szkolenie z pierwszej pomocy - Medyk szkolenia Skip to main content

Szkolenie z pierwszej pomocy 

Pierwsza pomoc jest ważna 

Wiedza z zakresu szkoleń z pierwszej pomocy jest istotna. Znając podstawowe zasady możemy uratować niejedno życie. Dodatkowo, do momentu przyjazdu pogotowia ratunkowego, w naszych rękach jest ludzkie istnienie. Pierwsza pomoc, której staramy się nauczyć, to wiedza podstawowa, wzbogacona ćwiczeniami. Uczymy odnajdować się w takich sytuacjach, aby każdy instynktownie potrafił odpowiednio zareagować w danej sytuacji, bez zastanowienia. Wiedzę z kursu pierwszej pomocy w Warszawie należy przyswoić jak najszybciej i ją pielęgnować. 

 

Czy warto wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy? 

Na to pytanie zna chyba każdy odpowiedź. Jednak nadal spora część ludzi uważa, że taka wiedza nigdy im się nie przyda. Oczywiście, mamy taką nadzieję, ale niestety wszystko jest możliwe i pojęcie na ten temat może się okazać niezbędne. szkolenie pierwszej pomocy prowadzone przez Medyk Szkolenia, są łatwo przyswajalne oraz ciekawe. Nauczymy Cię, jak prawidłowo wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, jak zapanować nad ogromnymi emocjami, czy w jaki sposób korzystać z defibrylatora AED. 

 

Jak wygląda szkolenie z pierwszej pomocy? 

Podczas naszych szkoleń stawiamy w całości na praktykę. Naszym zdaniem sama teoria na nic się nie zda przy podbramkowych sytuacjach. Nawiasem mówiąc, kursanci chętniej i szybciej przyswajają wiedzę, z większym zapałem biorąc udział w szkoleniach z pierwszej pomocy. Zajęcia trwają około 5 godzin zegarowych. Są one prowadzone przez naszych specjalistów, a dokładniej przez absolwentów Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie, czynnie pracują w Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Z entuzjazmem podzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi kursantami na szkolenie z pierwszej pomocy.

 

Natomiast odnośnie kursów online – dostajecie Państwo dostęp do niezbędnych materiałów i filmików z życia wziętych. Po dokładnym zapoznaniu się z nimi, można rozpocząć egzamin, który można zdawać do uzyskania pozytywnego wyniku. Po zdaniu testu, na mail podany podczas rejestracji, zostaje wysłany imienny certyfikat.  

 

Nadal nie jesteś pewny, czy powinieneś rozpocząć szkolenie z pierwszej pomocy? Na naszej stronie w zakładce Test z pierwszej pomocy, dostępny jest szybki, darmowy sprawdzian wiedzy. Możesz ocenić swoją znajomość i przekonać się, że nie jest to wcale takie proste. 

Nasza oferta z zakresu pierwszej pomocy jest szeroka i cały czas się powiększa. W jej zakres wchodzą: 

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i przedsiębiorstw 
Kursy online 
Kursy stacjonarne w dużych miastach I zakładach pracy 
Warsztaty medyczne dla rodziców 
Szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej  
Kursy pierwszej pomocy dla miłośników zwierząt 
Szkolenia z pierwszej pomocy dla Auto szkoły 

 

Oferujemy: 

  • Kurs pierwszej pomocy na terenie całej Polski 
  • program dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb i charakteru wykonywanej pracy. 
  • szkolenia w zakresie: wypadków komunikacyjnych, pomocy niemowlętom, dzieciom, przy nagłych stanach, urazach. 
  • prowadzenie zajęć praktycznych, różnego rodzaju pozoracji m.in. z wykorzystaniem przestrzeni w miejscu pracy, parkingu, pomieszczeń gospodarczych itp. 
  • zajęcia w 15-sto osobowych grupach. Możliwość zorganizowania kilku grup jednocześnie.