Kurs pierwszej pomocy Warszawa - Medyk szkolenia Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs Pierwsza pomoc w Warszawie

Kurs pierwszej pomocy w Warszawie naprawdę wiele, a opinie o kursach pierwszej pomocy mogą być różne. 

Codzienność Warszawiaków bywa raczej rutynowa. Dom – korek – praca – korek – dom. Niezależnie od tego, jaki sposób przemieszczania wybierzemy, może wydarzyć się coś niespodziewanego. Jak wtedy działać? Co robić? Do kogo dzwonić? To pytania, na które nie znajdziemy odpowiedzi, gdy będziemy ignorować kursy pierwszej pomocy.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Cena 110 zł

Kurs pierwszej pomocy – Warszawa

W stolicy jest zawsze głośno, a tempo życia potrafi zaskoczyć każdego. Właśnie dlatego Warszawa jest miastem, które inwestuje w kursy pierwszej pomocy, by jak największa liczba mieszkańców poradziła sobie z szybką reakcją w każdej sytuacji.

To miasto o niewyczerpanej liczbie pomysłów i ludzi, którzy szukają swojej niszy. W kursach z zakresu pierwszej pomocy w Warszawie można przebierać, ale najważniejsze, by się na jakiś zdecydować. Chodzi o to, by szybka codzienność nie przytłoczyła swoim pędem, a każdy świadomy człowiek zastanowił się choć przez chwilę, czy potrafi udzielić pierwszej pomocy?

To kluczowe pytanie jest punktem wyjścia do kolejnej istotnej kwestii. Jeśli nie potrafisz udzielać pierwszej pomocy, wiesz co zrobić, gdy będziesz musiał zareagować widząc sytuację niebezpieczną? Warto sobie przypomnieć i odświeżyć tę wiedzę. Liczba powtórzeń poszczególnych schematów ratowania człowieka, jaką oferują kursy pierwszej pomocy, jest na tyle duża, by zacząć reagować wręcz mechanicznie, bez namysłu i analizy. To niezwykle ważne, gdy reagować trzeba natychmiast. 

Warszawa to przestrzeń, w której mieszają się różne kultury i religie. W dobie dzisiejszych zagrożeń, warto uświadomić sobie, że pierwsza pomoc to najważniejsze, co możemy zrobić, gdy wydarzy się sytuacja zagrażająca życiu lub zdrowiu. 


Nasze szkolenia:

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły
Kursy ratownictwa i szkolenia wyjazdowe
Warsztaty medyczne dla rodziców
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej

Jeśli potrzebujesz innych szkoleń, napisz do nas na adres: e.adamczyk@medykszkolenia.pl – jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do wymagań Klientów.
Firma MedykSzkolenia
NIP: 7292651646
REGON 364454851
Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl

Szkolenia odbywają się tutaj!

Zaufali nam:

Jaki kurs pierwszej pomocy jest lepszy?

Pierwsza pomoc kurs

Najłatwiejsza odpowiedź na powyższe pytanie jest taka, że najlepszy kurs pierwszej pomocy w Warszawie to taki, który wybierzemy i z którego nauczymy się udzielać pierwszej pomocy.

Chodzi o to, by nie sugerować się tym czy kurs pierwszej pomocy jest darmowy, czy mamy do czynienia z płatnym kursem – takim jak nasz. Najważniejsze jest to, co uczestnicy z niego będą w stanie powtórzyć i ile wiedzy wyniosą. Dobry kurs pierwszej pomocy to taki, który uczy reagować.

Nie zawsze obecność na kursie bywa kluczowa. Istotą są prawidłowo poprowadzone zajęcia, krótki wstęp teoretyczny nie może zanudzić. Część praktyczna powinna być tą najważniejszą. Dzięki niej każdy uczestnik kursów pierwszej pomocy w Warszawie zdobędzie wiedzę i utrwali umiejętności. Część praktyczna jest też punktem wyjścia dla uczestników do zadawania pytań. Jeśli mamy wykonać jakiś schemat ratowniczy, a nie potrafimy tego zrobić, dopytujemy prowadzącego o szczegóły, które są niejasne. W trakcie powtarzania teorii nie każdy ma tyle odwagi, by o wszystko pytać, a ćwiczenia praktyczne ośmielają.

Nasza firma cieszy się również kursami, które można odbyć w domu, bez konieczności pokonywania wielu kilometrów do miasta, w którym zaplanowano kurs pierwszej pomocy. Mają one nieco inny schemat i charakter, ale są ciekawą alternatywą dla wszystkich, którzy nie mogą pojawić się na kursie pierwszej pomocy w Warszawie. Takie rozwiązanie to odpowiedź na konieczność zdobycia certyfikatu i utrwalenia wiedzy, którą najczęściej uczestnicy już posiadają, ale nie tylko. Nasza propozycja to rozwiązanie dla kobiet, które są na urlopie macierzyńskim, dla osób, które mają problem, by dojechać na miejsce, w którym regularnie odbywają się podobne kursy, albo nie są w stanie zorganizować licznej grupy, byśmy to my pojawili się ze szkoleniem w danej miejscowości. 

Naszym zadaniem jest dotrzeć do każdego, kto wyraża taką chęć. Najłatwiej jest zorganizować kurs pierwszej pomocy w Warszawie, gdzie mieszka i pracuje naprawdę wielu ludzi, więc jest duże prawdopodobieństwo, że kurs pierwszej pomocy będzie cieszył się sporym zainteresowaniem. 


O czym mówimy w trakcie kursu pierwszej pomocy w Warszawie?

Ćwiczenia pierwsza pomoc Łódź

Pierwsza pomoc w Warszawie może wyglądać różnie. Jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb grupy osób, które chcą odbyć kurs. Najczęściej są to pracownicy określonej firmy, która charakteryzuje się różnymi niebezpieczeństwami. Przed rozpoczęciem kursu staramy się zorientować, jaki charakter ma praca, czy kursanci chcą poznać podstawy, czy może bardziej szczegółowe schematy działań.

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym uczestnikom, ponieważ nasza kadra to wykwalifikowani eksperci, którzy poza tym, że są fachowcami w zakresie merytoryki, to są również praktykami, często czynnymi zawodowo, dzięki temu możemy bez problemu odpowiedzieć na każde pytanie. Rozwinąć trudniejsze zagadnienie, gdy będzie taka konieczność. 

Jesteśmy otwarci na trudniejsze zagadnienia, a także na dziedziny mniej popularne, jeśli znajdzie się grupa chętnych możemy zaproponować rozszerzony kurs pierwszej pomocy. Zorganizowaliśmy kurs dla właścicieli czworonogów, którzy poszukiwali fachowej wiedzy w różnych miejscach. Nie obce są nam kursy pierwszej pomocy dotyczące dzieci i niemowląt. Możemy poprowadzić kurs pierwszej pomocy dla młodzieży i nauczycieli. Staramy się realizować pomysły każdego i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Coraz więcej świadomych rodziców dostrzega potrzebę odbycia podobnego kursu, by w razie konieczności móc poprawnie pomóc cierpiącemu dziecku. Najłatwiej jest zapobiegać, ale czasem – każdy rodzic wie o tym doskonale – nie uda nam się dopilnować zabawy, która może okazać się niebezpieczna. Staramy się na kursach pierwszej pomocy dla rodziców, by zarysować niebezpieczne schematy i uświadomić jak niewiele trzeba dziecku, by zrobiło sobie krzywdę. 


Kurs pierwszej pomocy – opinie

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Tak naprawdę w naszej firmie nie zdarzyło się jeszcze, by jakaś grupa zainteresowanych była niezadowolona. Mamy świadomość, że aby istnieć na rynku, musimy być firmą rzetelną, pewną i godną polecenia. Naszym niecodziennym podejściem do szeroko pojętego zagadnienia kursów, staramy się „odczarować” rzeczywistość, która nauczyła nas, że wszystko, co jest kursem, musi być nudne, merytorycznie na niskim poziomie, bez szans na jakiekolwiek atrakcje.

Obecnie kursy, które tworzą młodzi, zaangażowani ludzie, ze sporym doświadczeniem i darem nauczania dydaktycznego, są zaprzeczeniem standardów. Nie jesteśmy w stanie zastosować wszystkich atrakcji, które wymyślamy na przestrzeni jednego kursu. Staramy się tak urozmaicać zajęcia, by nie wkradła się na nie nuda. Wyjaśniamy każdy problem, udowadniamy, że posiadamy wiedzę kompletną w zakresie ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy. 

Nasz kurs pierwszej pomocy w Warszawie to zaledwie część tego, co oferujemy na terenie całej Polski. Staramy się uruchomić wszystkie możliwe kanały, by przekazywać wiedzę merytoryczną i dzielić się naszym doświadczeniem. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najłatwiejszy rodzaj kursu to praca w grupie, ale robimy wszystko, by nasze pozostałe szkolenia były równie atrakcyjne. 

Zachęcamy do próby i wzięcia udziału w wybranym kursie pierwszej pomocy. W razie jakichkolwiek pytań, bardzo chętnie na nie odpowiemy.