków

Kraków to miejsce, które wybierają różni ludzie. Jest to miasto artystów, indywidualistów, dlatego tak dobrze się tam odnajdujemy. Nasze kursy pierwszej pomocy są szyte na miarę potrzeb i oczekiwań. Chcemy sprostać wymogom każdego klienta, który zdecyduje się zapisać na nasz kurs. Chcemy, by każde spotkanie było nieco inne i by miało charakter bardziej refleksyjny. Nasz zawód bardzo często zmusza nas do refleksji i wiemy, że to doskonałą podbudowa do tego, by działać zgodnie ze sobą i własną głową. Chcemy umożliwić każdemu, pracę nad sobą i własnymi obawami, by w sytuacji trudnej, podjąć działanie i pomóc osobom poszkodowanym.

Jesteśmy pewni, że nasz kurs pierwszej pomocy, dzięki metodom, jakie stosujemy w trakcie całego szkolenia, pozwoli zapamiętać podstawowe etapy działania, jakie powinien pamiętać każdy człowiek, gdy ma ratować innych. Dlaczego to takie ważne? Tak naprawdę każdy uczestnik kursu pierwszej pomocy w Krakowie ma nadzieję, że nie będzie musiał z tej wiedzy korzystać, dlatego bardzo często zdarza się tak, że ludzie nie utrwalają sobie tej wiedzy, lub po prostu rezygnują z takiego szkolenia, wierząc optymistyczne, że oni tej wiedzy bezpośrednio potrzebować nie będą. To nierozsądne podejście, ponieważ kurs pierwszej pomocy w Krakowie nie jest drogi, więc absolutnie każdy powinien z niego skorzystać. Teoria, którą przedstawią wykwalifikowani specjaliści jest schematyczna i tak naprawdę nie byłaby tak ważna (bo przecież znajduje się w każdym podręczniku!), ale bez niej ćwiczenia na fantomach pod okiem tych samych fachowców nie mają sensu. 

Ważne jest przede wszystkim, by na kursie pierwszej pomocy w Krakowie utrwalić podstawowe schematy. Chodzi o to, by poprzez wielokrotne ćwiczenia nabyć pewności siebie i umieć zareagować, gdy nadejdzie taka konieczność. 

Szkolenia z pierwszej pomocyKurs pierwszej pomocy w Krakowie jest organizowany dla wszystkich, którzy mają ochotę poznać zagadnienia związane z ratowaniem ludzi. Jest to kurs zakończony certyfikatem. Szkolimy również grupy pracownicze, nawiązujemy dłuższe współprace z różnymi firmami i instytucjami. Chętnie podejmujemy współpracę z każdym, kto czuje potrzebę przekazania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy swoim pracownikom. Przekazywane przez nas informacje z pewnością zadowolą każdego klienta, który zapragnie odbyć kurs pierwszej pomocy w Krakowie. 

Ludzie mieszkający w dużych aglomeracjach powinni mieć prawo do regularnego dokształcania się z zakresu udzielania pierwszej pomocy, gdyż większa liczba ludności, różnorodność kulturowa i obyczajowa oznacza większy ruch na ulicach, w różnych godzinach i większe prawdopodobieństwo wypadku. To jena z sytuacji, które wymagają zaangażowania i wykorzystania wiedzy związanej z pierwszą pomocą.

Nasze firma ma poczucie, że kurs pierwszej pomocy w Krakowie jest bardzo ważny. Samo miejsce, które jest regularnie odwiedzane przez turystów poruszających się w mieście po raz pierwszy, jest przestrzenią, w której może się wydarzyć wiele sytuacji niebezpiecznych. Należy promować i propagować wśród różnych grup społecznych, instytucji, fundacji czy stowarzyszeń kursy pierwszej pomocy na terenie Krakowa. 

Od tego zależy liczba osób, która będzie mogła potwierdzić, że odbyła taki kurs. W tak dużym mieście, kluczowym dla kultury i sztuki, gdzie żyją ludzie świadomi, którzy czują konieczności rozwijania podstawowych umiejętności współegzystowania, jakie dają wszystkim poczucie bezpieczeństwa, należy dbać o to, by oferta kursów pierwszej pomocy była wyjątkowo szeroka i cenowo atrakcyjna.

Oferta kursu pierwszej pomocy w Krakowie

kurs pierwszej pomocy karków

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na profilowanie. Trochę inaczej powinny wyglądać kursy pierwszej pomocy dla nauczycieli, przewodników wycieczek, pracowników firm produkcyjnych, inaczej dla kierowców, dla opiekunów osób starszych itd. Choć podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy są zawsze takie same, to warto pogłębiać swoją wiedzę w tym zakresie i w taki sposób, aby zdobywać jak najwięcej przydatnych umiejętności.

Wiedza na temat tego, jak poprawnie udzielić pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych, przy kontuzjach sportowych, przy pracy z maszynami – to wszystko naprawdę może się przydać. Statystyki mówiące o tym, że Polacy takich umiejętności nie mają, są zasmucające. Informacje o tym, że ktoś poprawnie wezwał karetkę czy udzielił pomocy przedmedycznej na miejscu zdarzenia, nadal są zaskakujące. To ciągle newsy, z których korzystają dzienniki telewizyjne, nie zaś codzienność.

Misja, jaka przyświeca naszym działaniom polega na tym, by odwrócić tę zależność. Chcemy, by newsem było nieudzielenie pierwszej pomocy, zaś standardem to, że każdy jest w stanie podjąć działanie ratujące życie innemu człowiekowi. Kursy pierwszej pomocy w Krakowie mają wykształcić odruchowe działania i elementarną odwagę, która nie pozwala zostawić nikogo bez zapewnienia przynajmniej podstawowej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie z pierwszej pomocy karków

Jesteśmy firmą, która zawodowo zajmuje się organizacją szkoleń od pomysłu, przez przygotowanie, do realizacji. Nie możemy na nikogo przerzucić odpowiedzialności za zły plan kursu. Musimy przyłożyć się do każdego działania tak, by jego efekt był dostrzegalny. Właśnie dlatego w naszej ofercie są kursy, które sprawdzamy i zmieniamy, gdy czujemy taką potrzebę. Nasza praca wymaga nie tylko wiedzy, ale i elastyczności.

Ważnym aspektem jest też alternatywa dla standardowych szkoleń. Nasza firma oferuje także kursy, które odbywają się za pośrednictwem Internetu. Można je odbyć w domu, co zwiększa zasięg potencjalnych odbiorców oferty, ale potwierdza fakt, że chcemy działać kompleksowo. Ofertę kierujemy zarówno do mieszkańców dużych miast, takich jak Kraków, ale również do każdej innej lokalizacji, która ma szansę połączyć się z siecią. 

Wiemy doskonale jak ważna jest dziedzina, jaką się zajmujemy. Staramy się zarazić koniecznością udzielania pierwszej pomocy każdego, kto ma z nami kontakt. Opinię na temat kursów są wyjątkowo pochlebne, a nasze certyfikaty trafiają w ręce coraz lepiej wyszkolonych kursantów. Cieszy nas to  bardzo, a kursy pierwszej pomocy w Krakowie możemy polecić każdemu. Są one zwykle wyjątkowe i godne uwagi, dlatego też dużo można z nich zapamiętać.