Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra

Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra to doskonały sposób na naukę ratowania życia. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy od wielu lat zajmują się tą dziedziną. Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Zawiera również przegląd najnowszych przepisów i norm, co oznacza, że po szkoleniu będziesz mógł pracować jako ratownik pierwszej pomocy. Wybraliśmy najpopularniejsze tematy naszych kursów:

– Ostre zatrucie

– Podstawowa pierwsza pomoc

-Zarządzanie urazami.

– Podstawowe zabiegi resuscytacyjne

– Resuscytacja krążeniowo-oddechowa

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Zawiera również przegląd najnowszych przepisów i norm.

Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra

kurs pierwszej pomocy łódź
Defibrylator AED, 80% kursantów bez wcześniejszego przeszkolenia popełnia drastyczne błędy w jego uzytkowaniu !
Potrzebujesz dobrych mechanizmów szkoleniowych aby wiedzieć jak, w trakcie dużego stresu właściwie uciskać klatkę piersiową
rzypomnijmy, że w mózgu dochodzi do nieodwracalnych zmian już po 3 minutach od zatrzymania krążenia. 10 minut zatrzymania krążenia bez RKO i defibrylacji prowadzi do śmierci (czas ten może się nieco zmieniać ze względu na temperaturę otoczenia i mechanizm, w jakim doszło do NZK).
Służbom medycznym dotarcie do poszkodowanego w mieście średnio zajmuje do 8 minut, a do poszkodowanego poza miastem – nawet do 15.
Czy wiesz że staza taktyczna przy silmy krwawieniu to ostateczność ? Są inne sposoby tamowania krwawienia.
Gdy ocena rytmu odbywa się w krótkim czasie po NZK i w sytuacji, gdy na miejscu znajduje się AED, migotanie komór stwierdza się aż w 76% przypadków. Każda minuta opóźnienia w wykonaniu defibrylacji powoduje spadek przeżywalności o 3-4%.
Powszechny dostęp do wiedzy na temat udzielania PP, częstotliwość różnego rodzaju kursów PP oraz coraz gęstsza sieć automatycznych defibrylatorów AED do użytku publicznego sprawiają, że przeżywalność osób z NZK zauważalnie rośnie.

Udzielanie pierwszej pomocy jest to cenna umiejętność

Jest wiele sytuacji, w których ludzie potrzebują Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra.

Od tego, co zrobić w przypadku katastrofy, po sposób radzenia sobie z urazami i chorobami, szkolenie z pierwszej pomocy jest ważne dla każdego, kto chce być przygotowany na każdą sytuację awaryjną. . Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra dla niektórych zawodów może również pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa, wiedząc, jakie kroki należy podjąć w razie wypadku. Na przykład pielęgniarka lub pracownik służby zdrowia uczy się, jak wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową, jeśli ktoś przestał prawidłowo oddychać, lub jak używać epi-pen, jeśli ktoś został ugryziony przez jadowitego węża. Niezależnie od tego, czy chcesz ratować siebie, czy innych, szkolenie z pierwszej pomocy jest czymś, o czym każdy powinien wiedzieć.

Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra to świetna okazja dla tych, którzy chcą nauczyć się radzić sobie w sytuacjach awaryjnych. Szkolenie takie jest zazwyczaj bardzo popularne, dlatego najlepiej jak najszybciej zarejestrować się. w celu zabezpieczenia miejsca.

Dlaczego warto wybrać Medyk Szkolenia na naukę pierwszej pomocy w Zielonej Górze?

Oferujemy różnorodne kursy, od certyfikacji RKO, przez pierwszą pomoc, po szkolenie z zakresu patogenów przenoszonych przez krew. Kursy można wziąć osobiście lub online za pomocą modułów we własnym tempie w celu elastycznego planowania.

Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra to dobry sposób na nauczenie się reagowania w sytuacjach awaryjnych. Szkolenie z pierwszej pomocy jest ważne dla wszystkich, ale szczególnie dla tych, którzy są bardziej narażeni na wypadek lub sytuację awaryjną. W tej sekcji szczegółowo opisano różne dostępne rodzaje szkoleń z pierwszej pomocy oraz korzyści z każdego z nich. . Istnieją cztery rodzaje szkoleń z pierwszej pomocy: podstawowe, awaryjne, zaawansowane i w przypadku klęsk żywiołowych. Podstawowe Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra to najmniej zaawansowany rodzaj szkolenia z pierwszej pomocy. Ten rodzaj szkolenia obejmuje instrukcje dotyczące korzystania z automatycznego zewnętrznego defibrylatora i podstawowych technik resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ale nie obejmuje żadnych innych sytuacji awaryjnych ani wypadków, które mogą się zdarzyć. Podstawowe szkolenie z pierwszej pomocy jest ważnym pierwszym krokiem w nauce, jak pomagać osobie w potrzebie i może być przydatne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra w nagłych wypadkach jest najbardziej zaawansowanym rodzajem szkolenia z pierwszej pomocy i obejmuje instrukcje dotyczące korzystania z zaawansowanych technik podtrzymywania życia, takich jak uciśnięcia klatki piersiowej lub resuscytacja ręczna lub usta-usta. Ten rodzaj szkolenia jest bardziej odpowiedni dla osób, które już pracują w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Zamów dostęp do szkolenia

Dziś zamówienie, dziś Certyfikat !

Dostęp do szkolenia zostaje przyznany ci natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Wpłata zostaje zaksięgowana natychmiast przez kanał płatności ekspresowej paynow lub blik.

Szkolenie realizujesz za pośrednictwem swojego telefonu lub komputera loguje się do platformy E-learningowej.

Platforma jest instynktowna i prowadzi ciebie krok po kroku do samego końca szkolenia.

Szkolenie jest w formie video i zawiera lektora! Więc możesz się uczyć nawet w samochodzie lub parku!

Zamawiający szkolenie dostaje certyfikat lub zaświadczenie niezwłocznie, po zakończeniu egzaminu kursanta, i jest on pełnoprawnym dokumentem z podpisem elektronicznym.

Zaufali nam:

Zielona Góra

Co trzeba wiedzieć o pierwszej pomocy?

Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra to sposób na zatrzymanie krwawienia i zapobieżenie wstrząsowi.

Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra uczy ludzi, jak reagować w nagłych wypadkach medycznych. Pierwszym krokiem w udzielaniu pierwszej pomocy jest ucieczka z niebezpieczeństwa. Jeśli nie ma bezpośredniego zagrożenia, wezwij pomoc lub znajdź kogoś, kto może Ci pomóc. Jeśli ktoś został ranny, upewnij się, że nie poruszasz nim, chyba że jest w niebezpieczeństwie lub jest nieprzytomny i nie ma pulsu. Następnie sprawdź drogi oddechowe, odchylając głowę do tyłu i unosząc podbródek. Usuń wszelkie wymioty lub krew z ust palcami lub gazikami i upewnij się, że oddychają, obserwując ruch klatki piersiowej i nasłuchując dźwięków oddechowych. Jeśli nie ma oddechu, wykonaj dwa oddechy ratownicze (resuscytacja usta-usta ). Jeśli czyjeś usta są skażone, wypłucz je wodą i wypluj. Jeśli czyjeś drogi oddechowe są zablokowane, spróbuj usunąć blokadę, na przykład: -Rozluźnienie odzieży -Przecinanie języka na środku palcami lub nożem -Pchanie dróg oddechowych od dołu palcami lub nożem w górę gardła Jeśli osoba nie oddycha, wykonaj cztery oddechy ratownicze (resuscytacja usta-usta) i wykonaj do pięciu cykli RKO. Kiedy Powinniśmy sprawdzić drogi oddechowe do podnoszenie brody i odchylanie głowy do tyłu Palcami usuń wymiociny lub krew z ich ust . Na Szkolenie z pierwszej pomocy Zielona Góra nauczysz się jak Sprawdzić, czy podbródek unosi się i odchyla głowę do tyłu. Jeśli nie możesz zobaczyć nosa i ust osoby, sprawdź, czy nie słychać odgłosów oddechu w nosie lub zmian głosu.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Masz pytanie ?

Ewa Adamczyk
tel: 736 651 593
Adres e-mail:
e.adamczyk@medykszkolenia.pl
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
Pierwsza pomoc Szczecin
kurs pierwszej pomocy kraków
Kurs pierwszej pomocy białystok
pierwsza pomoc kurs białystok
udzielanie pierwszej pomocy kurs
Kurs pierwszej pomocy w warszawie
Kurs pierwszej pomocy zielona góra medyk
Kurs pierwszej pomocy zielona góra
Kurs pierwszej pomocy manekin białystok
pierwsza pomoc wrocław kurs