Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław

Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław to kurs, który uczy podstawowej wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy osobom, które uległy wypadkom lub innym nagłym wypadkom. Szkolenie kierowane jest zazwyczaj do osób, które uczą się w zawodach medycznych lub są nimi zainteresowane. Celem Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław jest przekazanie studentom podstawowej wiedzy na temat zagadnień zdrowotnych związanych z wypadkami oraz zapewnienie: aktywne reagowanie w razie wypadków i sytuacji awaryjnych; podstawowa wiedza o nagłych wypadkach i pierwszej pomocy; umiejętności udzielania pierwszej pomocy, w tym resuscytacji krążeniowo-oddechowej i leczenia doraźnego.

Szkolenie z pierwszej pomocy Wrocław

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy we Wrocławiu i innych lokalizacjach w Polsce.

Uczymy zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych umiejętności udzielania pierwszej pomocy. takie jak resuscytacja krążeniowo-oddechowa, defibrylator AED i podtrzymywanie życia w nagłych wypadkach. Nasze kursy są przeznaczone zarówno do użytku osobistego, jak i zawodowego. —

W nagłych wypadkach ważne jest, aby wiedzieć, co robić.

W MedykSzkolenia szczycimy się prowadzeniem szkoleń z pierwszej pomocy we Wrocławiu i na terenie całej Polski. Oferujemy szereg kursów pierwszej pomocy, każdy dostosowany do unikalnych potrzeb osób i firm w całym regionie. Naszym najpopularniejszym Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław resuscytacji krążeniowo-oddechowej, który prowadzimy we Wrocławiu, Szczecinie w Warszawie i w całej Polsce. Ludzie mogą również zdecydować się na kursy podstawowej pierwszej pomocy, pierwszej pomocy pediatrycznej, odświeżania AED i resuscytacji krążeniowo-oddechowej. . Masz pytania dotyczące kursów pierwszej pomocy we Wrocławiu?

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na naukę pierwszej pomocy we Wrocławiu?

Kurs obejmuje:

– ogólne zasady udzielania pierwszej pomocy, w tym łańcuch przetrwania; – jak rozpoznać stan zagrożenia, jak ocenić stan poszkodowanego i ustalić priorytety interwencji; – jak zapewnić podstawowe zabiegi resuscytacyjne, w tym resuscytację krążeniowo-oddechową (CPR) i jak korzystać z automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED); – jak radzić sobie w nagłych przypadkach medycznych, takich jak zadławienie, krwawienie, zawał serca i udar; – jak zachować bezpieczeństwo osobiste w sytuacji awaryjnej. sytuacji i jak zapobiegać zagrożeniom.

Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław przeznaczony jest dla każdego,

kto wcześniej przeszedł szkolenie z pierwszej pomocy, a także dla każdej osoby, która ze względu na wiek lub zawód posiada kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy bez dalszego przeszkolenia. . Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław jest dostępny jako kurs ogólnej pierwszej pomocy, kurs AED i kurs resuscytacji krążeniowo-oddechowej. . Koncentrując się na zapewnieniu wysokiej jakości, kompleksowych i odpowiednich umiejętności, które można zastosować w dowolnym otoczeniu, kurs został zaprojektowany tak, aby był elastyczny i może być dostarczany w różnych formatach: online, kursy w klasie lub zajęcia hybrydowe.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Zaufali nam:

Wrocław

Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław

Dowiedz się, jak przygotować się na sytuacje awaryjne dzięki szkoleniu z pierwszej pomocy we Wrocławiu.

Możesz nauczyć się resuscytacji krążeniowo-oddechowej i przećwiczyć pierwszą pomoc na manekinie. Ten kurs jest przeznaczony zarówno dla nowych osób, jak i osób, które mają już doświadczenie w udzielaniu pierwszej pomocy.

Wierzymy w bezpieczeństwo.

Uczymy pierwszej pomocy dzieci, seniorów oraz grupy osób, które chcą poznać pierwszą pomoc. dla siebie. Wierzymy w odpowiedzialność społeczną. Zapewniamy stypendium dla studentów na naukę resuscytacji krążeniowo-oddechowej, Szkolenia z pierwszej pomocy Wrocław i innych umiejętności reagowania w sytuacjach kryzysowych. . Wierzymy w edukację. Mamy wiele programów edukacyjnych, które pomagają ludziom nauczyć się resuscytacji krążeniowo-oddechowej, pierwszej pomocy i korzystania z automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs